• sport
    3.3k
    Mathiasovi Chageri,to sam ja pisao prošle godine dok su podmetali klipove Biščanu i Šimiću,bilo im je bitno prebroditi onu skupštinu u ožujku,ostati u klubu i samo zato su Igor i Dario završili u Dinamu.Nakon toga je bilo pitanje dana kad će ih se riješiti.Nema u klubu sreće dok se ne makne Barišić i ekipa uz njega uz ove koje si ti naveo.
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k


    Da, bilo je za očekivati. Znam da je iluzorno razmišljati, ali upravo sam vidio da je Boban dao ostavku na svoju poziciju u UEFI. Mislim da je ovo trenutak da ga maksimalno probamo privući našoj priči i nagovoriti da nam bude nositelj liste ili naš kandidat za predsjednika. Mokri san svakog navijača Dinama je Zvone kao predsjednik. Govorimo o sposobnom čovjeku sa jakim CV-jem i dobrim idejama, a vidimo na ovom potezu i čovjeku sa kičmom i stavom.

    Automatski bi bio grozan PR za svakoga (pa i Barišića) ići protiv Bobana, jer svi znaju što on znači svakom Dinamovcu, nevezano za njegovu duljinu staža u plavom dresu, a svi mi znamo i što njemu znači Dinamo.

    Uvijek smo sanjali njega, ali bili realni da nikad ne bi ostavio UEFU radi ove gomile govana u kojoj se klub nalazi, mislim da je sad dobar trenutak da ga privučemo.
  • sport
    3.3k
    I ja se nadam Zvoni na našoj listi i to će biti sve što ću napisati o toj temi jer "druga strana" grize nokte jer ne zna kakvu listu spremamo.
  • drugastrana
    131
    Ne grizem neg rezem.
  • Endeavour
    571
    Koliko sam ja upoznat biti će minimum tri liste. Vidim netko je ovdje napisao i "naša" lista, ako će Zona imati svoju onda ćemo imati i veći izbor.

    Da se nadovežem na raspravu oko uprave i poziva na linč jer eto nismo prvi. Dosta se ovdje povlači teza kako netko namjerno ruši klub jer smo prije rušili Tottenham i Chelsea a sad gubimo od Lokosa...

    Ako se ne varam jedino je Antolić u tom razdoblju napustio klub, kriminalac je već duže vrijeme out. A došli su Tomačić i Podnar. Jedan je za administrativne a drugi za organizacijske poslove. Nije valjda da nam nedostaje "stručnjak" Antolić ili Mamić.

    Opet ću ponoviti, meni je ovo sasvim normalni slijed u sportu nakon vladanja 15 godina. Valjda je svima jasno da je dominacija trajala neprirodno dugo i da je bilo vrijeme da stane. Stvarno mi nisu jasne ove nebulozne teorije zavjere kako netko namjerno uništava klub. Postali smo previše razmaženi. I da, nismo isti, deset puta smo gori.

    Imamo izbore za mjesec dana i ja nisam imao fige u džepu kad sam govorio kako je to važnije od bilo koje titule.

    edit:

    Baš suprotno, mogao bi vrlo brzo postati predsjednik kluba.
  • masacusec
    3.5k
    Ljudi, ova je rasprava utopijska….Probudite se, otreznite se, saberite se!
    I ja bih volio da Zvonimir Boban bude predsjednik Dinama, no taj film nećemo gledati….Ima Boban malo više u glavi od čitave te uprave…Teško je iskorijeniti kompletan taj oportunistički mindset koji vlada u Dinamu više 20 godina. Ako je odjebao takav ocean, kamoli neće ovakvu kaljužu...
  • Sajla
    5.1k
    Opet ću ponoviti, meni je ovo sasvim normalni slijed u sportu nakon vladanja 15 godina. Valjda je svima jasno da je dominacija trajala neprirodno dugo i da je bilo vrijeme da stane.Endeavour

    normalno je da dođe do smjene generacija, da igrači ostare, zasite se, žele nove izazove. normalno je da se poklopi da neka generacija juniora bude manje talentirana itd. ali to nije poanta.
    jer nije normalno da nam godinama pričaju o transferima koji ruše rekorde, "puni smo k'o brod" i slično, a onda odjednom važemo između otpremnine za trenera ili dovođenja pojačanja dok se printa dvostrano uz font 8 jer štedimo papir, a grijanje je spušteno na 16 stupnjeva jer je blagajna prazna. nije normalno da godinama nema sportskog direktora i da u upravi sjede ljudi koji s nogometom nemaju veze. uzrok pada nije prirodni tijek stvari, nego očita nesposobnost onih koji su se trebali pobrinuti da do pada ne dođe, uz opravdanu sumnju u financijske nepravilnosti.
  • Juznjak
    3.8k
    nesposobnostSajla

    Nebriga, a ne nesposobnost. Možda naš problem i jest što su oni sposobni ovoliko dugo i na ovaj način pazit na svoje guzice i punit svoje džepove.
  • Sajla
    5.1k
    a ne znam što je gore. da znaju, ali ne žele; ne znaju i ne žele; htjeli bi, a ne znaju kako...
  • miro
    4.4k
    fala deda, iskreno i imao sam taj dojam. Mi moramo s brojkama (članstvom) prisiliti i Upravu i cijeli klub da počnu poslovati prema pravilima i biti odgovorni prema svojim članovima. A na kraju, nažalost, uvijek ostaju protest i ulica kao korektiv
  • deda
    32.6k
    Zona Dinamo sigurno neće imati svoju listu.
  • Crni86
    3.5k
    da li se mozda jedan od aduta za pobjedom danas otkrio?
  • mlinchica
    1.8k
    I Juranović je nakon dugo vremena shvatio da ima m…
    Ili se dobro nacvrcao ili je zbog brade.
    Uglavnom, neka je.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/komentari/dinamo-se-narugao-djetetu-kluba-a-dva-aktualna-slucaja-savrseno-opisuju-stanje-u-maksimirskom-vrhu-15419602
  • sport
    3.3k
    Utorak, poraz od Lokomotive.
    Srijeda,ostanak Jakirovića,ponižavanje Brekala.
    Četvrtak,ni A ni B, iz maksimirskog bunkera nitko ne izlazi.Nitko nema ništa za reći.
    Jebeš Sjevernu Koreju kakav odnos prema članovima kluba (navijačima) ima vodstvo Dinama.
    Vi ste sami sebi dovoljni ali nećete još dugo.Klub vam nije ostavio tata u nasljedstvo pa nikome ne odgovarate za svoj (ne)rad za koji ste previše plaćeni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.