• FrenchMontana
    625
    Transparent na svakoj iducoj tekmi: UPRAVA ODLAZI… Vredjaona 90min, neka nova verzija Zdravko i Zorane spremajte kofere itd.

    Izbori su predaleko, ove cirkusante treba ukloniti odmah.
  • Rakovica1986
    632
    Može li me netko uputit gdje treba otići da bi došao u situaciju da oči u oči nekome iz uprave mogu j.... .... dok me ne uklone. Spreman sam razjebat sve pa nek me pritvore prvi puta ikada, ovo je prevršilo svaku mjeru.

    Edit: da me nebi koje kakve udruge kao našeg amatera na klupi
  • Sixthway
    462
    dođi rano ujutro pred maksimir i tamo ih cekaj
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Puj sve vam jebem, vratit će vam se kad tad!!! Al Dinamo će opet u vrh! Sramota govna jedna pokvarena!
  • Praskaton
    2.3k
    Sigurno nisam pozvan govorit o tome jer sam daleko od svih dogadanja i siguran sam da ce grupa znati sta napravit al ovo ne smijemo gledat prekriženih ruku.
    Neka vrsta pritiska se mora dogodit,jer ova nesposobna stoka poziva na djelovanje.
  • dzis
    807
    Ovo vuce na Ajax pocetkom sezone
  • UberAlles
    7
    Zamisljam jedan redovan dan u Dinamovim prostorijama… ovi u upravi mrmljaju medusobno ko kromanjonci i ne mogu se sporazumijeti… nista drugo nema smisla s obzirom na poteze koji se (ne) vuku.
  • NitkoBitan
    17k
    Svi su zauzeti odgovaranjem na 900 mailova dnevno.
  • Jaro
    7.3k
    ovi u upravi mrmljaju medusobno ko kromanjonciUberAlles



    gogs.jpg
  • Mihaljević
    9.8k
    Samo Što će se Ajax vratit za 1-2g, a mi nećemo još 15g.
  • Muka
    357
    Ti gmizavci su definitivno na zadatku uništavanja kluba, pitanje je samo po cijoj naredbi jer ovo prisebni ljudi ne mogu raditi!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Koliko mi je od ove uprave

    Klošari, na koljenima po Brekala u Firenzu, usput u Padovu svetom Anti se pomoliti da vas netko ne našamara u prolazu
  • NORTE
    11.4k
    Ti gmizavci su definitivno na zadatku uništavanja kluba, pitanje je samo po cijoj naredbi jer ovo prisebni ljudi ne mogu raditi!Muka
    Razmišljam da lopov "poslije mene potop" ima prste u svemu ovome, ali ne želim vjerovati u vlastitu teoriju zavjere.

    Isti lik je iz BiH u jeku borbe za prevlast i poslušnost javno poručio da dinamu ne treba novi stadion i da treba uložit 5 milijuna eura da se osposobi istok.
    Time je opet pokazao koliko je neprijatelj dinama.
    "Na stranu" što je direktno sudjelovao u osvajanju titula, ali to nije ni tema.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ne znam sad ko je napisao nešto o tome da se ovo mora proć da bi dobili slobodniji Dinamo, previše je postova danas, ja sam pripit i baš loše volje...

    Možda je to i istina... Mislim, razumijem da se Mamića bilo jako teško riješit i sve, ali sve više imam osjećaj da smo se jako sjebali i da smo još gore prevareni. Jer ovo što rade ne da je cirkus, ovo je očito i NAMJERNO uništavanje Dinama i ja se samo nadam da će nešto ostati iza njih jer kako stvari zasad stoje od Dinama nam bude ostalo samo ime iza njih...

    Znači em su financije problem koje se ne ne mogu tako lagano riješit realno, em nam na svim mjestima ne rade kvalitetni nego labilni ljudi kojima nije stalo do Dinama koliko pod nokat stane... Ali ajde, novci dođu i odu, generacije dođu i odu, možda nas je igrački baš potrefila smjerna generacija i ispada da je uprava u banani... Naravno to bi vrijedilo da nam ne uništavaju jebenu reputaciju NA SVAKOM KORAKO, skupa sa novinarima plaćenima od Mamića i Hajduka! A reputacija je nešto što jako dugo gradiš, a vrlo lako možeš profučkat i ja se samo nadam da će bar nešto ostati od našeg nam DInama. Kluba zbog kojeg ja danas visim cijeli dan na forumu i na novinama, kluba zbog kojeg je mene jučer skoro lupio auto jer sam trčo doma s prakse da vidim prvo poluvrijeme da probam sam vidit ŠTO se dogodilo. Ponekad je pratit Dinamo mazohizam, i svi smo to svjesni, ali ovo već prelazi svaku granicu normale i mogu reć da mi je totalno prekipjelo...

    Završit ću ovaj pijani rant samo s ovime. BAGRO GONI SE IZ KLUBA! NIJE DINAMO IGRAČKA KOJOM SE MOŽEŠ IGRATI I ONDA GA KASNIJE ODBACITI KAD TI DOJADI!
  • miro
    4.4k
    Ok, situacija je gadna, ali mene iskreno najviše muči što se nitko od naših (Boysi, skupštinari i ostali) ne oglašavaju i ne objašnjavaju nam stanje u klubu.

    Pa makar bilo i ono - ne daju nam informacije, ne znamo, ne možemo do informacija....

    Moj dojam je - i nadam se da je tako - da je sve ovo zatišje do izbora, ali ako ni tada ne budemo informirani, raspast će se dosta stvari koje su mi davale nadu u bolje sutra za klub
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.