• CastAway1986
    1.5k
    Kao da je bitno tko je kriv, obrana ionako se nije mogla uigrati u kratkom periodu ali se mogao uzeti iskusni Benkovic umjesto neiskusnog Živkovića..Boris se za naslov i dovodis stopera koji nema 20 utakmica seniorskog nogometa..Da obrana je u banani ali naprijed smo još ukočeniji...i da , Baturina na hlađenje a Vidovic unutra ..
  • Orc123
    8.2k
    Istina nije Perkovic nego Misic bio.... Dogodio se slijed pogresaka u toj situaciji, prvo uzasna lopta Miska, pa greska Zivkovica jer je kretao presjecati pa nije isao ni do kraja na igraca, nit se stigao vratiti, izgubio je poziciju, a Teo je bio pre duboko da bi stigao napraviti offsajd zamku i nije onda stigao iskorigirati pogresku Zivkovica.,...3 vezane greske. Najveca od Miska, pa Zivka i onda Ktc....
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Evo za usporedbu vjerujem da svi pratite svjetksi nogomet. Zamislite da je Van dijk umjesto Zivkovica jel bi bio gol? Ne! Ne zato jer je on Vin dijk jer je brzi itd. Nego ono najbitnije POSTAVLJANJE! Svojim postavljanjem i zatvaranjem dubine nebi dozvolio taj pas prema Čopu da ide sam. Zivkovic se ovdje katasteofalno postavio. Kod Miscevog pasa njegova je reakcija takva da nije uopce pogledo dije napadac kojeg on mora cuvat nego se jednostavno “ukopo”. Niti je napo igraca s loptom niti ga je trebo. I ono najbitnije nije zatvorio dubinu prostor iza svojih leda. Njegov igrac daje gol i on je sukirvac uz Misica koji je prethodno pogrijesio s pasom.!
  • Ban
    698
    Žile se postavio kao Boško. Austrijanac je također u pravu da je KTC pokušavao igrati ofsajd i da je to bila glupa odluka od tako iskusnog igrača.
  • Praskaton
    2.3k
    Josipe povedi i nekog trenera Talijana ako ima (al da nije Cosmi)
  • Danko
    1.1k
    100 brekala nam ne može pomoći...
  • Orc123
    8.2k
    Ako na kraju ne zavrsi na desnom beku...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zadnja nada, zadnji spas. Već dva gola u Puli!Mihaljević

    Mislis da ce igrati u Puli vec?
  • mosad
    464
    vjerovatno molimo boga svi da hoće :rofl:
  • badblueboy86
    23
    Znate sta, mene sad toliko ni ne raduje taj povratak Brekala kao sto me je radovao prije tekme jucer jer ne vidim da ce nam on sam donijeti titulu sa 90% panjeva u ekipi. Daj Boze da je ovo samo bio los dan i da ce se trgnuti u sljedecim utakmicama, ali otom potom.
  • Mihaljević
    10k
    Ako su mogli Mykha, Kaneko i Bernauer debitirat u HNL-u, može i Brekalo nakon 10g iskustva u ligama petica.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ako su mogli Mykha, Kaneko i Bernauer debitirat u HNL-u, može i Brekalo nakon 10g iskustva u ligama petica.Mihaljević

    Mislio sam na to sta misli hoce stici zaigrati vec u subotu ako uopce potpise, to bi trebalo onda biti vec sutra prekosutra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions