• Sajla
    5.1k
    svaka čast Čopu na intervjuu, vrlo korektan dečko, čovjek na mjestu. ne znam zašto mi je na pamet pao njegov vršnjak Erceg i koliko su slični, a koliko različiti.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Brekalo prema Olympiacosu
  • Nogo
    3.7k

    Sramota našeg kluba i vodstva.
    Dijete kluba pa makar ništa ne napravio u ovih pola godine se ne smije onako odbaciti.
    Ja još čekam ako ničiji onda bar Jakirov izvještaj na temu Brekalo.
  • Juznjak
    3.8k
    Ja još čekam ako ničiji onda bar Jakirov izvještaj na temu BrekaloNogo

    Najgore od svega što će odgovor na pitanje o Brekalu bit: "nije se uspjelo realizirat, okrećemo se drugim opcijama." Jakir nema nimalo obraza i njemu se taj odgovor čini savršenim i inteligentnim, a od bilo koga drugog nećemo ništa čut. Nakon toga ćemo nabit 10ak stranica vrijeđanja na Zoni i tako će definitivno završit sva priča oko Brekala.
  • serbus
    4.2k


    Jebeno dijete kluba koje je na prvi mig otišlo, a i ova trakavica je njegovo i Barino maslo kad više ni u serie b nije mogao sjetili se dinama. Nije da nema greške uprave tu ali ako toliko voliš dinamo nema Boga da povratak traje mjesecima i uvijek nešto iskrsne. Sad ga duša boli jel ga kao dinamo neće nego Jakir pa vrati se zabi 20 golova i na kraju im se sjeti majke ... a ne plakat da ga niko neće... Tog plakanja mi je pun kufer nađi muda raznesi hnl i pokaži im da su pogriješili.
  • Guinness
    2.2k
    znam zašto mi je na pamet pao njegov vršnjak Erceg i koliko su slični, a kolikoSajla

    Možda jer su u RNK-u bili tandem.
  • Jaro
    7.3k
    neki "rodjeni dinamovci" bi mogli nesto nauciti od covjeka...
  • Brusa
    1.5k
    "Bjelica navodno izgovorio nešto u stilu: "J... ti ja mater", a da je Sane odgovorio: "Pi...". Pritom se ograđuju kako nije do kraja razgovijetno, ali se čini da je tako... Sve na hrvatskom jeziku. "

    Iz sportskih. O Bjeličinom incidentu
  • Mr Anderson
    8.1k

    Po čemu je Jakir kriv što nije došao Brekalo?
  • Juznjak
    3.8k

    Nisam napisao da je kriv nego da jedini izlazi u javnost po pitanju toga s retardiranim odgovorima. Valjda je jasno da se zna zbog čega/koga Brekalo nije došao, ali odgovor koji će Jakir dat na to pitanje sigurno neće bit potvrda onog što svi znamo nego pokušaj izmotavanja i bacanje floskula.
  • kibic11
    131
    tako se to radi bjelkan na polju u slavoniji ,nemreš u nemčiji tak, za uho ga potegni pa ode 25 ilajda evra
  • Ivdzo11
    4.2k
    Otkazana Bjeličina konferencija za medije, predsjednik kluba kritizirao hrvatskog trenera preko novina
    Klub zasad nije objavio tko će zamijeniti Bjelicu u tri utakmice na kojima neće smjeti biti na klupi, ali pretpostavljamo da se radi o njegovim pomoćnicima Hrvatima

    Predsjednik berlinskog Uniona Dirk Zingler oštro je kritizirao svog trenera Nenada Bjelicu zbog nesportskog ponašanja u porazu od minhenskog Bayerna 1-0 u srijedu.
  • Georg Koch
    4.6k
    Josipe Brekalo napusi se k****.
    Ti i svi tvoji koji ste isposlovali transfer u klub koji nas mrzi i proklinje godinama.
    Napusi se i mrtva, nesposobna, hinjava, prevarantska Upravo koja je dovela do toga da uopce propadne sve dogovoreno.
    Odjebite od SVETINJE!!!!!!!
  • Krizy
    43.3k
    Jutros mene "napadaš" u par postova jer ne želim Brekala, a sad ovako? Hahahahaha a jesi as :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.