• Papastrumf
    12.2k

    Sto imaju za objasniti!? Pa svatko normalan vidi kakvo je stanje u klubu, jad i cemer na svim razinama. Jedino cemu se mozemo nadati je da Barisic izgubi na Skupstini i da normalni ljudi postave klub na zdrave temelje. Organizacijske, upravljacke i sportske.
  • Ivdzo11
    4.2k
    kakve su tu sanse... Vjerojatno mizerne jer ce postaviti 35 svojih ljudi...

    Jedino kad bi "moral i ljubav" prema Dinamu presudila kod nekog od njegovih 35 pa da ga sjebu i okrenu mu leđa i konacno maknu gamad?
  • miro
    4.4k
    Ma ova uprava više manje, to se sve da kroz godinu dana potjerat, više me zanimaju financije i međugorski utjecaj. Znači financijski izvještaji u cent.

    Npr.. piše se o 60+ milja prihoda i onda se počinje pričat kako to ne sjeda odmah

    Ok, ne sjeda odmah, ALI - koliko je sjelo od 1.1.23 do 1.1.24?

    Rashodi (konkretno kupovine igrača) - pa nismo ni mi jedini debili koji odmah sve keširaju, jel tak? Ako je tako onda nisu ni rashodi 50+ milja u godinu dana

    Dalje, ako sam ja (a i mnogi ostali) "uložio" svojih xyz eura kroz ulaznice, članarine, shop...pa imam li ja kao punopravni član GNK Dinama zahtijevat odgovore na sva ta pitanja?

    Nadam se da ovih 25 koji će dobit glas moj, mojih roditelja, frendova i poznanika koje sam učlanio počet odgovarat i komunicirat s nama, jer ako se to ne dogodi, koja je razlika?
  • Li d1986
    116
    + sjeda lova od prethodnih sezona...ne mogu povjerovat da je lova problem
  • deda
    32.6k
    Miro ja bih ti rado dao odgovore, ali ih i sam nemam. U ovom danu opravdane ljutnje, bijesa i frustracije imam tisuću pitanja koja bi i sam postavio upravi.
  • Orc123
    7.8k
    ti si jedini nas covjek u klubu koji trazi neke odgovore i kad ih dobi moze ih znat i prosjecni navijac....svaka cast tebi na borbi, ustrajnosti, zelji i volji....da nam u klubu vise takvih ljudi mi sad problema ne bi imali....sada smo klub koji uopce ne nastoji komunicirati sa svojim navijacima, ljudi koji su tamo postavljaju se s visoka i dovoljni su sami sebi, a kao klub se trebao otvoriti navijacima. Minimum sta sam ocekivao je da ce biti transparentniji, da ce komunicirati jasno i precizno, da ce preuzeti odgovornost, da ce imat neku dugorocnu viziju i da ce dovesti kvalitetne ljude da sprovedu istu. Sad kad nas svi sprdavaju da nemamo za biber, da moramo birati između potpisa igraca za koju stotinu tisuca eura ili otkaz nesposobnom treneru, da 3mj trazimo SD i ne nađemo ga, da sute svi ko picke, da od nekih clanova uprave nismo culi ni glasa, cak ni ne znamo koji im je djelokrug poslova, da nitko ne moze iz kluba istupati kada treba javno....mogu samo zakljuciti da nas ljudi vode u najmanju ruku losim putem i nitko im ne moze nista....
    Problemi se događaju u svakom klubu ali treba ih rjesavati a mi sve guramo pod tepih...
  • Crni86
    3.5k
    ak ih ti deda nemas, a godina zavrsila skoro prije mjesec dana, sve mi vise smrdi da se tu nesto skriva i taji… pogotovo kaj su kolege rekle da se inace na kraju godine uvijek objavio rezultat godine. A upravo se ta komunikacija i transparentnost trebali kao popraviti kao sto je i kolega Orc spomenuo i opet ne razumijem ako se svi slazu da ne treba vladati jednoumlje zasto clanovi IO ne mogu dati konstruktivnu kritiku na neciji rad, a bogu fala za toga materijala ne nedostaje… zivi bili pa vidjeli, nadam se da nista ne lezi iza takvog skrivanja, vec da su samo nesposobni informirat javnost.
  • Orc123
    7.8k
    Fun fact, ne bi spominjao ove s juga ali imam tu nesrecu da mi je jedan od najboljih frendova Hajdukovac, tak se rodio jbg heh, i postujem to iako se posvađamo na dnevnoj bazi, cak jedno vrijeme smo si zabranili razgovore o nogometu ali jbg ...da se vratim na poantu, vi ne mozete zamisliti koliko su oni svi upuceni u trenutno stanje u klubu, koliko klub preko raznih kanala nastoji informirati navijace, celni ljudi javljaju se preko tik toka, insta itd itd...jednostavno ljudi su zadovoljniji kad znaju kakvo stanje je u klubu. Normalno nitko ne zna nista u cent i ono sto je poslovna tajna je poslovna tajna ali znaju sve ono sto bi trebali znati da budu mirni i da vjeruju vodstvu kluba. Cak i neke stvari koje ne stimaju oni nastoje onako pozitivom uljepsati a ja imam osjecaj da kod nas se svi svim silama bore prikazati klub u 100puta gorem stanju nego je. Jednostavno sve je nekako sivo, tmurno, umjetno,jedino sto se pocelo popravljati je marketing iako i tu kasnimo ali neki pomak se vidi. Komunikacija celnih ljudi prema van je 0 bodova, nitko ne vjeruje ovim ljudima vise a za to su si sami krivi....ne trazimo da znamo svaki cent, svakog igraca koji se gleda, svaku odluku koja se donese ali klub se mora otvoriti svojim navijacima, u klub moraju uci sposobni ljudi, moraju se potruditi da ih pocnemo slijediti i da im vjerujemo u ono sto rade, da stalno se ne prica kako smo tanki financijski a s druge strane nikad vise nismo prodali itd itd...
    Ovako smo jednostavno dugorocno neodrzivi, ne financijski vec funkcionalno...
  • Sunja86
    1.2k
    Na koju foru da Barišić izgubi na skupštini možes li malo pojasniti s obzirom da će imati svojih 35 ruku i tko su drugi kandidati za predsjenika osim njega?
  • Sunja86
    1.2k
    Može li netko malo objasniti oko izbora,koliko sam ja shvatio imat cemo svoju listu ("navijačku")
    i na njoj će biti 25 imena i ako to lista bude imala najviše glasova tih 25 ljudi sa nje ulaze u skupštine.Kako se dalje odvija da li ima šanse da netko drugi bude predsjenik osim Barišića npr nositelj sa naše liste, ako da na koji način je to ostvarivo to jest na koji način će se birati predsjenik kluba?
  • Nolifer
    8.1k
    U upravi su veće pičke od ljudi, nego što su navijači razmaženi koji nejdu na stadion i tu leži problem.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Do skupstine je ostalo mjesec i pol dana i to je razlog zasto se oklijeva s pedalom Jakiru. Poucen ranijim iskustvima rekao bih pazi sta zelis da ti se ne ostvari jer smo unazad dvije godine imali Kopica, Krznara i Cacica. Biscana svetu kravu namjerno izostavljam. Za boljeg ne znaju i ako se kihne na Drosini bolje ni ne ocekujte. A to je onda i novih pol milje- milju vrlo skoro otpremnine. Tako je kako je, bilo bi korisnije za sve da se ovih mjesec i pol-dva navijacki pomogne igracima da ovaj period izguraju kako znaju i da se ucini sve da do nekih konkretnih promjena i dode. Ova mahnitost sada ne pomaze nikome i nicemu.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Baš me zanima tko se od njih sjetiti platiti 250.000 eura odštetu za trenera, a treneru ne staviti u ugovor da nema pravo na otpremninu ukoliko nije prvi u HNL-u u trenutku otkaza (prvi na tablici uzevši u obzir i zaostale utakmice).
  • superhik
    11k
    , a treneru ne staviti u ugovor da nema pravo na otpremninu ukoliko nije prvi u HNL-uMali dioničar

    Zar nije ono Lesi graktao da je Šimić Upravi stavio u ugovor da odlaze ako ne budu prvaci?
  • Mali dioničar
    15.2k
    Zar nije ono Lesi graktao da je Šimić Upravi stavio u ugovor da odlaze ako ne budu prvaci?superhik

    Ne znam. Upravi ili treneru?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.