• Nevo7
    780
    Ovo je sramotno i užasno, kao da netko namjerno uništava klub. I uništava. I u tome uživa.
    Od mazanja očiju navijačima sa zelenim svjetlom za dovođenje Bišćana (za kojeg se zna da je trenerski blagorečeno nepotkovan, no možemo i na to zatvoriti oči), otvaranja dijaloga sa navijačima koje se svelo na usuglašeno podizanje cijene karata, bacanja mrvica sa stola sa novim Statutom do ovog sa Jakirovićem. Šimić je svojim odlaskom i time da nije nikaj rekao - sve rekao. Njima je bio cilj miniranje svega onog kaj predstavlja navijački Dinamo, time i Bišćana i Šimića, kako bi suncokret navijačima Dinama kao Indijancima perlicama kupili vjernost staroj garnituri, a zgadili nove snage koji nemaju utjecaj. Zato se Bišćana odmah smjenilo, opravdano ali živjeli su za to. I zato se sada tolerira Jakirovića, jer je njihov čovjek, njihov kandidat. Njegova smjena označava njihovu nesposobnost. U Klubu je gamad koja maže oči navijačima, isisava novac, sustavno ga uništava. I onda napravi Dinamo Plus i otvori novi dućan. Vidi kak smo dobri. A još uvijek imaju jednog gospodara. Smeća i gamad.
    Do kada će navijači okretati glavu na sustavno uništavanje kluba? Jednu glavu smo prividno uklonili, a narasle su još tri, pet, deset. Zmije obične, korov koji treba spaliti.
  • Orc123
    8.2k
    Iskljucujem se vise od komentiranja jer cu oboliti radi tih idiota.
  • badblueboy86
    23
    Ljudi moji, mi se ovdje jedemo iz dana u dan, a uprava nam se smije iz fotelja i grabe novce u svoje dzepove..
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nije on davao nista nego nije uzimao sve. Okanite se Mamica, on je gotova prica jednom za svagda.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Toliko su nesposobni da će sve kompletno razjebat, a možda i namjerno to rade. Kako god nije dobro, ovo lagano postaje noćna mora. Sramotimo se u HNL, a i po Europi. Šta se tiče ovog papka na klupi, koliko smo love bacili na na njega i dva prije njega, u najmanju ruku mogli smo dovest neko trenersko ime, il pojačanje u momčadi.
  • badblueboy86
    23
    evo ovi trenutni su bolji hahah
  • Bruh
    966
    kak kad su naši nadgledali financije pa nisu mogli šmugnut sve sa računa nema šanse... sad kad nas kreteni svojom pohlepom gurnu financijski natrag u 2000tu
  • Papastrumf
    12.5k

    Jesi ti normalan? Mijenjaj nick za pocetak.
  • badblueboy86
    23
    nisam normalan jer sam realan? Nez stv u kojem svijetu vi zivite i mislite kako tada nije bilo bolje nego sada..
  • sanjinlego
    3k
    Navijači, probudite se!

    EDIT: Brekalo nije jedini transfer koji je stopiran!

    photo-output.png

    photo-output.jpg
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Za pocetak, nisu optuzeni i osudeni za izvlacenje novca iz Dinama. Daleko od toga da su cisti, ali su i jednako daleko od ovoga. Kako uopce mozes drzat taj nick i pisat ovo??
  • Jurki
    11.8k
    Kaj je ovo? Neka nocna mora?
    Citam i ne vjerujem. Debili nisu poslali papire i dvoume se između pojacanja i otkaza treneru?
    Mater vam jebem nesposobnu. Jebo vas onaj ko vas postavi u upravu. Smecari prokleti.
    Fuj.. zgadili su mi zivot.
  • badblueboy86
    23
    slijep si ako ne vidis da ne izvlace novac jer gdje su onda svi silni novci od svih ovih godina? Kako su nestali? Evo objasni mi ti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions