• Jaro
    7.3k
    pa ocito da te love nema, ali toliko je prihoda klub imao u prosloj godini. Gdje su ti novci, to je pitanje. Ako nesto dolazi na rate - to se pokrije kredom koja se otplati kad rata sjedne. A 3 milje za Baturinu sam ja i napisao (5 mislim). Realno, zaboli me i za rezu jucer i za otkaz treneru i za dolazak Brekala - to su sitnice. Ali ako klub razmislja oce dat otkaz treneru ili dovest igraca jer nema love za oboje - e tu se povijest (ne tako davna) ponavlja i netko se opasno igra s klubom...
  • dzis
    807
    Evo i sportske objavile razgovor kluba i Brekala...jel
  • Noel
    6.1k
    Znači da Jakirović dobiva otkaz ako su odbili Brekala jer dolazi novi trener? Niš ovdje nije jasno al oke..
  • Captain America
    17.7k
    Vidjeti cemo sve kad izađe revizoski izvjestaj za 2023. BDO je vjv i dalje revizor, oni nisu najbolja revizija sigurno jer nisu B4, ali su pouzdani i relevantni i nece potpisat nista bez pokrića, tako da ce brojke koje izadu sigurno tocne. A onda treba analizirati konkretne stvari:
    1. Neto dug
    2. Likvidnost
    3. Prosjecni postotak provizije na nacin da se trosak podijeli s prihodima od transfera
    4. Intelektualne troskove
    5. Otpremnine ako se daju iscitati..
    emilperska

    Sve je ovo meni jasno (iako ne radim u financijskom sektoru). Mene više muči da ne bi naštimali izvješća jer su očito jedino za muljažu kolko-tolko sposobni.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jebiga Jole, oprosti nam u ime nesposobnih

    Ja ne znam koliko još dugo ovako mogu

    BdfaTf3.jpg
  • GM98
    17
    Novine pišu da je Brekalo na aerodromu čekao da se papiri dovrše i nije dočekao jer se u Maksimiru raspravljalo o Jakirovoj sudbini pa se to nije završilo. Žalosno je na kakve je grane ovaj klub spao.
    Ono što je napravljeno Brekalu je još gore. Čovjek odbio puno unosnije ponude, odrekao se 70,000€ tjedne plaće da dođe u Dinamo i onda mu se ovako vrati.
    Sramota za svakog u upravi, izvršnom i nadzornom odboru, sramota za sve bivše i nove skupštinare, sve skupa može biti sram što su napravili od kluba u godinu dana.
    Brekalov menadžer je Andy Bara, čovjek koji u svojoj ergeli ima jako puno što bivših što sadašnjih Dinamovaca i koji drži najkvalitetnije igrače u RH. Tko zna kad će, kako i pod kojim uvjetima dalje poslovati s Dinamom nakon ovoga.
  • Mihaljević
    9.8k
    Izgleda da Jakirović želi Brekala, a klub ne... I sad kao on će dobit otkaz, a Uprava ga ne želi... Ma debilana.
  • austrijanac
    4k
    Ima li u blagajni barem za lampione kad sjebu sve ili ćemo mi to donijet?
  • IstokKa96
    671
    Neki dan se 'jebalo' sve po spisku, danas mu se sve vjeruje. Andy, povedi/zavadi nas
  • Teofil Kateran
    1.4k
    2-3 sata me ne bude na internetu i mislim si pa ne može se valjda ništa tako loše dogodit, možda Jakir otkaz dobije, možda potvrde Brekala ili nešto....

    Ovo je nenadjebiva sramota, mislio sam već minimalno 5 puta ove sezone da niže ne možemo past, ali padamo sve niže i niže....

    Dok ne bude potjerana sva gamad, pa i zadnja čistačica koju je glava zaposlio imam osjećaj da nećemo ići naprijed.
  • Keyser Soze
    10k
    Dinamo nije odgovorio Fiorentini. Iz Maksimira su nazvali Josipa Brekala i kazali mu da nisu odgovorili talijanskom klubu jer će možda promijeniti trenera, pa ne znaju hoće li ga novi trener željeti u momčadi! Nakon toga Brekalo im je rekao da to znači da njega zapravo ne želi Dinamo, nego samo trener Jakirović. Sve mu je bilo jasno i zahvalio se Dinamu.... Naravno da je razočaran, želio je pomoći momčadi u trci za naslovom prvaka.
  • Bosskovitz
    11.7k
    možda promijeniti trenera, pa ne znaju hoće li ga novi trener željeti u momčadi!Nogo

    Ovo je čak i donekle racionalno razmišljanje, iako se to tako ne radi.

    Još jučer odmah poslije utakmice je Jakir trebao biti smijenjen, kontakt s menadžerima potencijalnih novih trenera ostvaren, a Fiorentina obaviještena da će se sve prolongirati 24 sata zbog smjene trenera. Danas je trebao biti dogovoren novi trener i potvrđen Brekalo, odnosno trebalo je javiti Fiorentini da se odustaje ukoliko bi novi trener bio protiv njega (a ne bi, osim ako se opet ne bi radilo o Čačiću). Ovo je diletantizam.
  • M94
    1.2k
    al pazi objašnjenja, drugi trener možda neće Brekala. Pa koga oni jbu? Hahahahaha.
    Lik bi postao top 3 igrač kluba da dođe, poslije Petkovića vjerojatno najbolji, ali nekom treneru neće trebati klasa za HNL. Pa jbem vam pokoljenje.
  • Georg Koch
    4.5k
    Da smo prije sezone dali hajduku da upravlja nasim klubom, kunem se ne bi bolje uradili po sebe, od nasih nesposobnih kretena.
    Kako srozavamo klub na najnize grane, nevjerojatno.
    Uclanio sam malog u dinamo nakon rodjenja, sve mi vodi da nikad nece vidit clansku.
    Koji k. mu treba ovo u zivotu.
  • Juznjak
    3.8k
    Da imaju 2 mil eura na računuYovitssa

    Očito dosta ljudi ovdje ima slab pojam o novcu. 2 milijuna eura je vjerojatno puno za svakog pojedinca od nas. Da pitaš čovjeka koji je vlasnik nekog hotelčića (da, hotelčića) na Jadranu rekao bi ti da je to smiješan novac. Po ovome ispada da netko s par dobrih apartmana ili s 15ak soba trenutno ima više novca od Dinama. U to je stvarno teško povjerovat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions