• Jurki
    11.7k
    jebiga samo tko bi trebal ikakve rezove napraviti? I tko je ta osoba u klubu?
    Jebem ti upravu koja nije u stanju kolko vec godina dopeljat sportskog direktora.
    Debili jebeni sjednite u auto i dopeljajte Botasa iz Osijeka. Samo je upitno dal je Podnar sposoban najti opce Pampas.
  • keppi
    208
    Ljudi, mislim da je sva mudrost u tome da se čeka Istra.
    Ukoliko kiksamo mislim da ni tri Perasice neće spasiti Jakira. Poslije toga je red da se nekom novom bar jedno do dva pojačanja dovede, a možda će se odmah i graditi nova momčad.
    Ukoliko pobijedimo vjerujem da onda također Jakir mogao još nekoga dobiti po svom ukusu.
    Nadam se da teren u Puli nije krompirište i da će se moći koliko toliko normalno igrati.
  • Ban
    698
    Ja ne znam zašto uopće ozbiljno komentirate ideje o prodaji Baturine. Neovisno o tome što se s dečkom događa i zašto je van forme, on je svjetski talent. Prodavati ga bilo kome, a pogotovo Šahtaru koji nam je konkurent iz iste niše je van svake pameti.

    Ne da Baturinu ne treba prodavati Šahtaru nego na ljeto treba uzeti njihovog trenera.
  • Jurki
    11.7k
    Prodavati ga bilo kome, a pogotovo Šahtaru koji nam je konkurent iz iste niše je van svake pameti.Ban

    Kak nam je Sahtar konkurent? Na koju to foru?
    Oni kupuju igrace za 15 milja, mi kupujemo za 150 tisuca i jos na 100 rata.
    Da smo mi al pari Sahtaru mogli bi se tuci nogom u guzicu od srece.
  • bbbruxelles
    83
    Mislim da se bi se ovdje cijeli sijaset clanova trebao pribrati i prihvatiti cinjenicu da nije izgledno da ce Dinamo vise ikoga dovesti.

    Da su i htjeli dovesti nekoga, bio bi to Brekalo, no odlucili su da je prioritetnije rijesiti (ili poslovicno ne rijesiti) pitanje trenera. Mislim da su tim potezom i nesluzbenom izjavom dali do znanja da se goruca pitanja potencijalnih "pojacanja" radi deficitarnosti na odredjenim pozicijama nece rjesavati dok se ne rijesi enigma zvana "trener".

    Nadalje, lamentirati o nekim imenima a la Wakizawa (ili kakogod se pise), za koje moram upotrijebiti google da bih saznao tko je i sto je, je isto svojevrstan rizik i potencijalni macak u vreci. Ili ces kupovati "gotov proizvod" i s time neminovno dici kvalitetu momcadi ili necete kupovati uopce. Mislim da je pogresnih kupovina i nerealnih ocekivanja od nedokazanih igraca bilo i previse, a koji, uostalom, jos uvijek borave ili u maksimirskoj svlacionici ili su jos uvijek vezani ugovorom s Dinamom.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Šta mislite između Brekala i Kenta, tko bi bio bolje rješenja za nas?
  • Nogo
    3.6k

    Po meni Kent jer bi imali opciju otkupa.
    Kod Brekala je nije bilo i igrač se razigra, krene ga i vraćaš ga klubu bez kupnje.
    S druge strane ako ne bude ništa od njega, ćao.

    I fora je da bi Kentu dosta ili skoro sva plaća išla od Fenerbachea. Njima je samo da igra negdje.
  • bbbruxelles
    83


    koja je logika da ce dovesti nekog Kenta, a odustali su od Brekala buduci da su izjavili kako se moraju koncentrirati na gorucu temu zvanu trener?
  • Zagi
    7.6k

    Hazarda nitko nije trebao guglati pa je ispao mačak u vreći.
    Kaneka je trebalo guglati pa je ispao igračina.
  • Ban
    698

    Kupuje i Salzburg, kupuje i Benfica. Nebitno, to je sve ista niša i sličan model poslovanja. Ideja da klub iz ratom pogođene zemlje od nas želi napraviti svoju kuju i kupovati naše najveće talente da bi ih onda preprodavao za 50+m je uvreda najviše razine i loše je za naše vlastito poslovanje da nam najveći talenti odlaze "napredovati" u Ukrajinu i njihovu banana ligu koja nije ništa bolja od HNL-a. Kakva je to optika?

    Transferi Šutala i Ivanušeca u Nizozemsku su također ozbiljno problematični, ali ipak manje od Šahtara.

    Dugoročna strategija kluba treba biti postepeno rezanje posrednika, a to osim agenata uključuje i preprodavačke, strvinarske, klubove koji nakon jedne sezone na račun ničega prodaju tvog igrača za 4 puta veći iznos, a ti se veseliš nekom postotku.
  • Jaro
    7.3k
    Imamo Vidovića i Kačavenda koji igraju tu poziciju.YasutoWakizaka

    Vidovic nije otkupljen nit je do sad dobio sansu na toj poziciji, a Kacavenda - ko zna oce taj ikad vise zaigrat na HNL nivou a ne nesto vise - 2 godine je propustio covjek...
  • bbbruxelles
    83


    logika nalaze da ipak postoji veca sansa da nepoznati igrac ispadne macak u vreci, nego sto je to igrac s renomeom.

    to ne znaci da relativni anonimusi Orsic i Petko nisu postali igracine u Dinamu, no imamo li mi realno vremena cekati sada da se netko adaptira i pokaze svoj puni opus nogometnog umijeca kroz godinu dana ili nam treba instant, provjereno pojacanje? na tom tragu sam apriori protiv dovodjenja nekih Wakizawa i slicnih... ili kupite dva kvalitetna i provjerena igraca ili nista.

    Hoxha, kao najvece zimsko pojacanje, ce na kraju zavrsiti kao Pero Bombardero. Mark my words.
  • Eduardo
    20k
    Što se Kenta tiče ja stvarno mislim da tu nema nikakve šanse da dođe, prvo mislim da on ne želi u HNL nikako a drugo da turski mediji samo izmišljotine pišu..CastAway1986

    Možda nema šanse, ali izmišljotine svakako nisu.
  • YasutoWakizaka
    132

    "za dovodjenje nekih Wakizawa i slicnih... ili kupite dva kvalitetna i provjerena igraca ili nista."
    Ti sam sebe ubijaš ovdje komentarom
  • bbbruxelles
    83


    cime se ubijam? protiv dovodjenja anonimusa, odnosno za dovodjenje etabliranih igraca..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions