• Ban
    698

    Očigledno je tijesno sa financijama, ali mislim da imamo dovoljno da osiguramo stopera pa čak i krilo/beka. Sigurno ima još nešto rezervi u klubu, a uvijek se može i prodati Rukavinu ili Ljubičića. U krajnjem slučaju može se i Bulata, ali osobno bih najviše volio da Bulat ostane.
  • Izet Hajrović
    2k
    Koja je točno relacija ove izjave sa razumom? Kako samo na osnovu godina možeš reći da se nešto kosi sa razumom? Nisi gledao Mikića do ovih priprema niti si gledao ikoga od igrača koje preporučuješ. Ako napokon imamo klinca koji je spreman onda je besmisleno trošiti ograničena sredstva na poziciju koju naš mali može adekvatno popuniti.Ban

    Gledaj, premlad je on, gledaj gdje je završila Barcelona kad je gurala igrače od 17 godina. Njemu treba prirodno odrastanje da bi bio spreman za seniore. Riječ je o talentu, ali trenutno on nema baš dobre ofenzivne karakteristike prema viđenom s priprema, nema centaršut i nije prodoran jedan na jedan. Vrlina mu je defanzivna stabilnost, a ovo ofenzivno će doći s godinama, a nama trenutno trebaju bekovi s ofenzivnim karakteristikama jer Perković i Ristovski nemaju nikakav učinak u napadu pa vjerujem da će Ogiwara biti osvježenje s lijeve strane, a Perkoviću se nadam na stoperu, kao prva opcija.

    Doveli smo krilo.Ban

    Jesmo, doveli smo, ali nakon onog poteza Špikića mislim da si je zacementirao status ala Menalo i kod navijača i kod trenera. Vidović nije pravo krilo, a vjerujem da će u nekim trenucima čak imati prednost nad Špikićem na desnom krilu jer je to igrao u Vitesseu. Svakako bi dobro došao Kent.
  • Ban
    698

    Ispričavam se, pretjerao sam. Nitko ne zaslužuje ovaj cirkus.

    Samo mi nije jasno zašto mnogi toliko stoje iza Ademija. Ne razumijem zašto bi on trebao imati ikakvog utjecaja na ostanak trenera i pojačanja koja dovodimo, a ne razumijem ni zašto bi on trebao biti zacementiran u prvih 11.
  • emilperska
    5.4k

    Ademi je zapravo zrtva S.J indirektno. Ovaj ga gura da igra jer zna da ce se ovaj zauzet za njega, iako nije vise za to. Ovaj iz zahvalnosti tijesi sam sebe da i dalje moze i da trener nije kriv.
    Da li bi se Ademi zauzeo za S.J. da je zacementiran na klupu gdje mu je i mjesto?
    Sve je to zacarani krug..
    Ademi se treba umirovit i prebacit u strucni stozer i bit neko vrijeme njegov stalni clan, nevezano tko je trener prve ekipe..
  • nemapredaje
    3.2k


    Ne mislim da treba imati zacementiranu poziciju u prvih 11, ali isto tako reći da bi ga se trebalo posjesti na tribinu je previše. On se sam ne gura svugdje, već ga guraju novinarčići koji znaju baciti udicu.

    A ako ćeš već o njegovom utjecaju, sama činjenica da ga je Brekalo zvao (ako je istina) i pitao što misli o njegovom dolasku ti dovoljno govori.

