• Kujtim Shalla
    2k
    jakir nam je svima rekao da nam ne treba čavlima da grije klupu, ali nam treba Živković
  • marcio amoroso
    31.9k
    Sumnjam da bi Bjelica više uopće došao kod nas. Bez obzira kako završi njegova epizoda u Berlinu on si je podigao rejting (i uz ovu mrlju) i biti će i nadalje zanimljiv ipak bogatijim klubovima od nas.
    Mislim da ga cjenovno više ne možemo pratiti.
    keppi

    On si ovom epizodom sigurno nije podigao rejting, naprotiv, srozao ga je na minimum. Ne znam koliko pratiš nogometna zbivanja u Njemačkoj, ali tamo se ovakve stvari ne zaboravljaju. Mislim da je trener Fortune Meyer napravio nešto slično i nikada više nije dobio posao nigdje.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Šotiček, Krivak, Goričan i Čavlina.. po meni grijeh ako završe negdje drugdje a ne u dinamu
  • YasutoWakizaka
    100
    Sve se potrgalo što se moglo.
    "Senatori"... okej imaj par ali realno mi ih imamo more.
    Ademi i Ristovski su svoje dali i nepotrebni su tamo. Bernauer kaj on još radi u Dinamu.?
    Trebalo je ostaviti Zagorca i Teophila, a Petkasa....
    Da imaš najbrže igrače u svemiru, svejedno ti je jer ti kada trčiš kontru Petko stoji ko truba i gleda u tebe, ne želi ići u prostor, ne želi puknuti po golu, Opet on ubacuje iz kornera a Kaneko se bori za skok pa jel to moguće... Previše problema nastaje s tim senatorima, a za Jakira ako sam i mislio da ima kičmu, sada sam uvjeren da nikakvu nema.
    Bjelica je posjeo Petka na tribine, Vaha se kačio s Mamićem i Sammirom, za Keka igraju najspremniji.
    Treba nam prgavac za trenera, točnije čovjek koje ima svoje Ja, ni više ni manje već kada uprava je nedodirljiva.
  • cibona
    1.4k
    Vise puta sam ponovio, nama kronicno nedostaje brzine. Pa onda kad kazem da ljubo treba u prvih 11 onda me se napada zbog "hijerarhije". Nema ademi sto traziti u pocetnoj postavi dok ne popravi kondiciju. Njega nema nakon 60. minute, ali ne smije izaci jer se jakir boji njegove reakcije.

    Ristovski je trenutno u prvoj postavi samo zato sto nemamo nikoga drugog, ali neka se on ozbiljno zapita. Na svaki kanekov pokusaj prodora on je ljut, a kada on odluci puknuti s 30 metara onda niko ne smije ni beknuti. Ne zaboravite i da je prvi napustio teren i nije se isao pozdraviti s boysima.

    A petkovica volim, ali mora znati da nije veci od kluba. Jednostavno se ne mozes sprdati na pripremama i raditi sto god ti se prohtrije. A zagorac koliko kod on bio dobar kao osoba, jednostavno ne moze biti prvi golman. Trebalo se pricekati s nevisticem, nije bez razloga bio najbolji golman EL.

    I onda se jakir odluci igrati velikog vode na ukrajincu, vidovicu i ljubicicu. Oni ipak nisu "senatori" pa moze na njima glumiti facu...
  • Mlađi referent
    10.4k
    Vaha se kačio s Mamićem i SammiromYasutoWakizaka

    Auuuuu, daj nam prime Sammira i Vahu koji to drži na uzici, uzimamo prvenstvo s +10
  • Droljo
    4.8k
    Ta sama riječ senatori mi diže kosu na glavi još od reprezentacije. U oba slučaja prije seratori nego ovo prvo...
  • keppi
    127
    >Šta misliš koliko bi Bjelica tražio od nas minimum po sezoni i na koliko sezona bi najmanje trajao ugovor?
  • Facke
    2k


    Milijon najmanje.
  • Mali dioničar
    14k
    Ristovki je trenutno u orvoj postavi samk zato sto nemamo nikoga drugog, ali neka se on ozbiljno zapita.cibona

    Kod prvog gola zbog njega nije bilo zaledje. Znači vidi cijeli teren ispred sebe i stoji zadnji u liniji potpuno beskoristan i sjebe zaledje.

    uubeqf9j0hv0b1di.jpeg

    Kod trećeg gola ga Čop ispremiješa, čini mi se i kroz noge i to lijevom vanjskom kao dešnjak.

    hbqefr04hrvs8snf.jpeg


    Groteska od učinka.
  • marcio amoroso
    31.9k

    A sigurno oko milijun eura i ugovor na 2 i pol sezone.
  • javolimtebejako
    631
    slazem se za bjeličin rejting trenutno, iako ovaj Meier je dobio jos 5 poslova u velikim klubovima nakon svog incidenta
  • Droljo
    4.8k
    Kod prvog gola zbog njega nije bilo zaledje.Mali dioničar

    Mislim da je ktc u sredini sjebao zamku.
    A ne. Krivo. Kod drugog je bilo ovo kaj ja velim...
  • YasutoWakizaka
    100

    Potpisujem čisti Alibi. Kaneko je trenutno Najbolji igrač Dinama a zamisli da ima beka da ga prati.
    Stari moj ja bi istrpio Nou pa da mi je zadnje u životu, jer znam da kada bi tekma završila taj dres bi bio mokar od znoja.
    Ovo ostalo Petko i Ademi, isto oboje se ljute, gestikuliraju čisti znak Nemoći...
    Jedino svaka čast KTC-u jedini "senator" koji odradi profesionalno i ne sere za svaku stvar.
    Senatori bi trebali držati mir na tekmu i usmjeriti ekpu, ali kad počnu prigovri u 5 minuti, daj odi s terena molim te.
  • emilperska
    3k
    Bjelica je all inclusive package. Nosi sa sobom cijeli stozer strucan za sva podrucja i to provjeren stozer (provjerite reference stozera S.J. gdje su radili prije buduci da nisu ex igraci). Bjelica je ujedno i kapacitiran da handla transfere (naravno uz financijsku kontrolu), a i Bjelica je psiholog i motivator kojem se Petko ne bi setao po terenu zajedno s Riletom i Ademijem..

    Za Bjelicu je opcepoznato da voli transfere izvlacit na svoj mlin, ali s druge strane, rijec je o jako ambicioznom covjeku kojemu je karijera nakon Dinama 2020. u padu. Njemu je ovo isto na neki nacin prilika da se vrati na neki svoj vrhunac. Jer u Osijeku, Trabzonu i Unionu nije napravio nista osim sto je uzeo lovu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.