• Kepec
    5.6k
    Asti Gospe jesan šašava, ja mislila Rumunjska s bilima igra. :monkey:
    FB-IMG-1705429848215.jpg
  • Juznjak
    3.8k
    Hahahahahhaha kakvi su ovi Srbi luzeri. Veliki pozdrav svim kladionicama, top su mi bile priče o jakoj Srbiji u rukometu. :rofl: Svake godine ista priča…
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    imaju oni Geronu, ovo mu je tek četvrto veliko natjecanje, proć će grupu, polako.

    Čovjek sa prilično solidnom ekipom ne može proć grupu u kojoj su još Island, Crna Gora i Mađarska.

    Bitno da komentator - debil u prvom kolu, dok vode Islanda dva razlike, priča kako " njihovu momci" razvaljuju rukometnu velesilu. Inače ta velesila (Island) ima dvije medalje u svojoj rukometnoj povijesti.

    Najveći mitomani ikad, uz Tovare.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Lukaa Bukiicccc odlicno igramo
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Crnogorci sa Šolom dobili srbe u zadnjoj sekundi

  • Krizy
    43.4k
    :lol:
    Capture.png
  • Nolifer
    8.1k


    Ma je, meni je sila jedino na zahod, kad vidim ovakve naslove... :lol:
  • Facke
    3.6k
    Bome se Spanjolci muciju.
  • Juznjak
    3.8k
    Austrija vodi protiv Španjolske 17-15 na poluvremenu. To nam nikako ne odgovara. Jos je Alex Dujshebaev dobio crveni. Valjda će okrenut to Španjolci…
  • Facke
    3.6k


    Ak budu ovak nastavili nema sanse. A to sam si vec i mislil nakon X-a s Austriju da bu Spanjolcima teske. Nimi brz rukomet ne odgovara. Jbg. Bezveze sme protiv Austrije odigrali X. Sami sme si krivi ak ideme dalje s "samo" jednim bodem. Glup sistem ali koj mores. A jos su ovi eksperti na RTLu odma nakon nase utakmice s Austriju najavili kak bu Spanjolska razbila Austrijance :lol:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Aj u kurac cijelu tekmu vodiš i prodaš tekmu zadnjih 50sec

    Al izjava Tucka moraju nam dat isključenje je vrh, jebote sport

    Bravo dečki
  • serbus
    4.2k
    Ali igrač više ko da je manje, jebote vaganje igrača odigrao iz prve u krug i netko mora biti slobodan...

    Da da tamo.na 10 8 im je dalo za ništa igrača više i tu ih je vratilo...
  • Ludovic IX
    7.3k
    tucakov poraz.. mi kao neka velesila imamo najviše napada di čak niti udarac ne uputimo
  • Zagreb1992
    1.7k
    Koje je sad opravdanje ovom debilu ? Imaš sve u svojim rukama i izgubiš ..možda je vrrijeme da ga maknu sa klupe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.