• Dzgšb
    877
    Vaga jedini pravi izbor, čovjek je idealan za ove razmažene zvjezdice
  • darko-ivk
    35
    Jučer mi dan nije mogao gore završiti, sada vidim da spominju Štimca kao nasljednika...može li gore
  • DrawTube
    5k
    Za promjenu bih doveo bilo kojeg trenera kojem opus nisu igranje kvalifikacija za niža uefina natjecanja i kojem Dinamo nije najviša stepenica u karijeri

    Previše se trenera kali na Dinamu
  • Izet Hajrović
    2.2k
    Mislim da je vrijeme za neko strano, jako ime. Dosta mi je trenera koji nisu radili u klubovima jačim od Dinama. Kako Ferencvaros može dovoditi jaka trenerska imena, a mi ne možemo? Moji prijedlozi: Andre Villas-Boas, Bruno Genesio i Laurent Blanc.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Premasni su to ugovori za nas, pogotovo u slucaju raskida ugovora... Evo sad se nakupilo...Cacic, Biscan i još Jakirovic ako bude
  • Izet Hajrović
    2.2k
    moramo riskirati, mislim da bi ti treneri pristali na ugovore razine Bjelice. Hoćemo se opet zadovoljiti s trenerima koji nisu radili u klubu s proračunom većim od 20 mil.? Mislim da ne treba objašnjavati benefite od osvajanja naslova, a to nam u ovom trenutku žestoko klizi iz ruku. Ponuditi opciju na pola godine + produženje na godinu dana po boljim uvjetima ako osvoji naslov prvaka. Ako nas taj trener izvuče iz ovoga, onda itekako zaslužuje povišicu i možemo vjerovati da s njim imamo svjetlu budućnost. Ak treba, prodati Ljubičića za 3 mil samo da imamo sad za trenera i ostale kratkoročne obveze.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Vrime je za nekog mudonju, neka njuška strana
  • plavi72
    892
    Branko Karačić ,ima petlju ne da da mu se miješa u posao nikome,zato i ne trenira nikoga,nije skup !
  • Lynx17
    4.1k
    Vrime je za nekog mudonju, neka njuška stranaBBB Sibenik




    igor-pamic1.gif
  • Jaro
    7.5k
    Evo sad se nakupilo...Cacic, Biscan i još Jakirovic ako budeIvdzo11

    Pa za njihovu cijenu se moglo ozbiljno ime platiti....
  • bluelions
    323
    Novine nebi trebali više otvoriti jednostavno. Očito se svaki dan plaća članak po 100€. Gori internet bankarstvo svakodnevno na relaciji Medjugorje-Hrvatska....
  • Švabo86
    68
    Bjelica je danas dobio crveni protiv Bayerna za šamaranje Sanea. Puno navijača traži njegov otkaz zbog toga.
    Možda nam je tu šansa
  • Noel
    6.4k
    Jedina šansa da se ovo ustabili i da normalno dođemo do naslova.
  • jedan u nizu
    8.5k
    u svijetu recentnih nevjerovatnih stvari sto nam se dogada u klubu, koje nemaju veze sa zdravim mozgom, stvarno vjerujem da postoji mogucnost da Bjelica dobije nogu, finu otpremninu i za 1 euro dode u dinamo pisat po sektasima s juga
  • Captain America
    17.8k
    Komentari na Nenu su prilično brutalni i na Redditu s naravno neizostavnim komentarima na račun Balkana. Sumnjam da će ga potjerati. Na prilagođenoj tablici od 14. kola su 9. s utakmicom manje što pokazuje da ih je značajno podigao jer su bili zakucani za dno do Neninog dolaska. Union je u 4 utakmice pod Bjelicom osvojio isti broj bodova kao u 13 pod prethodnim trenerom.

    Ponovit ću što sam napisao nakon remija s Goricom u kolovozu, samo potpuni idiot može angažirati nekog drugog trenera dok ti je Neno dostupan. Jebeni idioti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.