• Klenx
    5.6k
    Hajduk je ponudio malom i prije par tjedana.
    Mali je to odbio, isto kao i sve ostalo i čekao je Dinamo.
    Dinamo ga je epski sjebao neki dan, istu večer ga je nazvao Hajduk i rekao mu da mu nudi što hoće i da dođe.

    Mali nema niti jednu drugu ponudu jer je sve odjebao zbog Dinama, koji ga je zajebao.

    Čestitke našoj upravi, a ako se ovaj transfer desi znači da je Hajduk nova alfa našeg nogometa.

    Otkud im lova - ne znam, isto kao što ne znam otkud je kod nas nema.

    I mi bi se onda trebali ljutiti na njega ako ode dolje, umjesto da čmrlji u Fiorentini? Čestitke našoj retardiranoj upravi, 3 najveća idiota otkad je nogometa u hrvata.
  • Mihaljević
    9.8k
    Dinamo ga nije sjebao, nego Peras, Barišić & Co... Dinamu se ne inatiš... Nema opravdanja za hajduk, nema i nikada neće biti. Kao što je pokojni Lamza rekao da bi prije prosio pred katedralom nego igrao za zvezdu... Pogotovo jer je još na stolu imao ponudu od Saliterane i Olympiakosa... Nema opravdanja.
  • Nolifer
    8.1k
    Treba se osobno Brekalu ispričat, ponudit mu duplo i na koljenima ga molit da ne ode u tovariju, dijete je kluba i Dinamovac.

    A ako se to dogodi da ode dole zbog kretena u upravi, nemam riječi stvarno....
  • Bosna86
    11.6k
    Treba se osobno Brekalu ispričat, ponudit mu duplo i na koljenima ga molit da ne ode u tovariju, dijete je kluba i Dinamovac.Nolifer

    Treba mu k popušiti… Sta ti je čovječe
  • Nolifer
    8.1k


    Ne njemu, treba ove idiote pritisnuti danas i to je ključ, sjebali su sve kaj su uspjeli sjebati. Rezultata nema, transfera nema i para nema..
  • Klenx
    5.6k
    Hajduk sa jednim transferom u zadnjih 5 godina ima love da malom bez beda da lovu, a mi sa 70 milja prošle godine nemamo za biber.

    Čestitke upravi!
    Gamadi gdje je lova?
  • Mihaljević
    9.8k
    Ma koji Dinamovac bi potpisao za Hajduk? Pa da me pljunu svi navijači Dinama u facu ne bi prešao u hajduk... Prije ću gledat Hoxhu kako gubi posjed 20 puta po utakmici nego tog velikog Dinamovca... Fuj.
  • Klenx
    5.6k
    Nema toga u profi nogometu.
    Nisu profi nogometaši kao mi, navijači. To je izumrlo. Prvo malog su sjebali u zadnji tren, a drugo normalno da mali važe, da vidi tko je prvi u HNL-u i da mu je privlačno da je na jednom krilu on, a drugom Perišić.

    Da se Hajduk javi s boljim uvjetima, mislim da na prste jedne ruke možemo nabrojati naše aktualne igrače koji ne bi otišli dolje, direktno.
    Čak i na pola prstiju jedne ruke.

    To su sve sitnice koje tvoje veću cjelinu, a naši retardi ne vide niti prst pred nosom.

    Po meni je ovaj transfer pišanje po Dinamu, pokazivanje moći i dokazivanja tko je novi alfa u HNL-u.
    I ako ove godine uzmu naslov, a debeli su favoriti, to se neće promijeniti još 5 godina.

    Umjesto da ti potencijalni game-changer sa 200+ nastupa u ligama petice dođe, ti ga jebeš sa židovljenjem, pa s trenerom, pa s kurcempalcem.
    I taj game-changer ode u konkurenta. A ti se jebi s Glatkom Peras i trenerom koji lajka pičke!
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ajmo konstatirati neke činjenice:

    Ako brekalo ode dolje, magarad se doslovno ruga s dinamom!

