• Rex Ramae
    2.8k
    Ma kakva lova, ide u inat zbog svega što se događalo ovaj i prošli zimski prijelazni rok.
  • Crle
    510
    Jedino je tu bitno da su ovi iz uprave teški idioti na čelu sa ulizivačkom tajnicom. Dogovaraš to toliko i onda ne znaš što bi sa Jakirom i ovog sjebeš u zadnji čas. Pandur Antolić je u jednom interviewu rekao da su se oni učili raditi taj posao kad su došli na pozicije, i to je to, imamo nesposobne koji se uče posao. Nesposobni idioti.
  • KaJJe
    229
    Ma jebote takav menadžer da ide protiv nekih mojih ideala. Jedino možda ona priča o ženi, dijete na putu i to. Sve u svemu loša uvertira u današnju tekmu. Samo da se dobila Loksa, Brekalo bi bio naš. Danas čekaš pobjedu i kiks ovih dolje sutra i tu si.
  • IceMan
    2k

    Kad je Kimmichov manager svom silom htel da on ode iz Bayerna, a Kimmichu se to nije sviđalo nikako, radije je isplatil i promjenil managera…
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kaj neki od vas stvarno vjeruju da to ide sve od Plenkovića.. Jednostavno imaju sposobniju upravu koja živi za klub 24 sata na dan i to je to.
  • Deleted User
    3
    hahaha i uprava slaven belupa živi 24 sata na dan za klub. inače živimo u zemlji gdje vlada pravda, mir i blagostanje pa ljudi moraju vjerovati da je sve transparentno i po zakonu. keep it real kolega.
  • Toni90d
    400


    A ti živiš u savršeno uredenoj državi? Ovdje nemozes otvoriti obični kafić ako nemaš neku vezu, da te nebi inspekcije gazile.
    Ekipa dolje ima svoj KOLAPS jer su se prodali HDZ-u preko Jakobušića.
  • Mali Zeus
    12.6k
    ok ok sam ti vjeruj da to ide od Plenkovića.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ova vijest mi je bas pokvarila vikend, Istru cu gledat preko kurca , taman sam se primirio bio kad je Sanjin objavio da ne ide u Split ali očito je samo citirao obrisani članak iz 24 sata pa mu predlažem da promijeni ime u Sanjin Lago
  • Eduardo
    20k
    Danas Hoxha golčinom piša po svima koji su ga ovdje pokopali.i more je plavo

    S ovim načinom komunikacije može se popišati jedino po tebi. Zamisli, popišao bi se po ljudima golom protiv pretposljednje momčadi prvenstva. Kakvo dostignuće, ali, da, to bi stvarno bio doseg njegove dosadašnje karijere...
  • Petar86
    884
    Ma kakvi plenkovic i da im daje podrsku, jel im on doveo 2 top stopera, zapera, brekala, perisica... davao im on potporu ili ne (u sto sumnjam i apsurdno je izvlaciti se na to), uprava im radi jako dobar posao
  • blue heart 72
    1.7k
    Neka si jebu mater i ovi naši debili u Upravi i Brekalo, a najviše onaj smrad Bara.
    Tovarima svaka čast, doslovno su nam svršili u facu. Već vidim onaj njihov video predstavljanja kako Brekalo na aerodromu čeka i čeka i čeka, gleda na sat i ode. Probudi se onda opet na aerodromu sav vesel vidi ploču gdje piše Split, polako se smješka i kreće ka gate-u
  • Mali Zeus
    12.6k
    tako je, imaš pravo svakako. Evo kaže isto i Joža u birtiji prek puta. Nas treba brinuti di ide lova od transfera a ne da se zabavljamo pričama da Plenković daje lovu Hajduku.
  • Deleted User
    3
    ne da vjerujem nego znam :) a samo slijepac ne vidi što je tovarima dopušteno i koliko mediji drukaju za njih, a što se radi s dinamom već godinama. moraš mi posuditi te roza naočale !
  • Crle
    510
    Čuj Plenković. Imaju lika koji dovodi igrače za siću poput Uremovića, ili evo Brekala kada naši idioti to namjeste. A mi imamo idiote koji glume sportske direktore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions