• bluelions
    323
    Sta ce reci Jakir? Imali smo posjed, noge su umorne? Odlazi više...
  • Mali Zeus
    13.3k
    Ne znam kako si izveo taj zaključak, ali dobro. Kaj god te veseli.Captain America

    Tako zvuči. Nema veze, svi smo vrući.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Vec vidim Krznara na klupi
  • marcio amoroso
    36.7k
    Sudac je bio također top.
    Lokosima svaka čast. Odigrali su vrhunski. Brzo, agresivno, odgovorno. Stvarno respekt.
  • Nevo7
    780
    pitat ga, koliko za vas dvojicu?jedan u nizu

    Za nas je problem kaj Šikić ima plan sa Lokomotivom za iduću i onu iza sezonu. Ova sezona je rasprodaja i kaj bude. Iduća sezona je lov na Europu i vrh tablice. A ona sezona je ostanak na vrhu.
    To je kad imaš čovjeka sa vizijom i koji kuži nogomet. A ne ovi naši koji ne znaju koju poziciju Ljubičić igra, koje su nam pozicije deficitarne i čitati statistiku udarnog trozubca sredine terena (Ademi, Mišić, Baturina).
  • austrijanac
    4.1k
    Najgore je što i dalje imaš 12-14 igrača s kojima je realno osvojit HNL.
  • zagr
    505
    mladi igrači nam lutaju po klubovima, casinima, idu na kurve i kaj očekivat od njih!?
  • Mali Zeus
    13.3k
    Znači ako on ne dobije do jutra otkaz onda je stvarno na snazi sabotaža. Ne zanima me tko, može i Ilija Lončarević al ova teška prevara od trenera mora letjeti jebeno odmah. Ostane do priprema iako nije trebao, da 3 intervjua, opet velike riječi i najave i onda odigramo za KRASAN KURAC.
  • Laugreano
    2.5k
    Ubili su nas, posramili, osramotili
  • Infinity
    16.5k
    Ne pada mi tesko poraz. Lako ga je prihvatiti kad te dobije bolji protivnik.
  • reziser
    6.8k
    Možda ih ova sramota strese da se pokrenu,počnu se boriti,igrati...
    Jer ovo cijelu polusezonu ne liči ni na šta...
  • Georg Koch
    4.6k
    Meni je pobjeda Kaneko prvo na lijevo krilo 15ak minuta, pa nakon toga Kaneko out.
    Jedini igrac koji moze nesto uraditi za gol.
    Ali Petka dirati, ne, to je sv.Marija Guadalupe.
    S R A M O T A
  • Benito
    907
    Jel netko čuo kaj su im rekli sa sjevera?
  • Juznjak
    3.8k
    A mi smo se veselili što će se igrat na Maksimiru… Jedino bi nas Kranjča i mogla spasit
  • IceMan
    2.1k
    Al kaj se tice golova. Dva idu Zagiju na dušu. Čisto ko suza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.