• Bosskovitz
    12k
    Španerski golovi Brodića, baš za HNL.
  • Droljo
    8.2k

    Točno to nam je falilo na klupi. Šmeker, klasa za hnl. Ako se spremi i krene ga tko zna...
    Ne treba uvijek gledati potencial ability iliti plafon. Hoću golove odmah
  • Mihaljević
    9.9k
    Kolko ga je puta Orc "nahvalio" , ja sam znao da će se pokazati pojačanjem.
  • Orc123
    8.1k

    I to si vidio na danasnjoj tekmi protiv Makedonskog prvoligasa koji se bori za opstanak? Nek on odigra polusezonu pa cemo suditi. Na ovim pripremama cak i Kule dominira i vise od Brodica.
  • Zagi
    7.7k
    Kada apriori ne šmekaš nekog igrača ili trenera, svaka dobra utakmica ima neki asteriks dok svaka loša zapravo pokazuje pravu sliku.
  • Orc123
    8.1k

    To nema veze kaj nekog smekas ili ne...ja ne smekam ni Kuleta pa sam ga pohvalio kad je igrao dobro! Ne smekam ni Brodica, a on me nek uvjeri u suprotno na ljeto i posut cunse pepelom...sigurno ne nakon prijateljske tekme protiv amatera.
  • plavac173
    2.6k
    Rile ce sutra u prvih 11
  • Zagi
    7.7k
    Ne ide to samo tebe. Svi mi imamo i svog Pedra i igrača kojem bi oprostili sve za jedan potez.
    Za mene Moha kaj god dobro napravi je slučajno dok Miško i kad fula pas, to je jer ga suigrač nije skužio :rofl: .
  • Droljo
    8.2k
    Ja volim sve naše i do trenutka raskida ugovora se nadam da bude proigrao. Osim marina zbog šetnje terenom kad dobije šansu i ne vraćanja kad sam izgubi loptu.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kakav prijenos, nece bit kamera uopce.plavac173

    Tako su Poljaci napisali prije priprema da ce se potrudit sve prenosit preko svog youtube kanala. Naravno da nije 100% ziher da ce prenosit ali eto samo sam rekao, postoji mogucnost.
  • Deleted User
    3
    svi mi imamo svoje viđenje i svoj pogled na igrače i njihov doprinos. što se tiče brodića ja imam feeling da će nam biti vrlo koristan. snalažljiv, konkretan pred golom, naše dijete. ako bude imao minuta on bi mogao zabiti 10 komada u polusezoni. inače, ja ne mogu prežaliti našeg "drugog" napadača gavranovića, rođenog dinamovca . baš smo ga se bzvz odrekli dovevši drmića. po meni teški fail uprave koji se mogao predvidjeti ako se gledalo drmića. od staklenog koljena, totalno drugačije igre rijeke od dinama, pa do njegovog presinga koji je na razini mene na rekreaciji. gavran je bio naš dečko koji je šutio i trpao. šteta baš.
  • Brusa
    1.5k
    Ja se nadam da će Kule formu sa pripremama prenijeti u sezonu :grin: ne znam znam ni sam zašto, al drag mi je nekako
  • Jurki
    11.8k
    ja ne mogu prežaliti našeg "drugog" napadača gavranovića, rođenog dinamovca . baš smo ga se bzvz odrekli dovevši drmića. dečko je šutio i trpao. šteta baš.andrija91

    Gavru ne moze nitko prezaliti.. a mi doveli staklenog DJ-a.
    Epic fail.
  • blackbully
    4.5k
    Bio je planiran prijenos, ali ga na zahtjev Dinama ipak neće biti.

  • Mlađi referent
    12.3k
    baš smo ga se bzvz odrekli dovevši drmića.andrija91

    mi doveli staklenog DJ-a.
    Epic fail.
    Jurki

    Gavranović je otišao godinu dana prije nego je Drmić došao, nema veze s njim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.