• Orc123
    8.2k

    Jesi ti gledao tekmu ili kaj? Drugi dio je zatvarao za dvojicu, trcao, borio se, trudio, izgledao je sigurno jedan od najspremnijih a tu bi trebao biti samo za zlu ne trebalo a ispao je glavni stoper onda se zapitaj kakvi su ostali! Uz Kaneka i Perkovica koji mora igrat jbnog stopera a ne beka on je bio jedini za prolaznu ocjenu! A 2 gol ako se imalo kuzis u nogomet neces mi vise postaviti pitanje za njega jer je on drzao liniju od Perkovica a Zivkovic ni na nebu ni na zemlji u međuprostoru! Da je on bio na liniji sa zivkom opet ne bi bilo zaleđe jer je Perkovic iza i drzi liniju Copu!
    I da, KTC je limitiran u izgradnji ali je defenzivno najbolji stoper! I ja ni rađe stopera ala Josip Sutalo.
  • Lynx17
    4.1k
    Ovo je prije par minuta javljeno na kanadski TSN. Nisam jos nista vidio na hrvatske medije??
    Lynx17
    dinamo-shakhtar-trade1.jpg


    Hocemo na kraju morati i dodati Baturina?
  • Keyser Soze
    10.1k
    Bit će urnebesno ako Brekalo propadne zbog ovog rezultata :rofl:
  • Kujtim Shalla
    3k
    Sad mogu dovest brekala i ponudit 20000 plaće i 2 milina ako uzmemo titulu:rofl: moj Jakire, tražio si prelazni, pripreme dobio si sve, pa da si se barem malo otimao. Par kola na guzove da zavaras raju. A ti pljusno u 1.kolu . I to rekord odmah, da pokažeš svima da si majstor. Ljigava je trebao prije sat vremena biti bivši. Neka vodi ekipu vozač autobusa. Bolje ćemo prolazit
  • Blueshadow86
    1.7k
    Šta će nam Selahi, jel da? Šta će nam desni bočni... Šta će nam neki provjereni, malo iskusniji stoper... Kad sam pisao da je i ovaj prijelazni rok sramežljiv i loš, dobio sam pljuvačinu manje-više od svih koji su se nadovezivali na moj komentar. Eto vam sada pa vi budite zadovoljni prijelaznim rokom. Gori ste od naše Uprave, a to je teško nadmašivo, a vi ste i to uspjeli.
  • Crni86
    3.9k
    imamo pravo otkupa?
  • Izet Hajrović
    2.1k
    mislim da danas nije bio problem u prijelaznom roku. Zašto bismo krivili Živkovića? Zato jer je napravio faul na centru? Slažem se da nam treba desni bočni jer nemamo nikakav ofenzivni učinak od bekova, a vjerujem da ćemo s Ogiwarom i novim desnim bekom to itekako imati i samo to će biti ogroman plus. Brekalo očito dolazi pa se i zbog toga imamo nadati nečemu, a mislim da nam je Baturina trenutno ogroman problem.
  • SAS1987
    14.7k
    Brekalo nam treba jedino ako će ostati i sledjeće sezone.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Romano je naveo da 100k bonusa za osvajanje lige, 200k ulazak u LP, mozda je jednogodišnja posudba
  • Ban
    698

    Trebali smo kupiti udarnog stopera. Najvažnija pozicija za pojačati, a mi smo tamo doveli najgore pojačanje.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Prijatelju, ja nigdje nisam upirao prstom u Živkovića. Nek je došao mali, neka ostane tu, ali nama treba provjereni i iskusniji stoper. Selahi je profil igrača koji nama BAŠ treba, ali eto, ja sam ispao smiješan jer sam ga spomenuo pored 5, 6 veznih koje već imamo. A koji je to naš vezni igrač (zadnji vezni) bolji od Selahija? - niti jedan trenutno! Al bitno da on nama ne treba. Nadalje, Ristovski...njegovo vrijeme je prošlo i tu je trebalo nekoga dovesti, ali ne, ni tu nam nitko ne treba jer imamo njega i Mohu zbog kojeg ljekarne profitiraju s prodajom velike količine Normabela. Previše sam ja već i sada natipkao, a trebalo je biti jednostavno.
    Loš i siromašan prijelazni rok uz još lošijeg trenera će rezultirati da ove godine mi prvenstvo osvojit nećemo.
  • Captain America
    17.7k
    Romano je naveo da 100k bonusa za osvajanje lige, 200k ulazak u LPIvdzo11

    giphy.gif
  • CastAway1986
    1.5k
    Lindon Selahi bi itekako dobro došao, posebno pored Ademija i Mišića koji su van forme..Glavno da su ga mnogi popljuvali ovdje ...
  • Orc123
    8.2k
    Morat cemo dovest desnog beka, pogotovo sad ako je ozbiljnija ozljeda Moharamija. Iskreno, volio bi da ode jedan vezni, tippvao bi na Bulata ili Ljubu i da probamo dovesti Wakizaku koji em ima odlicnu kombinatoriku, odlican pevi dodir i jako jako dobar udarac. Za tako mali novac mozemo dovesti odlicnog veznjaka i veliko pojacanje u vezi i u trkackom segmentu isto. Puno bi se s njim ubrzala igra.
  • austrijanac
    4.1k
    Trebali smo kupiti udarnog stoperaBan

    Pisao sam temi tekme, prva dva gola su rezultat ignoriranja stoper pozicije u ovom roku.


    Prvi gol faul, drugi gol - krivo dodavanje Mišića - a onda izrazito loše postavljanje KTC gdje zakasni ofsajd riješit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions