• Keyser Soze
    8.1k
    Duplančić objavio da su pregovori u završnoj fazi.
  • VesoB
    19

    Ovo sta smo mi napravili je nivo Rudesa.
  • Facke
    2k
    I oni te novce imaju? A mi kao ne? Kaj im bu Bara novce posudil.
    Ako ide u Hajduk pravi Dinamovec nije. Kulike god da je ova uprava kriva za njegov nedolazak.
  • Captain America
    13.9k
    Nevezano za genetski otpad u upravi, ali puštati priče novinarima kako si veliki dinamovac, kako si potresen da te se uopće povezuje s ovima dolje i potpisati za taj deponij može samo talog s dna kace.
  • VesoB
    19
    Mozda je ulaznica za #family putem #prgave. Grozno ako Brekalo ovo potpise. Uznemirilo me u petak pred spavanje
  • Jurki
    8.7k
    Nicolo Schira na twitteru prije 3 sata.

    "#Olympiacos are pushing to try to convince Josip #Brekalo. Talks in progress with #Fiorentina for a loan with option to buy. #transfers @violanews"
  • Captain America
    13.9k
    Uznemirilo me u petak pred spavanjeVesoB

    Divim ti se kako te išta više može uznemirit od našeg vodstva.
  • Ivdzo11
    3k
    Dupalncic, Gabelic i Pedulla obajvili... Ajmo reci 90% slgurno... Daj Boze da ne ode dole..
  • deda
    28k
    Čisto me tehnički zanima kud budu strpali u momčad Brekala, Perišića i Lasla
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Dalmatinski Portal je praktički neslužbeno glasilo Hajduka i kad oni to objave onda je posao 99 posto gotov. Nisam nikad bio fan Brekala što sam pisao i prije više puta, ima Brekalo tu neku homoseksualnu vibru, djeluje mi kao žgoljava malešna žena kraće frizure.
  • dzg717
    941
    Ma nek ide smrad di hoce moze i onaj nezasitni njegov menadzer skupa s njim. On bi tu želio oživjet karijeru i onda pobjec prvim transferom- ma marš
  • Mihaljević
    8.1k
    Ma nije problem ako nemamo para, razumijem ja to sve i velik proračun... Ali je problem što platimo Hoxhu 1M € (Znači imali smo makar 1M €), a oni su za pola milijuna doveli Laszla , Perišića i Brekala... Znači nije problem u novcima, nego je struci koja jednostavno ne zna!

    Selahi , Laszlo, Gazibegović , Brekalo itd... Su nam je bio na pladnju, zašto ih nismo doveli Bog dragi ne zna... Ne boje se dovesti Ogiwaru (Poprilično mladog igrača za J1, kojeg su gledali jednom u životu) , al' se zato boje dati šansu Mikiću koji je sigurno među boljim igračima na pripremama...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nadam se da će im se to trpanje momčadi s bilo kim tko je na tržištu obiti o glavu. Za 3 pozicije naprijed imaju oko 8 igrača.
  • sport
    2.3k
    "struka",zar kod nas to postoji ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.