• badblueboy86
    23
    ma ne mora ban, necu vise nista niti pisati niti se raspravljati, iznesao sam svoje misljenje i stojim iza svojih rijeci. Lp.
  • i more je plavo
    891
    S obzirom da Rijeka ima momcad s karakterom, mozda je ipak netko trezveno procikenio da 3.mozemo biti i sa ovim trenerom i kadrom a da se uspara neka lova za remont.
  • DokNaTerenuSrceOstavljas
    40
    Pa ljudi gradi nam se novi stadion zato nema para :grin:
  • Bruh
    909
    Znači ček ak smo na pozitivnoj nuli pobogu zašto se onda nije prije početka sezone spremalo na još veću borbu za titulu ako nam to osigurava financijsku stabilnost već godinama. Namjerno se pokušava uništiti financijska stabilnost kluba ako se znalo da se duguje bankama a nije se ulagalo u iduću sezonu... znači dogodine nas potencijalno čeka kaos a?
  • Sad opet
    201
    s tim čovjekom Dinamo je rušio negativne rekorde u Europi , pokradeni smo ,a prodisao je tek kad je pobjegao pa ne laži. Ovi su isto nesposobni ( najvjerojatnije i lopovi) i treba ih se hitno zaustaviti ali ne biranjem "drugog zla". Treba nam novi put a ne povratak u mračna vremena. Srami se nazivati se navijačem Dinama
  • Jaro
    6.2k
    Prosle kalendarske godine je u klub uslo 70 milja eura...
  • M94
    613
    Mislim da ću malo pričekat kad ću ići na utakmice. Nemam želudac jednostavno.

    Ovo je sramotno. Ciljano miniranje kluba.
  • Mali Zeus
    10.6k
    može, napusti forum i ne vraćaj se više.
  • Peškaman
    3k
    Je li realna ova uprava,je li moguće ovo?
    Podnesite jebenu ostavku svi!!!
  • Yovitssa
    488
    Znači netko je pametan očekivao da će nam se svake godine dogoditi Bodo, Tottenham itd..Juznjak

    Da. Žalosno, ali istinito. S tim da smo uvijek rupe krpali prodajom "obiteljskog srebra" (čitaj: Gvardiol, Olmo, Majer....), a sad su nam i iuzlazni transferi na razini od prije 20 godina....
  • Juznjak
    3.4k
    Mislim da ću malo pričekat kad ću ići na utakmice.M94

    Da, sigurno je to rješenje... Umjesto da se sad ide najviše i svaku utakmicu se jebe sve po spisku svima iz uprave, ti misliš da treba prestat ići na utakmice. Nitko sretniji od njih ako stadion bude sve prazniji.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Mislim da ću malo pričekat kad ću ići na utakmice. Nemam želudac jednostavno.M94

    Uvijek podrska bez obzira na sve. Ako im se treba najebat majki to se radi sa tribine, a ne tipkovnice ili fotelje.
  • Bosskovitz
    8.7k
    Dinamo must decide if, after yesterday's defeat, the coach will be exonerated and in the case, the Croatian club would have no other money for the eventual purchase of Brekalo under these conditionKeyser Soze

    Ako je ovo istina, otkaz Jakiroviću je puno veći dobitak za Dinamo od dolaska Brekala. Nismo izgubili 3:0 od Lokse zato kaj je Hoxha bio loš nego zbog Jakirovića.

    Ali nije istina, jer da je istina to bi značilo da klub ima jedva 500.000 eura raspoloživih sredstava samo četiri mjeseca nakon prijelaznog roka u kojem je zaradio više od 36 milijuna eura.
  • sport
    2.5k
    Pa kad sam pročitao talijane,ispada da je sve riješeno.Jakir ostaje a Brekalo će doći sutra pošto je danas sve bilo na čeki.
  • Nogo
    1.8k
    Mi ovdje govorimo o transferima, sanjamo ovoga i onoga igrača, hajpamo s najavama i dobijemo što?
    Nemamo za biber.
    Neći više pisati za danas jer će me srce izdati!
    Crni oblak se nadvio nad nama. Mislim da je ovo početak kraja!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions