• BornaPŽ1986
    1k
    gledam cibona partizan, dvorana puna, cibona vodi,
    a atmsofera malo glasnija nego u kazalistu...
    zalosno....
    reziser

    U dvorani se to lijepo culo cak, nista specijalno ali opet ok, preko tv se to cuje upola manje sve. Dobra utakmica Cibone pogotovo 1. poluvrijeme, 3. cetvrtina je ih je kostala ali s obzirom na razliku ove 2 momcadi sasvim dobar otpor. Dvorana ispunjena do kraja, ako je mozda par stolica ostalo prazno, steta sto nije cesce tako. Žoc na kraju zapljeskao cijeloj dvorani dok je izlazio u tunel.
  • BornaPŽ1986
    1k
    I da, stvarno boli kad vidis kakav potencijal ima klub samo da je nekog da ulozi novac i vrati klub u euroligu
  • Krizy
    43.4k
    Zabok - Zadar, 3./4.: 0-22 :zip:
  • Nolifer
    8.1k
    Cibona se nema sramit kaj

    Falilo je širine u rosteru, da rotacija dodje do izražaja.

    Ono kaj mi se dopada je njihova borbenost...
  • Mali Zeus
    13.1k
    Jučer bio dokumentarac Naš mali o Draženu. Ok, niš specijalno, onako odrađen. Posebno me nervirala ta neka pogrebna muzika dok su ljudi pričali, jedva se čulo, format dokumentaraca kao da je sredina 90-ih.

    Ono što mi je upalo u oko, slika neke tekme Šibenke, mislim da je ona majstorica protiv Bosne, a na tribinama zastava Dinama. :)
  • Eduardo
    20.2k
    Gdje gledaju suci i delegati? Ovo je epski fail... oni nisu primjetili da ovi imaju 8 igrača na terenu :sweat:

  • marcio amoroso
    36.5k
    Bome su Slovenci sinoć pomrsili račune skandinavcima. Ipak mislim da neće moći protiv Šveđana i da će na kraju Šveđani i Danci dalje.
  • Krizy
    43.4k
    Kakav promašaj Jelenića. Možda je izbio nekome pivo i kikiriki iz ruku :sweat:
  • Facke
    3.6k
    Nasi denes prek kurca igraju
  • reziser
    6.8k
    Super rezultat na poluvremenu..s obzirom da je 2 min prije kraja bilo nerjeseno
  • serbus
    4.2k
    Kaj je s Duvnjakom samo za zahvalu tu ili ga čuva za drugi krug? Kažu nikad bolji, skinuo 8 kila a odigra 10min
  • bluelions
    320
    Ok igraju.
    A ovaj jadni čovjek koji maše jogurtovom zastavom iza rumunjskog golmana...no comment
  • Facke
    3.6k


    Cemu sad da igra? Nek ga cuva ak more. Denes opce nema potrebe da ulazi.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Ovaj Glavaš isti naš Marko Bulat :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.