• Peškaman
    4.3k
    Dragi ljudi,ako je razlog da Brekalo ne dođe to što žele Jakiroviču dati otkaz.Ja stvarno ne znam.
    De malo razmislite glavom,šta će te postići s otkazom treneru,a što se može dobiti dolaskom Josipa.
    Je l moguće da toliko glupi ljudi sjede u upravi i na vrhu Dinama?
  • eol12
    600
    Puno veći dobitak je da se riješe Jakirovica nego da dođe Brekalo na 4 mjeseca, treba gledati u budućnost, a trener koji ti u 4 mjeseca i jedne pripreme nema dvije uigrane akcije i momčad mu izgleda kao da je prvi put skupa na terenu nema kaj delat na klupi vise.
  • Captain America
    17.7k
    Dinamo nije u financijskoj krizi. Kao odgovoran djelatnik jasno da ne mogu u detalje, ali sve je pod kontrolom. Trener i sportski sektor će imati budžet za pojačanja u zimskom prijelaznom roku

    Ovako je policajčinina kujica Podnar govorila prije manje od 3 mjeseca.

    Jebem mu mater u sedmom pokoljenju.
  • dzis
    807

    Slazem se, ali bojim se da ako je prezivio do sada ,da vodi sigurno ekipu i u Pulu.
    Da su ga htijeli,vec bi ga smijenili
  • Yovitssa
    625
    Prosle kalendarske godine je u klub uslo 70 milja eura...Jaro

    Nemoj misliti da ti proturiječim, ili da imam insajderske info, ali da li zaista misliš da bi uprava kalkulirala sa 500k eura da je 70 milja keša lani ušlo u klub? Da imaju 2 mil eura na računu isplatili bi i Brekala i Jakira jer je ovo neviđena bruka za klub koji ima jebenu reputaciju u Europi, da ne velim pišanje po imenu Dinamo! Jer svi mediji prenose, PAZI!, Dinamo ne potpisuje igrača jer nema 500k eura za otpremninu treneru. Netko je gore napisao, ne treba nas čuditi ako za Baturinu nakon ovakvih natpisa ponude 3 mil eura i bok... Jebeno smo se reputacijski srozali...
    Meni je davno počelo biti sve skupa sumnjivo, kao puni smo k'o brod, ali svi redom igrači koje dovodimo imaju 60 kaluzula u ugovoru sa kojekakvim bonusima, buyout opcijama, ratama... I ja sam to pripisivao Šimićevoj racionalnosti, ali skloniji sam vjerovati da smo u totalnoj besparici.
    Isto kao što je Glava muljao s pozitivnom nulom (bilo kad bi prodali 5 ili nijednog igrača) isto tako i ovi muljaju... Tko zna koliko je tih revolving kredita okrenuto, koliko se kredita uzimalo s odgodom plaćanja, na kraju krajeva, sumnjam da je tih 70 mil eura došlo lani, već će dolaziti kroz nekoliko godina...
  • NitkoBitan
    17.1k
    Puno veci dobitak za klub je otkaz Jakiru nego dolazak Brekala. Dolaskom Brekala bismo mozda dobili prevagu, a pod Jakirom niti jedan igrac nije napredovao!

    Uopce je zalosno kaj trebamo birat za jedno izmedu tog dvoje.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mislim da je ovo početak kraja!Nogo

    Početak kraja je bio 12/2022, mi smo dobrano zagazili u armagedon

    Inače, di je onda bar otkaz Jakiroviću? :rofl:
  • luka modic
    622
    tko je postavio ove glupane u upravu,tko je štitio i iskorištavo starkelju od 100 godina kako bi jos uvijek imao utjecaj u klubu,tko je Perasicu postavio na visoku poziciju te većinu današnje uprave?Mamić!
    Još se ljudi udostoje ovu upravu nazivat upravom od Boysa a zna se da se grupa bori za izbore samo da bi se ovakvi ljudi izbacili iz kluba zajedno sa svim Mamićevim potrčcima.
  • Nogo
    3.6k
    Dinamo nije odgovorio Fiorentini. Iz Maksimira su nazvali Josipa Brekala i kazali mu da nisu odgovorili talijanskom klubu jer će možda promijeniti trenera, pa ne znaju hoće li ga novi trener željeti u momčadi! Nakon toga Brekalo im je rekao da to znači da njega zapravo ne želi Dinamo, nego samo trener Jakirović. Sve mu je bilo jasno i zahvalio se Dinamu.... Naravno da je razočaran, želio je pomoći momčadi u trci za naslovom prvaka.

    Dakle, kako nam kaže Bara, ništa od dolaska Brekala u plavi dom.

    Jbm li vam sve......
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ljudi moji, nama klub vode apsolutni debili...

    Smiješno je kakve oni sage naprave od transfera i što sve izlazi u medije.

    Klaun do klauna :monkey:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zasto bi imali 2 lijeva krila, tko je to vidio?
  • Keyser Soze
    10k
    Pa nije lagao, dobio je budžet od 800k za Hoxhu.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Da svaki igrač Dinama ima milijun eura plaću (a nemaju ni pola toga prosječno) mi bi na plaće trošili nekih 25 milijuna. Toliko smo samo od LP zaradili, od transfera smo zaradili dodatnih 60 milijuna eura. Valjda trošimo ogroman novac na smještaj igrača, kopačke, šampone, hranu u klupskom restoranu, gorivo i slične stvari pa zato nemamo 100 tisuća za Brekala.

    To su bedastoće. Novac očito negdje curi ili netko svjesno radi protiv kluba zbog skorašnje privatizacije. Mi smo ne tako davno imali sezone gdje nismo igrali LP i u kojima nismo imali ljeto sa 60 milijuna eura izlaznih transfera pa smo svejedno bili daleko financijski moćniji. Sada ni 60 milja i LP nije dovoljno, šta će onda po toj logici biti dogodine ili za dvije godine kada od transfera zaradimo samo 15 ili 20 milijuna a ne bude se igrala LP? Znači bankrot, bacanje u niži rang te sudbina Steaue?
  • emilperska
    5.5k

    Vidjeti cemo sve kad izađe revizoski izvjestaj za 2023. BDO je vjv i dalje revizor, oni nisu najbolja revizija sigurno jer nisu B4, ali su pouzdani i relevantni i nece potpisat nista bez pokrića, tako da ce brojke koje izadu sigurno tocne. A onda treba analizirati konkretne stvari:
    1. Neto dug
    2. Likvidnost
    3. Prosjecni postotak provizije na nacin da se trosak podijeli s prihodima od transfera
    4. Intelektualne troskove
    5. Otpremnine ako se daju iscitati..
  • Bruh
    947
    ne da ćemo pojest govno nego ćemo idućih par godina se borit sa financijama ako su kreteni ovako ustrojili da klub funkcionira iz sezone u sezonu ovisno o novcima iz europe... a možda će nas i to opametit da koristimo naše mlade igrače više ne znam kaj reć
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions