• BluePhone67
    4k
    fr4xe7cbhmbjv7wo.jpg
    deby2b307fnzfxa5.jpg

    Sn 13.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • dinamo vitez
    300
    Imam osjećaj da Dinamo unazad par godina svake godine bar jednom zabije škaricama. Prvo je počeo Junior Fernandes protiv Istre, nastavio Hodžić protiv Intera, a onda i Soudani bar dva puta (Lokomotiva i Rijeka). Sad evo i Petković na toj listi. Ne sjećam se da sam prije to ikada viđao.
  • Mr Anderson
    8k
    Kaže moj susjed koji ima 8 banki na leđima da je Dražen Jerković svaku tekmu zabio škarice:grin: ...malo preuveličava, ali OK, nazabijao se Jerković takvih golova.
  • deda
    32.6k
    Ma svi ljudi, pogotovo starci uvijek preuveličavaju priče iz prošlosti. To ti je i ta famozna jugonostalgija, da ih jebala, nisi smio krivu riječ reći već si bio u bajboku ili na crnoj listi. Da ih jebala
  • dinamo vitez
    300
    Evo Brune i na ESPN-ovom Sports Centru, broj jedan lagano :D

  • Mr Anderson
    8k
    Odmah će mu skočit cijena za koju stotinu tisuća.
  • xavier
    12.1k
    Svi uvijek vole pričati kako je "nekad bilo puno bolje". Zadržat ću se sad na sportu da ne idem u OT iako ljudi tako iz nekog razloga gledaju i na druge stvari. Ne shvaćaju da su jednostavno bili puno mlađi i svijet im se činio kao divno i krasno mjesto bez ikakvih problema.

    Svi sportaši koji su završili karijeru gotovo uvijek govore kako se u njihovo vrijeme igrao puno bolji nogomet (ili bilo koji drugi sport) i nisu uopće svjesni koliko svi sportovi napreduju iz godine u godinu i kako bi momčadi od prije 30 ili 40 godina danas izgledale smiješno. No teško je biti potpuno objektivan.
  • deda
    32.6k
    Ma takvi ćemo i mi biti. Pa većini mlađih već sad cure sline kad mi stariji razvezemo o Partizanu, Newcastleu, Atleticu, Spartaku, Celticu, Ajaxu, Man. Unitedu i takvim tekmama.
  • Mr Anderson
    8k
    Ne znam kakav ću biti s 6-7 banki ako ih doživim, ali ne mislim da se otkad pratim nogomet prije igrao bolji, ovo danas je top. Po meni imamo sreće da svjedočimo karijerama možda najboljih igrača ikad kao što su Messi, Ronaldo, Ronaldinho, C. Ronaldo. Kad gledam neke snimke iz 70-ih i 80-ih to je ko usporeni film. Jači je tempo danas u 1. zagrebačkoj.
  • xavier
    12.1k
    Baš to, mislim da te ekipe od prije 30-40 godina ne mi mogle pratiti tempo današnjih ni 20 minuta.
  • deda
    32.6k
    Apsolutno. Ja gledam nogomet već skoro 40 godina i evolucija u svakom pogledu je nevjerojatna. Pitanje je da li bi tipovi igrača koji su nekad bili legende uopće bili među top 100 igrača da su rođeni u ovim vremenima.
  • deda
    32.6k
    Dapače, možda bi sasvim neki drugi ljudi imali centralnu funkciju.
  • deda
    32.6k
    Recimo vjerujem da bi jedan Cruyff bio deset puta cijenjeniji igrač da je igrao u ovom desetljeću.
  • Mr Anderson
    8k
    Ili Lamza. S današnjim treninzima i profesionalizmom.
  • 000
    946
    Baš sam nedavno pogledao tekmu Hajduk-Dinamo 1:2 iz 1982. Iznenadio sam se kakav je presing igrao Dinamo, trka, brzina, agresija... Da staviš to u neki današnji HD okvir, i promjeniš im dresove i frizure, lako bi se moglo prodati pod nešto skoro novo.
    Plus nisam primjetio transparente najstarije navijačke skupine univerzuma po tribinama. Možda su vješto skrili kamerama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.