• wolfgang14
    1.2k
    Čekajte, zar koje bilo da Brekalo dolazi ako prevarant ostaje?Mali Zeus

    Najbolje od svega je kaj mi ne znamo jel ostaje ili ne, znat ćemo nakon Istre. Pa smo za svaki slučaj odbili Brekala u slučaju ako ne ostane jer ne znamo jel bi novi trener htio Brekala u svojoj momčadi
  • badblueboy86
    23
    Moram ovo napisati. Cijeli dan me muči to što ne mogu ništa zaključiti jer mi je sve jako kontradiktorno. Znači Bara je izjavio kako su Brekalu javili da ne znaju što će biti s njim jer postoji mogućnost smjene trenera i samim time nisu sigurni hoće li ga budući trener željeti u svom kadru, na što je Brekalo rekao da njega zapravo ne želi klub već isključivo trener i zahvalio se. Ono što meni u cijeloj toj priči nije jasno to što se meni ni ta priča ne poklapa jer mi je Jakir zadnjih 10 dana na presicama zvučao kao da je odustao ili ne želi Brekala u svom kadru. Postavlja mi se pitanje tko je na kraju želio Brekala, klub, Jakir ili nitko? Ako ga je isključivo želio Jakir, a klub ne, kako Jakir može dovesti igrača bez pristanka uprave koja ga ne želi? Ali, zašto su onda uopće išli pregovarati s igračem kojeg netko od te dvije strane nije želio? Tko je tu lud?
  • Purger
    360
    Ajde spavat ljudi laku noć sutra ujutro ćemo bit svi pametniji
  • cibona
    1.9k
    Mozda cemo mi biti pametniji, al nasa uprava sigurno nece. I zbog toga ne mogu ici mirno spavati... Danasnji dan je bio vrhunac idiotizma, ali nikad ne podcjenjuj nasu vlatku, mozda vec sada smislja nove poteze.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Živim za dan kad će Dinamo biti normalan klub.
    Osamdesetih kad sam bio kikić još nisam pratio nogomet, dakle od devedesetih kad je prvo bio igračka Tuđmana i Canjuge, Mamića i sad a tajnicom, 2 pajaca i mimikom koji aktivno uništavaju klub u svakom pogledu.

    Cijelo vrijeme jedino kaj želim je da budemo kolko tolko normalan klub. Svaki klub ima svoje probleme al ovo je čista katastrofa na svim poljima.
  • Purger
    360
    Svima je stalo do Dinama ovdje, ali mi nemamo kontrolu nad time što uprava radi. Mi nemamo kontrolu nad transferima nit trenerom.

    Kao što nemam kontrolu nad time hoće li večeras biti potres ili ne, tako nemam kontrolu nit nad Dinamovim transferima.

    Prema tome, zašto bih se konstantno stresirao oko toga? Što bude bit će.

    Ako sve useru dajte mi datum i vrijeme kad ćemo protestirat pa ću vam se pridružiti, stresirat se sad oko toga cijelu noć mi nema smisla
  • NitkoBitan
    13.6k
    Fiorentina u istom problemu kao i mi.

    Eto nismo jedini, i Fiorentina danas "propustila" priliku za kupovinom krila, odnosno nije ispostovala rok. Nasi sposobnjakovici izgleda uzrokovali domino efekt na svjetskom trzistu :lol:
  • Jurki
    9.7k
    Ajde spavat ljudi laku noć sutra ujutro ćemo bit svi pametnijiPurger

    :rofl: :rofl:
  • Orc123
    6.1k
    Ne znaju dovest igraca, ali zato bar ne znaju ni prodat. Rukavinu prodaju vec tri tjedna i jos ga nisu unovcili. Igrac koji ne donosi nista, koji za mene nikakvu vrijednost nema u klubu i sad se cjenkamo za par stotina tisuca eura umjesto da zahvalimo ljudima sto su dali ponudu od 3mil eura za njega. Umjesto da odrade taj transfer koji bi bio prvi dobar valjda izlazni jer su sve prijasnje dali ispod cijene oni zavlace a kao nemamo za biber...ocekujem da Jakir slavodobitno rikne kako je Rukavina to novo pojacanje i klasicne unutarnje rezerve...sto je najgore sad nema sta ni zahtjevati od uprave, sad ce biti manji od makovog zrna jer mu ova spasila guzicu. Nece sigurno zaliti sto nece vise dobiti nikakvo pojacanje! I tako su nam na svim glavnim pozicijama u klubu ljudi koji gledaju samo svoju guzicu, svoju korist i skrivaju se jedni iza drugih....boli njih k..ac za Dinamo.
  • Praskaton
    2k
    zajebali smo ih,cekali su lovu od Brekala nemaju ni oni prebijene pare :lol:
  • NitkoBitan
    13.6k
    Sad mi je malo lakse kad znam da nismo jedini maleri ovakvog tipa u svijetu, dapace drago mi je da je u pitanju Fiorentina. Sad nek svemoguci Andy Bara soli pamet za Germanico.it kako je Fiorentina neorganiziran klub i da je Rodriguez cekao na peronu sa koferima let zbog dogovorenog transfera :lol:

    Laku noc :blush:
  • Mlađi referent
    11.4k
    zajebali smo ih,cekali su lovu od Brekala nemaju ni oni prebijene pare :lol:Božo0

    Vlatka igra 3D šah, zar je stvarno netko mislio da smo zajebali s dokumentacijom? Sad ćemo dobit Brekala za 50k jer znamo da im treba bilo kakva lova :fire:
  • Mali Zeus
    10.6k
    Mnogima se ovo neće svidjeti, ali tovari su Leku riješili nakon mini krize, dok su još dobro stajali na terenu al par lošijih rezultata, momčad nije izgledala dobro i bok, isplatili mu otpremninu.

    Mi tu trpimo teškog prevaranta, tolerira mu se sedam poraza, cigani se oko posudbi za igrače, oko brekala, otpremnine, čovjek htio potpisati sporazumni oni se i dalje cigane i cjenkaju.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Nadam se da se ozljedom Mohe okrenuli dovodenju desnog beka i oznacili to kao prioritetan transfer. Moha je dobro posluzio kada nam je trebala trkacka energija, a sad smo ostali samo na Riletu koji je izgubio karakteristike beka. Mikic je jos zelen i treba mu jos jedna juniorska sezona.

    Mislim da nam je kvalitetan desni bek trenutno potrebniji od Brekala.
  • Ludovic IX
    6.2k
    pročitah da čabraja nije kapacitet za dinamo.. možda i nije ali tu mislim samo pod time da nije mentalno spreman da se bori sa igračima koji bi imali duplo veće plače od njega vjerojatno...

    ali kao trener, on je baš Trener sa velikm T.. ta lokomotiva igra stalno isto. izvadiš im dva tri igrača iz sustava, staviš nova dva, tri i za dva tjedna evo njih opet na istome.

    kod njega vidim da igrači usvajaju što im želi reći. i drugo, možda još bitnije, igrači koji su talentirani, ispoljavaju taj talent na najjače tamo.

    odkad ja pratim dinamo, samo par trenera je na teren prenesla ono što su željeli: (pod pratim, mislim na to da kuzim malo o nogometu.. nisam stavio ćiru ovdje jer 82e sam imao 3 godine a ovi mandati kasnije i nsu baš bili bajkoviti)

    Otto Barić (vlak je preuzeo zasluge za partizan, grasshoppers) al ito je Barićevo djelo
    Vaha sa svojom pragmatikom
    Kuže sa napadačkom igrom koja nažalost nije imala budućnost u Europi zbog uzasne obrane
    Bjelica

    Svi ostali su radili najbilje što su znali.. stavili igrače na prirodne pozicije (neki čak ni to) i nadali se najboljem.. karikiriam malo i podcjenjujem neke ali nije daleko od istine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions