• Oluja
    4.3k
    Meni je drago da se kod tovara dolaskom Perišića podiže euforija jer sam uvjeren da će upravo zbog nje puknuti pod pritiskom. Nemaju oni pobjednički mentalitet.
  • Purger
    360
    Perišić ga ima, u pitanju je samo ostatak momčadi i kako će to utjecati na svlačionicu
  • đole
    317
    Da im Perišić odmah zdrav uskače u ekipu bi potpisao prognozu “bit će gusto”. No ovako Čovjeka neće bit do sredine travnja minimalno, najavljuju da bi mogao igrati zadnjih 6 kola kad više nemaju niti jedan derbi, a i to je veliko pitanje na kaj bu to ličilo. Naime čovjek ima 35 godina na leđima, od ljeta nije u punom treningu, tijelo stari, oporavak traje duže, najmanja greška rezultira novom ozljedom, a i pitanje je koliko će brzine i eksplozivnosti koja ga je krasila on moći vratiti nakon svega, jer jebiga biologija i pauza čine svoje. Pitanje je kakva će bit psiha i strah od duela i nove ozljede jer tko je prošao tešku ozljedu i povratak na teren, zna o čemu pričam. Ovo vidim samo kao njegovu slamku spasa za Euro, jer mu Hajduk jedini može garantirat da će mu dat 5-6 utakmica na kraju sezone da pokuša vratit formu do Eura. Svakako se veselim sukobu tih ega u svlačionici gdje su već dvije bombe, a ti sad reci Markecu da on više nije ćaća u svlačionici. Kaj se tiče prvenstva, svakako očekujem da mi to lomimo do travnja pa kad će on i imat taj svoj velebni debi na punom Poljudu, u Splitu će već biti ugodnih -6.
  • Ali
    2.1k
    Ma jednostavna je kalkulacija. Mi moramo krenuti sa 13 hnl pobjeda u nizu pocevsi od uzorka. Uz Osijek i Rijeku koji bi mogli uzeti barem bod u njihovih 11 utakmica do 20.04.
    To nas dovodi do 73 boda, a oni bi dosli do 67, dakle +6 i to obraniti u zadnjih sest kola...
    Da ulovimo Brekala ili Kramu do pocetka veljace ne i neizvedivo. Ne kazem da je neizvedivo bez njih, ali svajako teze i neizvjesnije.
    Ajmo plavi lavovi , mozete vi to !
  • by-tor
    182
    Suludo je očekivati da oni nigdje neće kiksati osim na Osijeku i Rijeci. Naravno da u svakoj utakmici treba ići na pobjedu, ali (polu)sezona je duga, kiksat ćemo i mi i oni. Pitanje je samo tko će manje.

    Osobno sam optimističan jer:
    1. Nakon ove prošle jeseni teško da može gore.
    2. Dosad nam je nedostajala CIJELA lijeva strana, a sad imamo (nadam se) korektnog lijevog beka i (nadam se) korektno lijevo krilo, što je već astronomski pomak u odnosu na jesen.
    3. Već se pred kraj polusezone konsolidirala obrana, a vjerujem da će na proljeće biti još bolja.
    4. Ove je sezone napravljena nagla tranzicija u kadru, otišli su stožerni igrači i ne može se to ustabiliti tek tako. Igrači koji su došli ovo ljeto sad su imali dovoljno vremena da se uigraju i vjerujem da će biti više korišteni (Halilović, Max, Kule).
    5. Čini mi se da Jakir jedino zna igrat s visokim presingom (nisam ga gledao dok je vodio prošle klubove osim Rijeke, pa ako sam fulao, mea culpa). To je teško igrat ako nemaš dobro fizički pripremljene igrače (a očigledno je da naši nisu bili), ali na ovim je pripremama dobio priliku da to napravi.
    6. Njima je na klupi Karoglan.

    Vjerujem da će se povijest ponoviti i da će, kao i svaki put dosad, tovari pobijediti sami sebe. Mi samo trebamo biti na dovoljno standardnoj razini da to iskoristimo.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Perišić ne Perišić, situacija je ozbiljna. On je do ljeta tu za šminku, da podeblja euforiju, sljedeće godine tko živ tko mrtav, ne bih me čudilo da mu zaplešu milijuni pred nosom pa da ode igrati negdje za više od jedan euro.

    Ne bih htio zvučati predramatično al situacija je 50-50, čak sam stava da je blaga prednost na njihovoj strani. Imaju izbalansiranu momčad i obranu koja prima jako malo golova. Naravno to se može promijeniti i treba još vidjeti kako Karoglan reagira na krize. Mi smo se pojačali, moglo je i bolje, ali i ovo je ok, al po meni je najvažniji pristup. Da konačno na djelu vidimo tog hrabrog Jakira koji je mentalno i fizički pripremio momčad. Moramo gristi svaku tekmu, svaka jebena tekma je finače. Nema mjesta kiksu. Već u utorak će puno toga biti jasnije. Pobjeda i 4 boda razlike, dišemo im za vratom, a njih čeka Rijeka na Poljudu koja će se isto nešto pitati, dapače. Pobjedom tamo su na samo 3 boda od Hajduka i onda dole frka panika.

    Al ajmo redom, tekmu po tekmu.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Rijeka doma Osijek u gostima, ako tu uzmu 6bodova onda svaka cast. Iako sumnjam u to..
  • Facke
    3.6k

    Ma nije Perisic tip Brozovic da bu isel nekam za miljone kad ih vec ima. Dober je on tip. A ja se nadam da im bumo odgovorili. Napokon imame male konkurencije.
  • NORTE
    11.4k
    u utorak će puno toga biti jasnije. Pobjeda i 4 boda razlike, dišemo im za vratom, a njih čeka Rijeka na Poljudu koja će se isto nešto pitati, dapače. Pobjedom tamo su na samo 3 boda od HajdukaMali Zeus
    Mi smo prvo u Puli i tekma Hajduk-Rijeka bi mogla počet s naših -1 zaostatka.

    Rijeka prije toga igra zaostalu u Gorici pa bi na Poljud mogla doć s -3, a pobjedom dolje izravnat se s Hajdukom.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Mi smo prvo u Puli i tekma Hajduk-Rijeka bi mogla počet s naših -1 zaostatka.

    Rijeka prije toga igra zaostalu u Gorici pa bi na Poljud mogla doć s -3, a pobjedom dolje izravnat se s Hajdukom.
    NORTE

    Još bolje.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ma nije Perisic tip Brozovic da bu isel nekam za miljone kad ih vec ima. Dober je on tip. A ja se nadam da im bumo odgovorili. Napokon imame male konkurencije.Facke

    Nije čak stvar milijuna, nego ako se dobro oporavi da si kaže idem još malo probati negdje, ovdje sam obavio tu romantiku i patetiku i miran sam.
  • IceMan
    2k
    Ja sam nekako baš sad uvjeren kad je euforija na vrhuncu dole, a mi u zatišju samo radimo i radimo... uvjeren da će sve ovo dobro završiti za nas u proljeće.

    Stvorili su si euforiju na bazi ničega, Perišiću svaka čast al on je tek na sredini procesa oporavka, pitanje hoće li uopće i igrat na proljeće... Pa čak i da igra.

    Mi kolko sam uhvatio tekmi na pripremama izgledamo ozblijnije, gladnije... još uvijek i traje prijelazni rok.

    Uvjeren sam da će sve biti okej.
  • nemapredaje
    3.2k
    Perišić da misli ostati do kraja karijere u Hajduku bi to odmah rekao, a pošto nije vjerujem da će biti tu samo do kraja ove sezone
  • rioda
    4.8k
    Da se nije ozlijedio ne bi ni došao, ovo je sad više da se zadovolji forma. Čak je jučer i javno rekao da mu je smetao taj pritisak na svakom koraku da se mora vratiti...
  • Mali Zeus
    12.7k
    Po prvim izjavama vidim da njega ne dira ta euforija toliko u smislu da bi odgovarao na pitanja tipa je li Hajduk sada najbolji, jesti li vi najbolji u ligi, hoćemo li se prošetati do titule.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.