• BornaPŽ1986
    1k
    Jel vas par tamo na stadionu pa znate da igra ne lici na nista (iako vec ima par golova), ili ima negdje prijenos? Ili citate Nicotine komentare?
  • din
    448
    ma samo čitaju, samo je jedna slika na germanijaku i indexu kao naslovna - https://prnt.sc/4Wdyke0OmwSu
  • BornaPŽ1986
    1k
    ma samo čitaju, samo je jedna slika na germanijaku i indexu kao naslovnadin

    Da je netko bas tamo i gleda pa pise ajd dobro ali nagadjat da igra ne lici na nista na temelju cega, slika?
  • din
    448
    2:2 poluvrijeme
  • sanjinlego
    3k


    Ma da, vjerojatno je u Rovinju 30 stepeni, i teren kao kod nas, a mi svi kolektivne budale jer eto vjerujemo tekstu i slikama koje su objavljene. Jel moguće šta ljudi sve pišu aaaaaaaaaaaa.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Slask ima tekstualni prijenos pa prepisuju

  • Mlađi referent
    12.3k


    Ova toksična pozitivnost polako prelazi u next level

    Može igra bit kao Barcina u primeu, otić će ti koljeno Petku pa će bit “nemamo sreće, samo da je Petko tu”… ovo se odgodi i bok
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ma da, vjerojatno je u Rovinju 30 stepeni, i teren kao kod nas, a mi svi kolektivne budale jer eto vjerujemo tekstu i slikama koje su objavljene. Jel moguće šta ljudi sve pišu aaaaaaaaaaaa.sanjinlego

    Ja nigdje nisam rekao da teren nije opasan i neka igraju pod obavezno, ocito je da ima vode a po slikama vidim samo da je kaljuza na ovom dijelu gdje se ulazi u teren i da je natopljen ali ne previse. Nego moje pitanje je bilo na temelju cega se zakljucilo da igra ne lici na nista? Osim ako Poljaci nisu napisali da ne znaju ni sami sta im je ovo trebalo.
  • Orc123
    8.1k

    Sa cime ja serem? Daj se upristoji! Srami se rijecnika! Sa cime serem? Sa time sto mi bezveze da se igra na tom blatu i da se netko ne ozljedi na istom ....
    Nisam ni jednom objavom srao po momcima ni po igri ni po nicem!
  • Sajla
    5.1k
    53' Teško je ovo sad objasniti, ali Bruno Petković je sam izašao iz igre. Nešto je dobacio klupi i odšetao s terena...

    i kaj je sad ovo..?
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Očito je osjetio nešto, pametno da je izašao, nadam se da se nije ozlijedio.
  • Krizy
    43.5k
    Nevjerojatna glupost Petkovića. Tehnicirao je na centru i izgubio loptu, Klimala je krenuo sam prema Zagorcu, ali mu je lopta malo zastala i KTC ga je uspio omesti.

    Joj, joj Petko..
    Cijele pripreme ovakav.
    Nadam se da se nije ozlijedio u sljedećem napadu.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Čovjek se zajebava u svakoj tekmi koju je igrao na pripremama.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Cekas Petka, zivot ti ovisi o njemu, znas sta ti nosi i onda riskiras ozljedu jer si zacrtao da ta postava mora istrcat danas? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.