• Kaktus Car
    341
    Meni je to sve super ali onda mora, ali mora bito otkupna klauzula. Bez toga mislim da je ovo sve bezveze.Nogo

    Pitanje je želi li Brekalo uopće otkupnu klauzulu ili želi samo posudbu do kraja sezone u pokušaju da se izbori za mjesto na Euru?
  • San Lorenzo
    11.7k

    Za Stojkovića kao lijevo krilo smo dali 3 milijuna eura doslovno prije pet mjeseci, za Hoxhu milijun prošli tjedan, šta će nam otkupna klauzula za još jedno lijevo krilo?
  • Kaktus Car
    341
    Veliko je pitanje može li Stojković odgovoriti zahtjevima za moderna krila u europskom nogometu, za Hoxhu je pitanje je li dovoljno dobar za HNL rotaciju. Brekalo isto ima puno upitnika.

    Na kraju će ispasti da bi na ljeto eventualni povratak Oršića mogao biti opet aktualna i najmanje loša opcija.
  • Mulec86
    389
    Mislim da je Stojkovic vise 10 nego krilo , a imat dva dobra lijeva krila po definiciji je pod obavezno za klub velicine Dinama
  • Infinity
    15.3k
    Za Stojkovića kao lijevo krilo smo dali 3 milijuna eura doslovno prije pet mjeseci, za Hoxhu milijun prošli tjedan, šta će nam otkupna klauzula za još jedno lijevo krilo?San Lorenzo

    Mozda zato sto bi to krilo moglo biti bolje od ova dva, al maknimo teren u stranu. Ako se Brekalo pokaze, pa ode na Euro i onda na tom Euru odigra neke dobre minute, pa netko pozeli dati za njega 5-6 milijuna eura, zar nije bolje da ga mi imamo za 3 i damo za 6, nego da Fiorentina uzme tu lovu?

    Ne navijam za tetu u racunovodstvu, ali je posao uprave da misli i o tim stvarima. Ako je moguce moramo ju uglaviti u ugovor nekako, ali cak i bez nje nam je Brekalo potreban. Doveli smo se u situaciju da moramo misliti kratkorocno.
  • Nogo
    1.3k


    Šta će nam posudba onda lijevoga krila za velike novce ako se Stojković vraća u 3./4. mjesecu?
    S druge strane to može i Vidović pokriti ako Hohxa bude prva opcija.

    Kada smo mi posuđivali igrača na pol sezone bez opcije otkupa?

    S druge strane Stojković i Kačavenda mogu sve igrati opcije u vezi osim lijevoga krila.
  • CastAway1986
    853
    s vama nikako na zelenu granu i nitko vam ne valja , za razliku od Orsica Hoxha i Brekalo zdravi a pitanje je kako će se Mislav oporaviti..
  • Nogo
    1.3k
    Ja sam za to da imamo jak i transparentan Dinamo i da se što manje daje posrednicima, menađerima...

    S druge strane prijelazni rok je počeo tek i imamo dovoljno vremena za reagirati s time da je i sam Jakir rekao da prati/prate puno igrača.

    Volio bih da Brekalo dođe odmah da ga imamo već za drugu, treću utakmicu i prvenstvu.

    Nekome plaćati posudbu i uigravati igrača + velika plaća bez opcije otkupa je za mene veliki palac dole!
  • Common Sense
    511
    Napisao sam još prije mjesec dva, ovaj prijelazni rok će biti posni, a ono nešto novca što je predviđeno za potrošiti, potrošit će se kako bi se dovelo lijevo krilo. Ne očekujte dolazak kapitalaca. Ovi igrači su to što imamo i s njima idemo u borbu za naslov pa šta bude - bude.
  • austrijanac
    2.7k
    Nakon jučer, ide se jako po Breksa.


    I nije stvar vec prošle pripreme, neke države u Europi su pametne pa nemaju zimsku pauzu.
  • Georg Koch
    3.7k
    tko je taj Pedulla. Tj jel pouzdan kako?
  • Ban
    698
    Mozda zato sto bi to krilo moglo biti bolje od ova dva, al maknimo teren u stranu. Ako se Brekalo pokaze, pa ode na Euro i onda na tom Euru odigra neke dobre minute, pa netko pozeli dati za njega 5-6 milijuna eura, zar nije bolje da ga mi imamo za 3 i damo za 6, nego da Fiorentina uzme tu lovu?Infinity

    Mislim da je to u rangu znanstvene fantastike. Da neki klub ozbiljno razmišlja o Brekalu doveo bi ga već sada za siću. Ne pričamo tu o igraču poput Kaneka koji je tek nedavno došao iz Japana pa da se najednom pojavi mnogo interesenata. Brekalo godinama igra u ligama petice i europski klubovi prilično dobro znaju na čemu su s njim. On zadnjih nekoliko godina ima problema sa angažmanima.

    Da neki klub na njega pljune 6 milijuna nakon pola sezone Brekalo bi trebao odigrati nekoliko razina iznad svojih igara zadnjih sezona. Ne vjerujem da su šanse za to veće od svega par posto. Gledali ste ga svi zadnjih nekoliko utakmica i vidjeli ste što ćete dobiti s njim na krilu. Neće se dečko preko noći pretvoriti u Mbappea samo zato što je ovo HNL.
  • plavi72
    720
    Brekalo je igrač koji bi bio prevaga i želim ga jer želim obranu titule,a u najboljim je godinama i igrat će on još dobrih utakmica,nadam se i u našem dresu.
  • Noel
    4k
    Ajde Sanjine pucaj. Kad si već spomenuo da pratimo društvene mreže želim konkretno. Pa da vidim od čega si satkan. Ne kužim zašto se dopušta takvo trolanje od strane moderatora. Ili reci konkretno ili ban.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.