• Brusa
    1.5k
    tako je!
    Ak treba kažeš im u četiri oka, a ne javno pljuvanje.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Mislim da se svemir doslovno ruga sa dinamovim trenerom. doslovno dan poslije blamaže cjelokupna javnost dobije primjer različitog ishoda u sličnim situacijama koji se dogodio nakon različitog postupanja trenera....gubiš 2:0 na samom početku utakmice... logika nalaže da trener prodrma momčad, učini nešto, bude proaktivan!

    Jakir čeka poluvrijeme da bi napravio prvu (alibi) zamjenu. Čeka 65. minutu za drugu zamjenu, gdje opet ide konzervativno metodom... ne bi se htio zamjeriti...


    Sopić u 30. minuti vadi 2 igrača, prve napadačke violine....

    Razlika...

    Dinamo dobio i treći gol u mrežu...
    Rijeka dobila utakmicu...
  • Mali Zeus
    13k
    Jakir čeka poluvrijeme da bi napravio prvu (alibi) zamjenu. Čeka 65. minutu za drugu zamjenu, gdje opet ide konzervativno metodom... ne bi se htio zamjeriti...db-izbjeglica

    Sopić izvadi 2 igrača u napadu, razdrma ih, preokrene, naš profa ubaci Ljubičića umjesto Kaneka.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Jakirović je napravio vrlo sličnu stvar, još hrabriju u Osijeku.

    Pri deficitu 2:0 upravo u 30. minuti izvadio je beka Mihu i uveo Emrelija i na kraju utakmice je bio isti rezultat kao jučer - 3:2 za goste.
  • Brusa
    1.5k
    lako je izvaditi "pedra" Mihu, treba imat muda za izvaditi neku od zvijezda senatora koji mu pružaju podršku
  • NORTE
    11.4k
    Jakir čeka poluvrijeme da bi napravio prvu (alibi) zamjenu. Čeka 65. minutu za drugu zamjenu, gdje opet ide konzervativno metodom... ne bi se htio zamjeriti...


    Sopić u 30. minuti vadi 2 igrača, prve napadačke violine....

    Razlika...

    Dinamo dobio i treći gol u mrežu...
    Rijeka dobila utakmicu...
    db-izbjeglica
    Svi ovi šta glume trenere i igraju se uprave, to su sve pičke od momaka.
  • NORTE
    11.4k
    Službena objava Hajduka:
    "Članovi i pretplatnici su po tko zna koji put ispunili Poljud do posljednjeg mjesta!"


    Može li mi netko reći koji je to put da su članovi i pretplatnici ispunili Poljud?
    Ne znam je li se to pet puta dogodilo.
  • Eduardo
    20.2k
    Možda i najbolja scena s jučerašnje tekme u kojoj je bilo stvarno svega.

  • marcio amoroso
    36.5k

    Za ovako nešto se mora dobiti minimalno žuti karton. Ja iskreno od tog smeća Maloče ništa bolje nisam ni očekivao. Nije on uzalud nosio traku kod stoke.
  • Eduardo
    20.2k
    Za ovako nešto se mora dobiti minimalno žuti karton.marcio amoroso

    Ja se apsolutno slažem. Ovo je toliki bezobrazluk, nepoštivanje suparnika i same igre da nemam riječi. Tim stvarima ne bi trebalo biti mjesta u nogometu. Bilo je takvih simulatora i kod nas, ima ih i danas kao i u svim drugim klubovima i bio bi red da se ovakvi debili krenu sankcionirati. Ako ne na samoj utakmici onda naknadno putem sudačke analize.
  • Mr Anderson
    8.1k
    Maloča još jednom pokazuje koliko je glup, osim što je i nesportski potez, ovo je Uz VAR prvenstveno glup potez. Ne možeš nekome dati žuti karton naknadno putem sudačke analize.
  • The Undertaker
    5.3k
    Meni je ova simuliranja relativno jednostavna za detektirati. Ako je udarac dovoljno jak da čovjek mora tražiti pomoć onda mora biti neki trag, masnica, crvenilo, ogrebotina ili nešto. Ako se ništa ne vidi, upozorenje ili žuti. Danas igrača malo dodirneš po glavi i odmah padaju kao pokošeni.
  • Ivdzo11
    4.2k
    S razlogom se navijači Dinama osjećaju prevarenima. Medijska priča o sjajnim pripremama je iracionalna. Ne možeš na temelju neke trening utakmice, koju si odigrao u tri poluvremena po trideset minuta s tri različite momčadi donijeti nekakve relevantne zaključke. A Dinamo se za napad na titulu pojačao igračima iz Lokomotive i Slaven Belupa!? To zvuči kao neslana šala - konstatira direktor Lokomotive, Božidar Šikić.


    Dinamo je u velikim problemima, ali ljudi koji ga vode toga nisu niti svjesni. Primjerice, u ovom su prijelaznom roku dovodili dva lijeva krila!? Halo? Tko će igrati - Hoxha ili Brekalo? (op.ur., nakon ovog razgovora se pojavila informacija da je propao transfer Josipa Brekala). Očigledno nedostaje vizije, ali konzistentne politike. Ne može trener voditi sportsku politiku kluba. U Maksimiru se već dvije godine bore tko će biti na vlasti, a nitko se ne bavi sportskim segmentom. To je početak i kraj priče.
  • Jaro
    7.3k
    Ameri uvode nova pravila u MLS, i ja bih rekao da su 2 minute malo za ovakvu ozljedu koju je Maloča odglumio:

    1. Time saving rules
    If a player with a suspected injury is on the ground for more than 15 seconds referees will stop play so that the player can be removed from the field and evaluated at which point they will remain off the field for a minimum of two minutes following treatment. There are a few exceptions including head injuries, goalkeeper injuries, serious medical events, and fouls resulting in cards as those may need more time on the pitch.

    The timed substitution rule follows a similar theme. Any player substituted must leave the field of play by any point within 10 seconds. If they fail to do that, the player coming in will need to wait 60 seconds before entering the game at the next stoppage. In MLS Next Pro, 99.7% of more than 3200 substitutions were able to leave the pitch within that time frame. There are exceptions for injuries and goalkeeper substitutions.

    Dodatno, Ademi bi u zadnje vrijeme više bio van terena nego u igri...
  • Krizy
    43.3k
    Znam da je bilo već s twittera, ali moram ostaviti i gif da je lakše uzeti ako zatreba, ovo je sve hahaha
    41811129b9877be88af24c51b6a94553.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.