• Mr Anderson
    7.9k
    Salah daleko najbolji igrac i ponajbolje svjetsko krilo tek 31 god.,Petar86

    Bila je navodno kombinacija da se proda Salaha ako bi se dogovorili s Mbappeom, međutim kako od toga gotovo sigurno neće biti ništa, ne vjerujem da će Salah već ove godine otići. A Van Dijk tek ove sezone počinje ličiti na onog starog prije ozljede i nema smisla da ga se sad proda.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Van Dijk i Salah mogu barem jos jednu sezonu izgurati ako ne i jos dvije, ali da itekako se treba ozbiljno poceti razmisljati o mladim igracima i njihovo vrijeme tek dolazi. Npr, onaj mali Bradley koji je uskocio neplanirano zbog Trentove ozljede mi je za sad vrhunski i vidim ga u prvoj postavi za par godina.
  • Noel
    5.9k
    Ko god dođe nakon Kloppa ima će jako težak skoro nemoguć zadatak..
  • Jaro
    7.3k
    Osim Kloppa ode jos hrpa ljudi... FSG ce imati jbn zadatak cijeli sportski dio posloziti za ljeto...
  • Jaro
    7.3k
    I tak.... The end is near...
  • NORTE
    11.4k
    Konačno.
    Još da se VAR (i) suci ozbiljno kažnjavaju za propuste to bi bilo to.
  • Mihaljević
    9.8k
    GBP2cKxWEAAdyn2?format=jpg&name=4096x4096
    Član mlade austrijske reprezentacije i igrač Sturm Graza Leon Grgić za SN : "Nadam se da će Dinamo osvojiti naslov prvaka, svi u obitelji smo veliki dinamovci i kad god mogu pratim utakmice Dinama i nadam se osvajanju novog naslova prvaka Hrvatske. Do ljeta ću sigurno ostati u Sturmu, a potom ću vidjeti što nosi budućnost." :clap:
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ovo još nisam vidio, kad je zadnji put netko kod nas išao na sud? Ono kad je nama Hajduk ukrao prvenstvo 1979.? xD
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    izvrstan tekst, Klopp spada medu najvecim legendama Liverpoola, sjecam se kad je dosao 2015 Liverpool je bio bijedan i stalno je visio izmedu 5 i 8 mjesta, osim one sezone kad su zamalo uzeli Premier Ligu sa Gerrardom i Suarezom. Odmah sam znao da je izvrstan trener za Liverpool jer sam ga pratio jos kad je bio u Dortmundu. I stvarno je covjek vratio Liverpool na stare staze slave, u 9 godina 4 put je igrao finale europskih natjecanja ( 1 EL, 3 LP), 1 osvojio Premier Ligu sa gotovo izvrsnim ucinkom (99 bodova), 1 osvojio FA cup,Carabao cup, Klupsko Svjetsko Prvenstvo,Superkup,Community Shield, 2 puta bio drugi sa samo jednim bodom manje od Citya (2019,2022) i jednom osvojio Ligu Prvaka. Covjek je doslovno sve osvojio i mislim da je normalno da je doslo do zasicenja nakon svih ovih godina, jedino jos nije Europa Ligu uzeo ali ima sad priliku oprostiti se na pravi nacin i uzet sve 4 kante.
  • Georg Koch
    4.5k
    Klopp je preuzeo Liverpool na 10.mjestu mislim, i 9 godina posta bez trofeja(i to- zadnji trofej do tada je Enlezima najnevaznije natjecanje - Liga kup).
    Ono sto je uradio od Liverpoola kroz sve ove godine je za ne povjerovati. 30 godina iscekivanja titule EPL, nova Liga prvaka itd itd.
    Razocaran sam totalno, pogotovo sad kad vracam film na mnostvo epskih pobjeda i preokreta (meni mozda i najupecatljivija protiv Dortmunda 4:3, iako ima rezultatski vaznijih i vecih kao preokret protiv Barce itd...ali ova sa Dortmundom mi je sve, gledao u Shankly's Pub-u u Mostaru, kaficu navijaca Liverpoola, nema dalje...), ali isto tako znao sam da pitanje je vremena kad ce ici, tu je vec 9 godina, on je freak i cudi me kako mu i do sada nije dosadilo.
    Uglavnom, uradio je nezamislivo u onom trenutku kad je sjeo na klupu Redsa.
    Istinska legenda!
  • Jaro
    7.3k

    Liverpool in the Premier League before Jürgen Klopp: Average points per season: 63
    Liverpool in the Premier League since Jürgen Klopp: Average points per season: 85

    Opipljiva razlika...
  • Petar86
    884
    Po mom misljenju Klopp je jedini svj. trener koji moze s Guardiolom u istu recenicu, gubitak njega u ovako kompetitivnoj Premier Ligi bi mogao biti koban
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Odlicna je i ta utakmica ali onaj preokret protiv Barcelone mi je najdraza tekma sigurno pa poslije nje Manchester United 7-0. Iskreno ja sam ocekivao da ce otici jos prosle sezone ili tijekom prosle sezone jer tad je momcad stvarno bila u krizi u kakvoj nije bila godinama i tek su u finisu prvenstva krenuli igrat pa su se jedva plasirali u Europa Ligu i tu sam mislio da ce ili dobit otkaz ili da ce sam dati ostavku i ostaviti nekome drugom ali covjek me pozitivno iznenadio i gotovo je izgradio novu momcad sa kompletno drugacijom vezom, stabilnu obranu sa Van Dijkom i Konateom i na bekovima doduse trenutno ozljedenih Robertsona i Trenta. Ova ekipa nije toliko jaka kao one 2019/2020 kad su gazili sve pred sobom ali sam uvjeren da mogu uzeti premier ligu.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Ne Znam jel pratio netko Tottenham-City ali ono na kraju je totalni cirkus od utakmice. Znaci ocit faul na golmanu nije suden i City zabija a da bi stvar bila gora VAR nije ponistio gol i City je prosao dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.