    Ako ode dolje, brekalo je p....a!

    Ako brekalo ode dolje, onda je to rat uprave sa barom!

    Ako magarad bez ikakvog ozbiljnijeg inputa novca u zadnjih ohoho u zimskom prijelaznom roku dovede kleinhesnera, perišića, brekala... a naši sa 80 000 000 eura ulaznih sredstava u godinu i pol mogu dovesti samo hoxu iz slaven belupa... onda su ili nesposobni ili namjerno buše klub.
  • emilperska
    5.4k
    U tjedan dana se urusilo sve. Sad vele da S.J. nece otic ni ako izgubi dns.
    Gdje su pare od ljetos?????
    Cilj je unistenje kluba ocito kombimirano s nesposobnoscu..
  • Danko
    1k
    Izgleda da tonemo , brzo ali sigurno.....
  • NitkoBitan
    17k
    Treba razbit mit i o nevideno dobrom prijelaznom roku Hajduka sa kojim se konstantno usporedujemo.

    Laslo 6 mjeseci nema odigrane utakmice, dosta Zonasa nije bilo za njegov dolazak i dok je bio konstantan u Osijeku. Perisica su dobili zbog strganih ligamenata i upitno je koliko im moze pomoc. Od Kalinica smo vise manje sve vidjeli a sad je jos godinu stariji. Brekalo bi im bio najbolji dolazak a to je tek za vidjet oce li se ostvarit.

    Nama sigurno prvenstvo nece sjebat "atomski Hajduk", nego mi sami, u nasim glavama je problem. Kad ti igrac Lokomotive kaze da su ti igraci izgledali bezvoljno i nemotivirano...
  • Olmic
    3.6k
    Brekalo ako ode u Hajduk pokazuje vise o sebi kakav je covjek
  • emilperska
    5.4k
    Pišemo na krivoj temi, ali vidim da svi ovdje pišu o tome..
    Događa se nešto slično u sportskom smislu kao u sezoni 2004/2005 kad smo igrali ligu za bedaka.
    Situacija je tada bila da je glavi to bila 2.sezona zaredom koju nije uzeo naslov odnosno sjebao je s kadrom i već u ožujku se krenulo s resetom. Kuže se sam ponudio u novinama da će bit prvak s postojećim kadrom, riješilo se te starije ekipe i dogodine smo odigrali jednu od men najdražih sezona makar Europe nije bilo..

    Ovdje se u kratkom roku urušilo sve, imamo Upravu koja se o ničem ne oglašava pa onda nam ostaju poluinsajderske informacije i novinarski članci po kojima ista Uprava de facto radi protiv kluba.
    Imamo trenera koji očito nije ova razina ni približno, a igrači ga k tome ne slijede opće.
    Imamo senatore koji su svoje odradili prije 2 godne, a igraju ustaljeno u prvih 11
    Imamo igrače/zvijezde koji gledaju da zbrišu na prvu solidnu ponudu..

    Ugl stvarno nije dobro, ali treba krenut s čišćenjem.
    Nekako nisam optimističan da će izbori sami za sebe utjecat na nešto s Upravom, već će Upravu u jednom trenutku (tajnicu prije svega) smijenit izvršni odbor koji je ipak sposobniji od Uprave jer je riječ o takvoj strukturi ljudi, da se ne izrazim drukčije.
    Trenera se moramo riješit već danas i novi trener mora postati netko tko je kadar uigrati momčad za ljeto, ova sezona je gotova očito. Od forsiranja Rileta, Ademija i Mišića da pobjedimo Goricu nema više ništa. Priliku moraju dobiti Sučić i ostali u kadru.
    Ako postoje manageri koji rade kontra kluba ciljano, onda svi njihovi igrači moraju biti transferirani, a istome mora biti zabranjen pristup u krug stadiona. Čišćenje mora krenuti od seniorske ekipe pa do pionira.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Hajduk nam se ruga u facu a uprava sjedi i gleda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions