• jedan u nizu
    6.5k
    Violence erupted across Ecuador this week after a well-known gang leader disappeared from prison. Explosions, looting, gunfire and burning vehicles were reported, and there were uprisings in several prisons. In the largest city, Guayaquil, gunmen stormed a TV studio during a live broadcast on Tuesday.

    Također, clanovi banda upadaju u studenske domove i otimaju studente

    https://www.nytimes.com/2024/01/10/world/americas/ecuador-emergency-prisons-gangs.html

    https://www.reuters.com/world/americas/what-is-happening-ecuador-2024-01-10/
  • Krizy
    37.9k
    "Njemačka vlada dopušta afganistanskim izbjeglicama da dovedu drugu ženu u zemlju unatoč zakonima o poligamiji."

    "Dok je poligamija u Njemačkoj protuzakonita, postoje olakotne okolnosti ako su brakovi sklopljeni u skladu sa stranim zakonima."


    Jel možemo očekivati da se u muslimanskim zemljama dozvoli konzumiranje svinjetine i alkohola u skladu sa stranim zakonima ?
  • Jurki
    9.2k
    ode Njemacka a i Europa u kurac.
    Ocito Švabe imaju previse novaca pa mogu financirati tolku socijalu.
  • Sajla
    3.8k
    "Dok je poligamija u Njemačkoj protuzakonita, postoje olakotne okolnosti ako su brakovi sklopljeni u skladu sa stranim zakonima."Krizy

    e pa stvarno su pretjerali. što ako afganistanac ima "suprugu" koja ima 12 godina, je li i to ok jer takvi su im "zakoni"?
  • NitkoBitan
    13k
    I onda se cude AfD-u raste popularnost :grin:
  • deda
    28.7k
    Treba dozvolit poligamiju u Europi :cool:
  • Jaro
    5.9k
    Treba dozvolit poligamiju u Europideda

    meni je i jedna previse, kaj bih s dvije...
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Kakvo je stanje sa ratovima, sve se stišalo nešto, oće bit kakvih regionalnih eskalacija na istoku? Prati li itko?
  • serbus
    3.6k


    Ako uspijemo izvući se od ove invazije Nepalaca,Filipinaca i ostalih mogli bi stvarno postati obećana zemlja za preostale Europljane...
  • Jurki
    9.2k
    tesko jer bumo postali migrantski hotspot.
    Prema regulativi EU svaki migrant kojem nece biti odobren azil u zemljama u kojima te osobe traze azil biti ce deportirane u zemlju EU u kojoj su prvi put registrirani.
    Sjecamo se svi 2015. kad su popisivali masovno migrante.
    I one cuvene recenice .. "salam alejkum my name is Ranko Ostojic".
  • Sad opet
    194
    Ne, bit će vraćeni do odluke o azilu. Ako je azil odbijen i mi ih možemo deportirati. I nisu problem Nepalci i Filipinci ( makar sam ja protiv uvoza radne snage zbog rušenja vrijednosti rada , ali ok pod striktnim uvjetima i kontrolama za određena zanimanja). Nepalci i Filipinci RADE za svoju obitelj i maštaju da zarade i vrate se doma ( uz VELIKU razliku što su za razliku od drugih civilizirani i blizu kultorološki i vjerski). A 95% ostalih sto dolaze,ne da bi radili nego da bi cicali. Te druge " migrante" treba pod hitno zaustaviti. U Njemačkoj 95% krivičnih djela napravljenih od strane migranata naprave ovi "drugi", a ne Nepalci i Filipinci. A kao što rekoh, ja osobno mislim da nam ne trebaju nijedni. Njihovim zapošljavanjem samo se extra bogate agencije i gazde koji su ih doveli a ti jadni ljudi rade kao stoka.
  • Droljo
    5.5k
    meni je i jedna previse, kaj bih s dvije.Jaro

    Nek ja imam opciju..
  • Brusa
    851
    neće se nepalci i filipinci vraćati, nego nakon muških dolaze žene i djeca. Nekidan sam na cesti 5 ženskih vidio, sve su imale malu bebu il u kolicima il u naručju
  • Sad opet
    194

    Ok, ima i takvih , a i došlo ih je puno žena raditi ali poanta je bila da oni rade za razliku od onih "drugih" koji su "nekim čudom" samo muškarci . Pa ako već neko mora doć uvijek bi radije izabrao Nepalce i Filipince.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.