    Previše ste se svi zajedno upecali u tu novu novinarsku priču o "senatorima" koji drmaju svlačionicom. Vjerojatno imaju utjecaja, ali baš da odlučuju u svemu je novinarska packa.
  • Ban
    698
    Gledaj, premlad je on, gledaj gdje je završila Barcelona kad je gurala igrače od 17 godina. Njemu treba prirodno odrastanje da bi bio spreman za seniore. Riječ je o talentu, ali trenutno on nema baš dobre ofenzivne karakteristike prema viđenom s priprema, nema centaršut i nije prodoran jedan na jedan. Vrlina mu je defanzivna stabilnost, a ovo ofenzivno će doći s godinama, a nama trenutno trebaju bekovi s ofenzivnim karakteristikama jer Perković i Ristovski nemaju nikakav učinak u napadu pa vjerujem da će Ogiwara biti osvježenje s lijeve strane, a Perkoviću se nadam na stoperu, kao prva opcija.Izet Hajrović
    Pusti Barcelonu, pusti druge igrače i klubove. Pričamo o Mikiću i našoj situaciji u Dinamu, što kadrovskoj, što financijskoj. Očekivao sam da će Mikić početi kucati na vrata seniorskog nogometa sljedeće ljeto ili zimu, ali za mene je on već na ovim pripremama pokazao da je spreman. U kontekstu u kojem se nalazimo mislim da je najracionalnije dati mu već sada šansu u rotaciji sa Riletom. Ima dobru pas igru i dobar je u oba smjera. U klubu i sami govore da ga nitko ne može predriblati. Sigurno da se u takvim izjavama stvari malo i preuveličaju, ali obrambena stabilnost je u tim godinama najkritičnija stavka. Ako mali pokazuje da može, nema razloga trošiti ograničene resurse na novog beka umjesto na stopera. Naše stopersko pojačanje je u prvoj utakmici napustilo igru na poluvremenu, a moglo je biti isključeno i ranije.

    Jesmo, doveli smo, ali nakon onog poteza Špikića mislim da si je zacementirao status ala Menalo i kod navijača i kod trenera. Vidović nije pravo krilo, a vjerujem da će u nekim trenucima čak imati prednost nad Špikićem na desnom krilu jer je to igrao u Vitesseu. Svakako bi dobro došao Kent.Izet Hajrović

    Potrebniji nam je stoper.
  • Ban
    698

    Ja na to gledam kao da smo mi žrtve njihovog malog pakta.
  • MarK
    621

    Meni Bruno izgleda kao da drma cijelim klubom. Taj ima neograničen kredit.
  • Ban
    698
    Previše ste se svi zajedno upecali u tu novu novinarsku priču o "senatorima" koji drmaju svlačionicom. Vjerojatno imaju utjecaja, ali baš da odlučuju u svemu je novinarska packa.nemapredaje

    Meni je to osnova neke politike svlačionice. Kada su potrebne radikalne promjene, takve je klike potrebno razbiti u jednom potezu. Svaki novi trener koji uđe u svlačionicu i krene linijom manjeg otpora i kompromisno, na koncu će izgubiti.
  • Kristijan992
    291
    https://twitter.com/sozcugazetespor/status/1750771384295330199?t=tWMxcFcohofFuCziaLAM8g&s=19

    Turci pišu: "Dinamo Zagreb nastavlja pregovore oko transfera Ryana Kenta"

    Sad ćemo i njega zajebat
  • Laugreano
    2.5k
    zaboravimo na Kenta
  • nemapredaje
    3.2k


    Može biti, ali trenutno to nemre napraviti nitko u klubu. Ni Jakir ni nitko drugi.

    A i od možebitnih novih trenera, samo Bjelica ili Vaha.
  • Orc123
    7.8k
    Situacija s Kentom je nesto drugacija posto Turci njega zele poslat na posudbu i vjerojatno placati veci dio ugovora posto ga na ljeto misle unovciti pa im je bitno da igra.....
  • Mandelinho
    374
    A Kenta novi možebitni trener želi? :chin:
  • Orc123
    7.8k
    Mi se moramo pomiriti da Jakir nogu nece dobiti jer ako ju nije dobio sad nece je ni dalje osim u slucaju da sutra ne pobijedi sto s obzirom da ekipa razdrmana ovim porazom sumnjam jer ce momci dati sve od sebe definitivno. Osim u slucaju da ga ne sabotiraju mozda iako mi to ne drzi vodu. Ako rijesi Istru i Goricu ostaje. Ovi se u Upravi skrivaju iza njega, mole Boga da dinamo se digne pa da ispadnu vizionari ali s obzirom na viđeno to su male sanse. Jakir nije kapacitet za Dinamo i to cemo vidjet nazalost krajem sezone. Samo se nadam da tada vise nece biti ovi ljudi na vodecim pozicijama, a onda ce lako i Jakir otic u zaborav samo pola godine prekasno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions