• Ban
    698
    Iako ima 35 god, uvik je bia spreman ko puska i profesionalac, vratit ce se sig jos makar sezonu ipo odigrati na top nivou za HNL. Zamislite njega kad se zakrpa jedan na jedan s Moharramijem da ne govorim o ostalim bekovima HNLa.Petar86

    Moha bi ga 1v1 pojeo, ali van toga stoji.
  • Jurki
    11.7k
    ali to što je bio rezerva u Japanu ne ulijeva povjerenjeBan

    Ako je sa 28 utakmica i 1500 minuta prosle sezone i to samo u Japanskom prvenstvu rezerva.. kaj je onda prvotimac?
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ne volim se baviti Hajdukom niti išta komentirati na tu temu, ali evo vidim da se dosta toga nakupilo, pa ću ostaviti svoje " zrnce mudrosti" .

    Pisao sam o tome da je transfer Perišića više upgrade i pojačanje u svakom smislu, osim nogometnom, jer je temeljni fakt da se on nogometom ni ne može baviti još neko vrijeme. Ali jebi ga, atmosfera će sigurno ići do usijanja, prodaja dresova ide u nebo... a on je sam po sebi brand.

    Da, Perišić je jeben igrač bio u svom primeu (2012-2018), ali znači li to da je HNL toliko slab da će on s 35 godina, slabijim kontinuitetom nastupa u zadnjih 12 mjeseci, te na kraju i najtežom mogućom sportskom ozljedom dostaviti Hajduku toliku prevagu pa Rudešu, Belupu, i slabijim ekipama dati svako kolo dva gola i dvije asistencije (jer se strah tolikih proporcija očito stvara) ? Mislim da ne znači.

    Što se tiče nas, ako bi mi morali forsirati neki povratak, ja sam za to da se Kovačić vrati u budućnosti. Čovjek je osvojio doslovno sve, ulazi u tridesetu godinu života, zaradio je brdo para i trenutno je dosegao svoj limit jer igra u jebenom Cityu. A i mislim da je lik koji nije egomanijak i ne bi tražio da mu se nešto u ekipi mora posebno podrediti, a zauzvrat bi vjerujem dao puno.
  • Krizy
    43.2k
    Moha bi ga 1v1 pojeoBan

    Eventualno u situaciji u kojoj Moha napada Perišića.
    Što se tiče obrane, Moha pojede sam sebe u europskim utakmicama.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ti si već zaključio da smo doslovno na svim pozicijama jači od tovara pa mi nije jasno kaj će nam uopće Ogiwara ili Hoxha.

    Ne brini, gazimo mi ovo, savršenu momčad imamo

    Ako je sa 28 utakmica i 1500 minuta prosle sezone i to samo u Japanskom prvenstvu rezerva.. kaj je onda prvotimac?Jurki

    Ban se referira vjerojatno na to da je imao malo ispod 50% minutaže u Urawi, a sad i recentno sjedio na klupi u najjačim utakmicama
  • Ban
    698
    Onaj koji počinje većinu utakmica. Imali su rotaciju na toj poziciji, a Ogiwara utakmice poput one protiv Citya gdje smo ga navodno zapazili nije ni započeo. Kažem da se nadam da će biti odličan, ali ne možemo se praviti da je to riješeno pitanje. Ogi je jednostavno nepoznanica.
  • Endeavour
    571
    Jako velika stvar za Hajduk, igrao Perišić 3 ili 10 utakmica ove sezone. Odličan marketinški potez koji će još više napaliti ljude dole. Ako bude spreman biti će im daleko najbolji igrač.

    Što to znači za nas? Dobili smo još jačeg konkurenta koji nam i bez Perišića bježi 7 bodova. Nakon dugo godina utrka za titulu je potpuno otvorena, ali zbog atmosfere i bodovne prednosti dajem laganu prednost Hajduku.

    Bilo je pitanje vremena kada ćemo se naći u ovoj situaciji, naša dominacija trajala je nerealno dugo.
  • Ban
    698
    Eventualno u situaciji u kojoj Moha napada Perišića.Krizy

    Moha dobar 1v1. Problem su mu pozicioniranje i koncentracija.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Da, Perišić je jeben igrač bio u svom primeu (2012-2018)Tongo Doumbia

    Ma i ovo nakon 2018. je pristojno, redovita europska natjecanja, premierligasko iskustvo a da ne spominjemo ono sve prije Inter i Bayern, ovo u Tottenhamu znam da je imao brdo asistencija pa su ga hvalili bas zbog toga
  • Tongo Doumbia
    4k
    ma kažem ti, kasnije skroz okej. Al me ne može nitko uvjeriti da smo Oršićeve najbolje dane u reprezentaciji izgubili zbog Perišića i Dalićeve hijerarhije. A nije baš da Mislavu u tih par minuta na velikim natjecanjima nije uradio ništa, dapače.

    To sam baš komentirao sa kolegom @Navijač Dinama .
  • Markelo
    2.6k
    Čovjek će bit sposoban igrat tek pred kraj sezone. To je najbitnije u ovome trenutku. Sljedeće sezone, tko zna što će bit. Možda s njim izbore skupinu konferencijske lige(što bi bilo sjajno i za nas) i onda četvrtkom igraš u nekoj europskoj zabiti a u nedjelju na očajnom terenu "Ivan Kušek Apaša". S punih 35 i pol nije to baš lako
  • Ban
    698

    Više ne probija bok kao nekad, ali ima vanserijski centaršut. Livaja možda nije sasvim idealan napadač za to, to je pozitivno za nas.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Jako velika stvar za Hajduk, igrao Perišić 3 ili 10 utakmica ove sezone. Odličan marketinški potez koji će još više napaliti ljude dole. Ako bude spreman biti će im daleko najbolji igračEndeavour

    Perišić je igrač koji će kad se oporavi bit top igrač to je sigurno, ali ove sezone se nadam da neće igrat, tako da je tu naša prednost.

    Mi smo se pojačali sa brodićem i japancem, nadam se da ćemo sa Živkovićem dobit sigurnost u obrani i primat manje glupih golova, još kad se vrate kačavenda i stojković bit će brutalna konkurencija u sredini i meni opet izgleda da je Dinamo u ovakvom sastavu jači od Hajduka i ostatka hnl ekipa.

    Znam da će naši igrači bit nabrijani kao lavovi od prve tekme pa do kraja prvenstva da uzmu naslov jer sve se radi da Hajduk uzme naslov, neviđen pritisak na suce od medija

    Vjerujem u dečke i veselim se ovakvom hnl-u.
  • badjibadara
    3.1k
    Al me ne može nitko uvjeriti da smo Oršićeve najbolje dane u reprezentaciji izgubili zbog Perišića i Dalićeve hijerarhije. A nije baš da Mislavu u tih par minuta na velikim natjecanjima nije uradio ništa, dapače.Tongo Doumbia

    Orsic je iz hrvatske lige zabio vise hattrick-a englezima i talijanima, nego Perisic koji je godinama tamo igrao.
  • plavac173
    2.6k
    Moha dobar 1v1. Problem su mu pozicioniranje i koncentracija.Ban

    Jesi realan da si izjavio da je Moharrami dobar 1v1 u defanzivnom dijelu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.