• Mali Zeus
    12.7k
    Jel netko već spomenuo da se Petković zajebava cijele pripreme?
  • Pero Vragec
    98
    Baš se lik zajebava, a opet sam u strahu da mu Jakirović il netko ne prisere... Preživil bi Jakirovića, Petka teško...
  • Nolifer
    8.1k
    Pretpostavljam da bude u nastavku sezone ovako izgledalo:

    Zagorac - Ristovski, Živković, Theophile, Ogiwara - Mišić, Ademi - Kaneko, Baturina, Hoxha - Petković.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Vise je Perkovic zasluzio da igra nego Zivkovic.
  • Nolifer
    8.1k


    Sad ima razloga promjeniti u 352. I funkcioniralo bi
  • Mr Anderson
    7.9k
    S obzirom da 3-5-2 nismo igrali niti u jednoj pripremnoj utakmici, onda sigurno ne budemo niti u prvenstvu.
  • Mandelinho
    376


    A Real Betis?

    “Objasnio sam im da kad je kiša, moraš imati kabanicu i kišobran, kad je zima, uzmeš gojzerice.”
    -A.Č.
  • Captain America
    17.6k
    Marko Soldo je produžio ugovor s Dinamom.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Još jedan kojeg ćemo za godinu dana nuditi besplatno samo da ga skinemo s plaće.
  • Nino Bule
    13.4k
    Igra standardno u gorici i meni se sviđa, jedan od onih iz drugog plana koje se slabo prati al vec druga posudba di igra i napreduje
  • emilperska
    5.4k

    Jasno je receno da protiv Makedonije GP igra B ekipa, a da ce okosnica igrati protiv Slaska.
    Ljubo protiv Slaska nije ni bio zapisniku, a Bulat i Sucic jesu..
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kad već spominjemo problem s drugom momčadi, ima li šanse da Dinamo 'otvori' neku filijalu, klub u kojemu bi se kalili mladi igrači?

    "Opet, to je odluka Uprave na preporuku sportskog sektora. Ja bih to nazvao klub partner. Smatram da je potrebno da i taj drugi klub ima svoj sportski interes u toj priči i da može zadovoljiti potrebe Dinama za razvoj igrača. Nema puno takvih klubova u Hrvatskoj. Klub razmatra sve opcije. To nam je prije svega važno zbog naših mladih igrača s obzirom da nemamo više Dinamo II kao poligon za seniorske minute nasih mladih igrača. Naravno, Uprava radi na tome i kada se donese odluka, siguran sam da će biti najoptimalnija i za nas i za partnerski klub."
  • mali M
    5.1k
    ma okej.. uopće mi je glupo pričati o takvom argumentu jer je Ljubo odigrao 90min jednu tekmu, a ova dvojica 70 minuta u dvije tekme... i po tome su oni u prednosti.. ne razumijem tu računicu ali oke, meni je tužno ako smo uništili igrača nizašto i nadam se da će se to kroz ostatak sezone promjeniti. Vidi se iz aviona da Bulat nije materijal za Dinamo, dok Ljubo sudjeluje u igri cijelo vrijeme. Eto Bulat je bio na klupi i B ekipi i A ekipi, valjda je to znak da je siguran na klupi i ispred Ljube... al okej.. imamo cijelo proljeće da se situacija razvije pa ćemo vidjeti...
  • emilperska
    5.4k

    Ma nisam ja protiv Ljube, dapace..
    Sam velim gdje je to dovelo i nas i njega. Doveden je u lipnju 2022., a u sijecnju 2024. u najmanju ruku krece ispocetka..
  • plavi72
    831
    Nadam se da ne će lipanj 2024. povratak u Austriju .
    Borben,zahvalan,rastrčan igrač kojeg bih uvijek poželio u Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.