• Sibirski plavac
    1.8k
    "Evo što se sve mora poklopiti Hrvatskoj da bi prošla i nakon ovog poraza.
    Hrvatska mora pobijediti Island i Njemačku
    Mađarska mora izgubiti od Njemačke i Francuske
    Njemačka ne smije pobijediti Austriju, ali mora Mađarsku
    Austrija ne smije izgubiti od Njemačke. Ako Austrija pobijedi Njemačku, do kraja mora izgubiti od Francuske i Islanda. Ako Austrija odigra neriješeno s Njemačkom, onda protiv Francuske i Islanda smije uzeti najviše bod.
    Poklopi li se Hrvatskoj sve navedeno, ovisno o rezultatu Njemačke i Austrije postoje dvije opcije.Pobijedi li Austrija, Hrvatska bi na drugom mjestu bila izjednačena s Austrijom i odlučivala bi ukupna gol-razlika. Bude li neriješeno, Hrvatska bi na drugom mjestu bila izjednačena ili s Njemačkom ili i s Austrijom i s Njemačkom. U oba slučaja Hrvatska bi sigurno prošla dalje."

    HAHAHAHA ,opet beskonačne kombinacije koje se našima nikad ne poklope
  • Doktor Kunić
    3.4k
    jel postoji u našem rukometu neko trenersko ime koje bi bilo perfektno za reprezentaciju?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Volim rukomet i strašno mi je žao što ovako brzo ispadamo. Ali ruku na srce, sad kad se malo sleglo. Pa jbt ne pamtim kad nas je mađarska dobila u jednoj utakmici. Austrija nas je mučila i osvojila prvi remi sa nama. Patimo se sa momčadima koje nemogu sa nama u istu rečenicu. Rukomet nam je u slobodnom padu. Reče gore kolega da svako natjecanje igra dosta novih igrača. Istina, ali bilo je u ozljeda, falio je Mandića na prednjem u obrani. Ali mi i dalje imamo jako puno talenta, imamo dobru bazu. Ali nemamo trenera od prvog mandata červara. Nemamo ideje, šablona. Bez pravog trenera nema nas nigdje. Isto tako sa pravim, školovani trenerom i jedna osrednja ekipa ima glavu i rep. Pa opet primjer Austrija. Oni su sa Pajovicem isto izbacili silu Španjolsku. Dobili i ovu istu Mađarsku. Neće ni Nijemcima biti lako sa njima. I niko me nemoze ubjediti da bi i jedan njihov igrač bio medju starter ima kod nas. Ali igraju sa idejom i kao momčad. Dok mi igramo svako za sebe, na silu što ne daje rezultat na tekmi od 60 min gdje te protivnik pročita i pregazi. Treba nam trener skandinavci, koji nema previše emocija i kod koga će igrat po zasluži onaj Ko se prije uklopi a ne neki Ko je legenda i ima toliko i toliko nastupa i mora biti pozvan. Vrijeme je za promjene. Puha oprostite mi na ovolikom postu:pray:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    mislim da ne, onako iskreno. Mislio sam da bi pipe smajlagic bio taj, ali i njega je vrijeme i rukomet koji se razvija jako brzo pregazilo. Mislio sam i da bi vujo bio taj. Treba nam kompletan stručni štab. Trener sa vrhunskim analitičarima. Skandinavci su sila po tom pitanju
  • ksapi
    2.8k


    Trenutno ne nazalost, trebamo stranca kojeg savez ne zeli.

    A za 7-10 godina nadam se da ce to biti Duvnjak, ako ispece dobar zanat u nekom klubu prvo
  • Jurki
    11.7k
    jel postoji u našem rukometu neko trenersko ime koje bi bilo perfektno za reprezentacijuDoktor Kunić

    Jedini koji bi bil dobar od nasih je Irfan Smajlagic.. ostalo pogledati prema Skandinaviji. Al treba se za šejtoflin primiti.
  • ksapi
    2.8k


    Pipe vodi Bosnu i tamo je jos veci kaos, to je takticki slican rang kao Perkovac
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    znam zato sam i rekao da ga je vrijeme pregazilo. Gledao sam sve tekme Bosne, I zato i kažem da kod nas a ni u susjedstvu nema trenera za kojeg bi rekao on je taj. Možda jedino Branko Tamše. Radi nevjerojatan posao u Nexeu, pravi rezultat u Europi i pratim ih baš sve tekme. Ali mislim da je nemoguće to izvesti jer Gobac nikad nebi doveo trenera Nexea na kormilo repke. Opet će doći na Ko ko će raditi po njega ovom upustvu i u interesu zagreba. I budali je jasno zašto se srna i klarica forsiraju
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    čak mi je za Klaricu jasno, dečko je potentan, ali Srna...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    bosna je ako nije čak na EP došla i bez najboljeg i najvažnijeg igrača, a raspad je skoro ko i u nogometu, lagano prema dnu, samo dno nema kraja.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    A mišljenje o Vujoviću? Znam da spada pod strance, al kao da je naš domaći
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Bome Austrija zasad ima finu prednost. Nijemci bez Wolffa katastrofa.
  • Noel
    6.3k
    Pazite kako igra ovaj turnir Austrija. Sa 5 i pol igrača. I nema priče u umoru. I pobjeda protiv Španjolaca i neriješeno sa nama i evo egal sa Njemcima. O čemu pričamo. Treba nam trener konačno.
  • ksapi
    2.8k


    On je vise za sokirat ekipu, dugorocno nije top sto i dokazuju sve njegove trenerske epizode.
    Nama treba netko takticki odlican s dugorocnom vizijom, sa izgradimo sustav nalik na spanjolski koji godinama daje rezultate (osim ove godine)
  • BBBaranja
    2.5k

    Gerona je slobodan od prije par dana,šta misliš o njemu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.