• Kaktus Car
    574
    Novi trener ili ne nebitno je, mi ove sezone titulu vidjet necemo, eventualno kup ali i to je jako upitno.dinamozivivjecno

    Naravno, prije dva sata je ovo bio tvoj komentar:

    dajte ne dramitedinamozivivjecno

    a 2 sata kasnije potpuno okrečeš ploču...


    Trebalo se odavno promijeniti trenera, ali još se ima puno utakmica za igrati, još ima šanse, ali treba novi trener ODMAH i treba novom treneru dovesti bar 1-2 pojačanja na ključne pozicije dok još traje transfer rok.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Da ima obraza sam bio dao ostavku večeras.
  • Orc123
    8.2k
    To ti je kad pripremne igras protiv Rogaske, Triglava i Makedonije i jos ti Jakir na klupi.....populista
  • seljak86
    2.6k
    Frende, siguran sam da nas je 80% okrenulo ploču večeras. Ne treba napadati kolegu zbog toga
  • Purger
    360
    Je li ovo dno dna? Ili ima još?
  • Georg Koch
    4.6k
    A ja mazlum placo 2€ za D+ da gledam Dinamo Rogaska i nadam se napretku.
    Lijepa zimska pauza i zivot bez utakmica
  • Praskaton
    2.3k
    Stvarno sam bio optimist unatoč -7,losoj igri,transferima,jacanju tovara da cemp bit prvaci.
    Jes da ludujem trenutno al misljenja sam da je ovo gotovo.Tovari su nanjusili sansu i ovo nece propustit
  • seljak86
    2.6k
    Ima. Izgubiti od Rudeša 4-0...
  • Mali Zeus
    13.3k
    A nedavno intervju gdje je izbacio svu silu velikih riječi. Veliki frajer kad treba pričati, mala bubica kad treba provesti u djelo.
  • reziser
    6.8k
    Motam kablove,gasim internet...
  • Mlađi referent
    12.3k
    stanujes blizu stadiona?reziser

    E jebiga….. :groan:
  • NitkoBitan
    17.8k
    Novi golman nam ne treba. Neva i Zagi dovoljni :grimace:
  • Taćini Serhio
    300
    Meni je iskreno najteže palo kada mi je devetogodišnji sin nakon prvog poluvremena rekao: "Tata oprosti ali ja ovo ne mogu gledati..." I otišao čitati jbnu lektiru... Nakon što me jurio da idemo u Rovinj na svaku pripremnu, od kojih smo većinu gledali preko betonske ograde...
  • Kaktus Car
    574
    Frende, siguran sam da nas je 80% okrenulo ploču večeras. Ne treba napadati kolegu zbog togaseljak86

    Ah ok, ako je nekom nakon Ballkanija, Sparte, Gorice, Varaždina, Viktorije, pa čak i sretnih preokreta protiv Lokomitve i Osijeka trebala ova najnovija sramota da postane jasno da je "profa" zalutao na klupu Dinama, ok...

    ...ali to ne znači da se sada treba predati. Treba se dovesti novog ozbiljnog trenera i probati početi čistiti za ovim šarlatanom. Protivnici će isto vjerojatno negdje kiksati...
  • Antisha
    739
    Od cijele ekipe, za dres ti ginu Francuz i Japanac.

    Ostali gledaju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.