• VesoB
    19
    Ništa nije gotovo. Treba igrati dalje. Hajduk ionako ima 3 krize rezultatke godišnje u HNLu. Jednu su prošli sa Lekom, druga se čeka, a treća će nastupit kad je raspad. Vidim da nema Livaje na treningu tovara tako da možda se kolo sreće brzo, već za vikend.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    i dalje se nadate njihovim kiksevima ?
    mi smo jučer izgubili 0:3 kod kuće od Lokomotive
    pročitajte to nekoliko puta dok vam ne sjedne kak spada
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    suludo je za ocekivati da nece jos koju utakmicu kiksati ali sta nama to znaci kad mi ne iskoristavamo nase prilike i gubimo unaprijed "upisane" bodove, ostala nam je samo jos jedna tekma manje protiv Varazdina i sve me vise strah da cemo i tam izgubit.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    meni je fascinantno da Taki primi loptu dok je dupliran a ostatak ekipe gleda kaj bude ovaj napravio, i što je najbolje opet je probio par puta i dao loptu u sredinu

    ako ne promijenimo stil igre ista stvar će se dogoditi sa Brekalom, stojimo i čekamo šta će napraviti u duplom bloku
  • Neki tip
    21.3k
    Sve je na namaBornaPŽ1986

    Nažalost, nije. Više nije, matematiku volim jer je vrlo egzaktna.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    i kaj je najgore ovaj kvazi trener ga vadi van a covjek je valjda jedini bio u stanju nesto kreirati a Theophilu isto sve pohvale, jedini dvojac koji se borio i radio nesto na terenu.
  • VesoB
    19
    Trebamo vjerovati. Što nam drugo preostaje? Ako oni dobiju sljedeće 2 utakmice da im uručimio naslov?! Jednostavno moramo skupit redove i borit se do kraja. Jedan transfer Hajduka može promjeniti kompletnu sliku njihove momčadi, a siguran sam da kod njih ne dolazi novac u kamionima. Rijeka se slabo pojačala nažalost, ali i dalje imaju šampionski gard nad tim klubom s juga.
  • Jaro
    7.3k
    ako ostane Yakir iza podne trener, mozemo danas dat naslov Rijeci ili Hajduku, a mi sve nade ulozit da Gorica nema snage stic -7...
  • VesoB
    19

    Brekalo je ozbiljno pojačanje za HNL standarde. To je igrač ranga Petko i Livaja jer dečko je zabijao u ozbiljnim ligama. Jedino što je nejasno u svim tim okvirima je plaćanje odštete za Hoxhu ako dovodimo igrača za istu poziciju. Također to je dosta dobar transfer za naše standarde. Hajduk je Livaja ako ćemo biti realni. Oni nemaju ništa drugo osim invalida Periju do petog miseca, Kalinića kojeg su ozljede uništile u Hajduka na povratku i sad od njega imaju neka očekivanja kao. Jedino ozbiljno pojačanje je Laslo ovaj rok, ali evo Livaja je ozljeđen na 2 najvažnije utakmice pa da ih vidimo. Same kladionice govore da smo mi tu iako moramo od sada bit 5 bodova bolji od njih.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Koliko je ovdje samozavaravanja, fascinantno.
  • Klenx
    5.6k
    Supersport daje 2.0 - 2.0 za naslov nas i tovara.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    ako se reagira odma imamo velike šanse za naslov ali nmg vjerovati da se ne reagira, pa ovo jučer nije bilo prvi put. Koliko još poraza treba?
  • i more je plavo
    1k
    Ako Hajduk, na guranac ili kako god u slijedece 2 utakmice uzme svih 6 bodova, euforija ce biti takva da nema sanse da ne budu prvaci.
  • Georg Koch
    4.5k
    ma sta ce uzet?!?
    Imaju puno vise srece nego pameti.
    Ako uzmu 6 bodova u sljedece 2 tekme, sam cu sebe banirat na mjesec dana!
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pises gluposti, ovi su se sad nabrijali do daske i jedva cekaju istrcat protiv Rijeke, siguran sam da ce ih zgazit bez sudackih navlacenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.