• Miro Vugrinec
    4.8k
    to su igraci iste kategorije s tim da je Brekalo mlađi godinu i pol pa dugorocno moze biti isplativiji ali Kent je bolji igrac i u boljoj formi definitivno.Orc123

    Ovo si bubnul i ostal živ. Kent odigral 7 utakmica 1 u prvoj u slabijem klubu od fiorentine i puno slabijoj ligi od čega zadnju tekmu 29.10 12 min. Brekalo odigral u 4. Ekipi serie a vise od 60 posto utakmica od čega većinu u prvih 11, dal gol napoliju i ti kažeš ovaj u boljoj formi
  • Mihaljević
    9.8k
    11685872-0-image-a-4_1554038655890.jpg
    Livaja pazi se
  • Eduardo
    20.1k
    Mogu misliti koliki ugovor ima u Feneru. Morao bi se odreći 70 posto novca da bude i blizu našoj platežnoj moći.marcio amoroso

    Kad je dolazio u Fener turski mediji pisali su o ugovoru vrijednom oko 1,5 do 1,7 milijuna funti godišnje.
  • Nogo
    3.6k
    Dobar bi bio Kent ako dođe, privikne se i igra kao u Rangersima. S time da ima obe noge i dosta je sličan po tome Stojkoviću.
    Ako već ne dođe Brekalo ovo je super alternativa.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Pitanje je kakve takav igrač ima ambicije uopće
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ne znam jel namjerno ignoriraš ili jednostavno ne možeš pamtiti duže od 3 dana, ali smo jasno nekoliko puta napisali da jebeni Livaja i jebeni hajduk nemaju šta tražiti ni na jednoj temi osim temi HNL-a. Sada ćeš odmoriti 3 dana, a sljedeći ban je trajni. I još jednom svima.
    Zona nije wap grupa frendova nego forum!!
  • Krizy
    43.2k
    Ima samo dva trofeja, po jednu ligu i kup u Škotskoj. Vjerojatno bi volio uzeti koji trofej, gledajući ambicije.
  • Facke
    3.6k
    Pitanje kaj budu nasi insajderi rekli.
  • Izet Hajrović
    2k
    ako i idemo po još jedno krilo, onda vjerujem da će to biti neko zvučno ime. Ne vjerujem da će se dovesti neki nedokazani anonimus i zato mi ovo s Kentom drži vodu. Ne igra u Feneru tako da je realno da dođe na posudbu jer svakako je zvučno ime. E sad, pitanje je u kakvoj je formi, koliko vidim u zadnje 2 godine nije puno zabijao, svega 2-3 gola po sezoni u škotskoj ligi, ali je imao puno asistencija. S druge strane, nema šanse da dovedemo zvučno ime u rangu Brekala ili Kenta i da je još u formi tako da je ovo realna opcija pa što bude.

    Edit: djeluje mi usporedivo s raketom pa mi je njegov dolazak sada još realniji.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Fener se rješava njega, Mihe Zajca, Kinga, Lincolna
  • Crni86
    3.6k
    u Rangersima imao 900k. Znaci da bi se dala dogovorit i placa oko milijun godisnje.

    https://salarysport.com/football/player/ryan-kent/
  • Orc123
    7.9k

    Ti si bubnuo i ostao ziv! Brekalo ove sezone ima 16 utakmica i 1gol, Kent 14 i 1 gol, trenurno Fener nije nista losiji od Fiorentine i po vrijednosti su blizu, ali ako i to maknemo sa strane Kent prosle sezone 30 utakmica, Brekalo 12 a ocjene su im nebo i zemlja, cak i najbolja sezona u Torinu mu nije bolja od Kentove u Rengersu s kojim je igrao finale EL gdje je bio standardan i nositelj igre, pa i sezona prije toga...a i same ocjene na sofi ti govore o igri jednog i drugog...da se razumijemo bio sam za dolazak Brekala i sad bi volio da dođe ali ako je propalo Kent je u najmanju ruku iste kvalitete i bio je nositelj nekoliko sezona za redom u Rengersu koji je tad bio iznimno jak! Ako prihvati nase uvjete zasto da ne..
  • Facke
    3.6k
    Lepore i odgovara na poruke na twitteru. Tak ak vas zanima zake tulike prati Dinamo slobodne ga pitajte.
    :)
  • Doktor Kunić
    3.4k
    daj nam ti skroti muke pa nam reči
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions