• San Lorenzo
    15.4k
    Čačiću skidam kapu jer s tim hohštaplerima nije htio biti u istoj prostoriji, a kamoli razgovarati...a govance i njegov svodnik nek idu u hajduk, baš su si taman.
  • emilperska
    5.4k

    Možda je to i cilj..
  • Vučko53
    210
    Lovro Chelfi (2007) talentirani mladic iz Dinama presao u Kustosiju..
  • Ban
    698
    Ovi komentari koji pljuju po upravi koja je kakti sjebala Brekala su teški odron. Ako ikad postoji trenutak da se da podrška upravi to je u ovom ratu kontra Bare i njegovih plaćenika.

    Uprava im svojih problema i svi smo ih svjesni, ali zatvaranje vrata Bari i Brekalu nije jedan od njih.
  • Brusa
    1.5k
    već je to objavljeno na Zoni, samo na drugom pdf. Otišlo je još par juniora i kadeta u NK Kustošija. Slobodno, što se mene tiče. Dečki koji u dobi toj odu iz dinama u trećeligaša, sretno im sa karijerom...
  • emilperska
    5.4k

    Brekalo je najmanji problem..
    Mene isključivo zanima gdje su pare nestale od ljeta.
    Zaradili smo isti iznos kao pod Z.M. za kojeg imamo potvrđene optužnice koliko je i što je izvukao, a tad je bilo solidnih ulaznih transfera svake godine, sad nema ničeg.
    Jebe mi se za Brekala, ni prvi ni zadnji koji ima krivog menadžera.
  • Brusa
    1.5k
    ova uprava ne zaslužuje ni promil podrške. U vezi transfer politike, niti u vezi bilo čega drugog. Samo im podršku mogu dati u pakiranju kofera.
  • Ban
    698

    Brekalo nije najmanji problem jer je zadnjih deset stranica o Bari i Brekalu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    OK Vlatka, u redu je.
  • Ban
    698

    Uz dužno poštovanje svima, ja dobijam dojam da je većini ovdje problem što se uprava nije sagnula pred Breksom i Barom i jer fensi igračkica koju su priželjkivali odlazi u Split.

    Doslovno ljudi ostavljaju komentare da treba odlazit molit Brekala da potpiše za nas i pritom hračkaju upravu jer je zatvorila vrata klošarima koji ucjenjuju klub. To nije normalno i uprava je ovdje donijela ispravnu odluku. Nema šanse da me netko uvjeri u suprotno.
  • emilperska
    5.4k
    Ja sam prvi bio za to da izgubimo dns, smjenimo S.J., ali ajmo probat nać nešto s vedrije strane što će nas sve utješit..
    1. Jedva, ali živi smo u HNL-u
    2. Živi smo u Europi
    3. Cijelu sezonu igramo na 50-60% pa smo i dalje živi. Usprkos treneru
    4. Juniori su prvi
    5. Kadeti su prvi
    6. I dalje imamo vremena složiti solidan temelj za budućnost u ovoj sezoni..
  • San Lorenzo
    15.4k

    Slažem se, to što su na drugoj strani B&B te kokošari iz tovarlanda, nije znak za podršku ovom karijesu kojeg mi imamo.
    Kao u meču dva borca koja nevoliš, pa se nadaš da će doći do filmskog duplog nokauta i da će oba izgubit.
  • Izet Hajrović
    2k
    je li normalno da sjede prekriženih ruku i gledaju kako gubimo titulu? Gdje su pare? To mene najviše zanima, tovari su u minusu i uspiju dogovoriti takvog igrača. Nije problem Brekalo, ali zašto nismo doveli onda nekog drugog igrača tog kapaciteta? Nadam se samo da nam uspije ovo s Kentom jer ako neće, crno nam se piše. Što se događa s desnim bekom, hoćemo li reagirati više na tržištu? Jedina svjetla točka koju vidim je mogućnost da Boban dođe u klub jer s njim bih lakše prožvakao gubitak titule jer vjerujem u svjetlu budućnost pod njegovim vodstvom.
  • San Lorenzo
    15.4k
    6. I dalje imamo vremena složiti solidan temelj za budućnost u ovoj sezoni..emilperska

    Malo sam razmišljao i ovako ja vidim ekipu za neke dvije godine:
    Čavlina, Mikić, Živković, Perković, lijevi bek - Sučić, Kačavenda?, Vrbančić - Kaneko, Stojković, napadač.
    Sasvim solidna ekipa i zalog za budućnost.
  • Ban
    698

    Kaj ja znam gdje su pare. Možda zato i gledaju zatvoriti vrata posrednicima jer je to jedno od mjesta gdje pare cure.To kaj svako malo ispitujete gdje su pare neće magično stvoriti pare na računima ako ih nema.

    Ne znamo ni koliko bi Hajduk pridonosio Breksovoj plaći. Sumnjam da će se od njih tražiti jednako koliko i od nas, a ako u Split ode po povoljnijim uvjetima onda znamo sa kakvim šljamom imamo posla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions