• Mlađi referent
    12.3k
    Vrijeme je da se ove igrače nazove pravim imenom, a to ime je vrlo ružno
  • Endeavour
    593
    Opet se komplicira, promašuje i naravno, sve osim poraza bi bilo nezasluženo. Zadnjih 5-6 utakmica se protiv Lokomotive provlačimo pa je i tome morao doći kraj. Najgore od svega što su apsolutno svi dali sve od sebe, pa se nema koga ni kritizirati... Ona situacija Špikića je prikaz mentalnog stanja momčadi, a to je odgovornost trenera.
  • mali M
    5.2k
    Di mi je @Jaro . Idemo se brate raspravljati na temu Zagreb... Ovo mi je diglo žuč pa sam spreman :rofl:
  • rioda
    4.9k
    Što im je poručeno sa sjevera?
  • San Lorenzo
    16k
    Jakirović nadmašio sam sebe, ubio utakmicu bacanjem Kaneka na lijevu stranu da oslobodi mjesto onoj žalostinji od igrača i čovjeka, da bi ga par minuta kasnije i totalno izvadio van da ubaci Ljubu na beka...čekamo plavca i ostatak Jakirove fan baze da nam objasni da su noge teške i da čekamo reprezentativnu pauzu da se malo uigramo.
    Još Istra za vikend, pa adio šefe!
  • dinamozivivjecno
    2k
    prijatelju suzdrzao sam se na pocetku utakmice jer je suludo bilo komentirati ista u prvih 10 minuta utakmice, ja sam vjerovao kao i svi ostali da cemo preokrenuti ali nakon poluvremena kad sam vidio da je ovaj samo jednog zamijenio kad se trebalo valjda pola momcadi izbaciti napolje odmah sam znao da mi boda necemo uzet danas.
  • miro
    4.5k
    ali on ne već 100 puta dokazao da nema obraza

    Evo, sad je imao i pripreme i nove igrače i opet ništa

    Ali zna lijepo pričat na konferencijama, a nekima je to najbitnije
  • Ban
    698
    Rekao sam za vrijeme priprema da izgledamo lošije nego prije. Mnogi su hvalili igru protiv Celja, sada nadam se svi vidimo na čemu smo.
  • mosad
    448
    Vidi većina tamo od sredine desetog mjeseca na čemu smo. Ali smo deklarirani kao hejteri
  • Ban
    698
    Ma vide da ti ne kažem kaj. Iznapadali me sa svih strana, nisam puno ni komentirao nakon toga.
  • rioda
    4.9k
    Bojao sam se prije tjedan dana da će se ovo dogoditi na Kranjči. Kad se tekma prebacila na Maksimir, bio sam uvjeren u laku pobjedu. I sad ovo...

    Nevjerojatno sam razočaran, sreća da me rukomet vwć dovoljno spustio, ovo je sad bila samo točka na i.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Da je Jakir imalo posten protiv Istre bi istrcali ovih 11
    Krkalic-Ogiwara-Theophile-Perkovic-Ristovski-Sucic-Bulat-Halilovic-Vidovic-Brodic-Kaneko
  • seljak86
    2.6k
    Ima li gdje podatak kad smo zadnji put poraženi na Maksimiru od nekoga, a da nije iz "velike četvorke"?
  • Keyser Soze
    10.1k
    Sjever fino počastio igrače na kraju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.