• Jurki
    11.7k
    @Krizy nece normalan covjek ici vaditi takve podatke vec luđak..naravno u pozitivnom smislu.
  • scooniepenn
    3.3k

    Teophilleu je istekao ugovor, a procjena Belog i vrle Uprave je bila kako nam i za 1/3 love ne treba. Kakva pogresna procjena, jednake razine kao ona da je Sarlija bolji od njega. Covjek je za Sarliju i s 34 Cannavaro i Maldini u jednom.
  • Ban
    698

    Ne, problem je što ni ljetos ni sada nije doveden kvalitetan stoper. Teofil je sa loptom jedan od najgorih stopera u cijeloj ligi. To u Dinamu ne može biti starter, a nije trebao biti ni svih onih godina kada je bio.
  • scooniepenn
    3.3k

    Teophille sigurno nije tehnicki potkovan, ali sve druge karakteristike za stopera su mu ili na vrhunskoj ili visokoj razini. Ne znam koliko imas godina, ali slucajnosti u cinjenici kako je Teophille od dolaska Bjelice kod svih trenera bio 1. izbor i kako je jedina konstanta u ponajvecim uspjesima Dinama u povijesti.
    Ili je mozda razlog da su nas svi napadali preko lijevog stopera
    pa i nije imao nekog posla.
  • mali M
    5.1k
    Ma Teo je uvijek dobar kad je uz sebe imao nekog jakog stopera koji je tehnički potkovan. Teo radi prljav posao, a ovaj drugi odigrava i iznosi. Problem je kad imaš dva tehnički nepotkovana stopera kao mi sada pa se dobi nabijačina
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Bernauer ima tehniku,ali jebiga, valjda je Jakira strah da se ne ponovi tekma s Plzenom doma pa ga zato stavlja u prvih 11 samo u ranim fazama kupa protiv niželigaša. Problem je kaj nema fizičku moć kao KTC i ostali stoperi. I sad je pitanje kaj je bolje (ili gore) za dinamo, imati uz KTC-a lika koji je fizički jak ili solidan ali mu je tehnika nikakva,ili imati tehnički potkovanog ali fizikalije na razini u21 igrača. Očito Jakir preferira prvo,što je po meni ok ako donosi rezultate jer ove sezone se jednostavno mora titula uzet na bilo koji način, pa makar golom Zagorca u zadnjem kolu u 95-oj minuti glavom iz kornera nakon što je došao sa svog gola za zadnji napad na tekmi.
  • Ban
    698

    Prošle sezone nije bio prvi izbor i normalno da je otpisan po isteku ugovora.

    Prethodnih nekoliko godina je bio prvi izbor jer nismo imali ništa bolje, ali osobno od početka mislim da on nije stoper za Dinamo. Dominantan klub svoje lige nema što igrati sa tehnički toliko potkapacitarnim stoperima koji su također i kikseri. Kažem, Slaven ima progresivnije stopere. Meni je to nepojmljivo, ali svakom njegovo.

    Razumijem da igra danas jer nam je obrana najgori dio momčadi, ali zato i govorim da smo trebali dovesti normalnog stopera. Nekolicina vas se ravna njegovim relativno dobrim partijama ove sezone. Kažem relativno jer odskače u odnosu na općeniti manjak kvalitete.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Theophile je najbolji stoper Dinama u 21.stoljeću i legenda kluba.
  • Ban
    698

    Vama su svi legende nakon nekoliko sezona. Teofil kvalitetom ne može stati u istu rečenicu, ma ne može u istu knjigu, sa Šutalom ili Lovrenom onomad. Lovren je najdominatniji stoper kojeg sam ja u Dinamu gledao i tada sam još bio klinac.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Kad je rijetkost da igraci ostaju. Jos najbolje da nam legendq bude Alen Halilovic jer bolje pimpla od Ademija.
  • Zagi
    7.7k
    Legenda je Ademi i nitko više. Teo je dobar stoper jedne ere .
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Vama su svi legende nakon nekoliko sezona.Ban

    Nisu svi koji ostanu par sezona legende. Nitko neće Antolića smatrati legendom kluba iako je igrao 5-6 godina u Dinamu i bio kapetan. Razlika je u tome što je zadnjih 6-7 godina najuspješnije razdoblje kluba još od 60-ih prošlog stoljeća i svaki igrač koji je bio među nositeljima te zlatne generacije se može smatrati legendom kluba (Livaković, Theophile, Ademi, Oršić, Petković). Nažalost bojim se da ćemo svi uskoro vidjeti koliko je zapravo ta generacija bila dobra i koliko smo zdravo za gotovo shvaćali te rezultate.
  • mali M
    5.1k
    a čuj, ja sam već u prije ovdje rekao da se riječ legenda prelako lijepi na igrače... Ali u redu svakome njegovo veselje. Unatoč mnogim neslaganjima sa Banom (više sa njegovim načinom komunikacije :kiss: ) oko Thea se skroz slažem. A ovo što kažeš za kvalitetu te generacije, to je svatko normalan znao i nije uzimao zdravo za gotovo. Što je ta ekipa dulje bila na okupu ja sam šizio jer sam vidio da će doć trenutak kad će svi otić a uprava nikoga nije razvijala niti kupovala za vrijeme nakon svih njih... Kao da će živjeti i igrati za Dinamo vječno
  • Jaro
    7.3k
    KTC je dinamu dao vise nego Sutalo i Lovren skupa. Tebi je Onana vjerojatno najbolji golman u svemiru jer "ima dobru igru nogom"...
  • striko
    1.5k
    Sammira nitko ne pominje. Zabavljao nas je na terenu i izvan njega :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.