• Noel
    4.3k

    Dosta je igrača koje sad ima došlo u Liverpool zbog njega ne zbog kluba, i tu se i ja bojim da će bit teška depresija između njih..
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    bas sam to htio rec, mislim da je itekako moguce da nakon ovog Salah, Van Dijk i jos par njih odlaze na kraju sezone jer ne vjerujem da ce ostat ako dode bilo tko za trenera tipa Benitez ili slicno, jedino ako dode Xabi Alonso ali cisto sumnjam u to.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nek idu za romantikom i angažiraju Gerrarda, to bi bilo zakon.
  • kibic11
    131
    da se pokazao u svom poslu da, ovako bolje ne za sad...
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Koliki je koef. da ce u Bayern?
  • Jaro
    6.1k
    Nek idu za romantikom i angažiraju Gerrarda, to bi bilo zakon.Mali Zeus

    Za protivnike :rofl:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Za protivnike :rofl:Jaro

    Tako je, u tom smjeru je i išao komentar. :D

    Nadam se da će biti tako.
  • Jaro
    6.1k
    mislim da je imao dovoljno vremena da dokaze da nije on taj... Velika rupa ce nastat kako god... Klopp je od Looserpoola napravio totalni preokret...
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus mislim da je imao dovoljno vremena da dokaze da nije on taj... Velika rupa ce nastat kako god... Klopp je od Looserpoola napravio totalni preokret...Jaro

    Da, nije to samo trener ili ne, treba vidjeti koja će momčad biti sljedeće godine, neki su stari, neki će otići, Salah gotovo sigurno ide u SA, a i Klopp je radio čuda s transferima pa i to treba vidjeti kak će ići. Isto tak kak će ova objava utjecati na tekuću sezonu, može utjecati da će se svi uhvatiti za jedan štap i odigrati najbolje moguće za oproštaj od trenera, a može otići i u sasma drugom smjeru.

    Cijeli Kloppov stožer također odlazi, ali i sportski direktor.
  • Captain America
    15.1k
    tesko ce Alsonso u Liverpool posto mu vec nude u Realu posao, ali bilo bi idealno.dinamozivivjecno

    Carlo je nedavno produžio do 2026. Xabi se već spominje kao opcija za Bayern.
  • Crusades1986
    10.2k
    Isto tak kak će ova objava utjecati na tekuću sezonuMali Zeus

    Igrači i cijeli klub za to znaju od 11. mjeseca, tak da djelomično znamo odgovor na to pitanje, za sad je okej...
  • Mr Anderson
    6k
    Dosta je igrača koje sad ima došlo u Liverpool zbog njega ne zbog kluba, i tu se i ja bojim da će bit teška depresija između njih..Noel

    Ajde molim te nemoj bogohuliti, Liverpool je institucija bio prije Kloppa, biti će i nakon njega, igrači dolaze prvenstveno radi uvjeta i veličine kluba. Dovoditi će se igrači i nakon njega. Pratim Liverpool pozorno otkad znam za sebe i iskreno začudio sam se da je Klopp ostao ovako dugo, već je i prije bilo naznaka zasićenja s jedne i druge strane, međutim vjerujem da će ove sezone dati svi sve od sebe da uzmu naslov u PL, a favoriti su i za osvajanje EL.
  • Droljo
    6.4k
    Ne volim Liverpool ali oni moraju isto u remont. Kako je netko gore napisao da bi za klopom otišli salah, van dijk. Pa i trebaju otići.. vrijeme je za mlade (gladne) snage a može se dobra lova uzeti na ovima...
  • Petar86
    635
    hahah kakvi remont 1. u ligi, finale kupa, favoriti EL, Salah daleko najbolji igrac i ponajbolje svjetsko krilo tek 31 god., Van Dijk je idalje ponajbolji stoper lige iako nije ko prije ozljede

    Nema tog mladog i gladnog da ovima moze vode nositi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.