• Krizy
    43.2k
    Valjda uskoro ide da njegovu temu nabijem u arhivu zauvijek :love:
  • Jurki
    11.7k
    Tražimo 3,5M + bonusiArmagedon13

    Pa kak tak malo? A njegov manager svemira prodaje totalne anonimuse u top klubove za puno vece iznose iz Kustosije.
    Po tom manageru je mali bolji od Garnacha i samo 3 i pol milke.
  • LaznjakProsineckog
    686
    Kad se sjetim Modricevog puta.. posudba Zrinjski, pa posudba Inker, vratio se na klupi bio.. ovi danas ako sa 18 nisu u prvih 11 odma laju menadzeri i roditelji da klub ne valja, trener ne valja..uzas..
  • dinon7
    870
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-maksimir-napustio-jedan-od-najvecih-dinamovih-talenata-posljednjih-godina/124168
    Još jedna štetočina manje.
    Bogu hvala neću vise morati gledati njegovih 7 minuta slave svaku utakmicu
  • Nino Bule
    13.7k

    Na ovom forumu se ovakva vrijeđanja dinamovih igraca baniraju, lijepo napises da ti je los igrac i bok, epiteti poput stetocina nisu dobrodosli.
  • Noel
    6.1k
    Ajde možda nije štetočina kak je kolega napisao al je uhljeb par exellance.
  • Nino Bule
    13.7k
    Zasto je uhljeb? Pa nije si sam pisao ugovor.
  • dinon7
    870

    Banirati me jer sam manje Dinamovac time sto mislim da je tip koji je uzimao placu i svaku minutu koju je igrao umirao od želje da utakmica završi i da je njegov doprinos čim manji?
    Možeš se ti slagati ili ne slagati, za mene je štetočina jer apsolutno ničim nije dokazao da želi i može i zaslužuje biti igrač kluba koji ga je stvorio.
    Za Kulenovića kakav god da je to nikad neću reci jer svaku sekundu na terenu gine za taj dres koji svi toliko volimo.
    Uložen trud ravan nuli, želja ravna nuli. Ekifasnost ravno nula.
    To sto je Dinamov igrač a ja navijač kluba, ne znaci da moram o svakom igraču pisati eseje i lijepe rijeci.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Vrijeđanje igrača ovdje nije dozvoljeno. Možeš ti misliti šta hoćeš, to ti naravno nitko ne može zabraniti, ali vrijeđati ovdje ne možeš.
    Ovo ti je opomena.
  • dinon7
    870

    Moje isprike ako sam ikoga time uvrijedio.
  • Jurki
    11.7k
    Ako je itko štetocina u toj cijeloj prici oko Rukavine onda je to Bara. Koji je trebal s malim i njegovim starim sjest za stol i objasnit mu da mora ici na posudbu bilo gdje.
    Dal to bila Slovenija, BiH, Rudes, 2.hnl nebitno.
    I da mora prestati to silovanje preko novina kako se jedan talent gusi u Dinamu. Da je otisel na posudbu ovu polusezonu.. izdominiral.. siguran sam da bi dobio priliku.
    Kakav god bil nas trener, uprava.. niti jedan klub nece sjebat namjerno igraca koji moze raditi prevagu na terenu i svojim transferom donesti klubu ogromnu zaradu.
    Ovak jebiga.. popusio mali, popusio Dinamo, popusili svi.
  • Facke
    3.6k


    Nek se on prve pokaze u MLSu. Bas me zanima kak bu igral. Al si morem vec sad misliti. Cem nebu vu prvih 11 odma drame prek novina. Tak je i Coric dramil pa sme vidli kak je zavrsil.
  • Jurki
    11.7k
    nema kaj igrac pricat po novinama vec je njihovo da pricaju na terenu. Izbori se za sebe i svoju minutazu.. pa ce se nekad i istrpjeti mladenacke greske kak je bilo kod svakog mladog igraca. Steta, jos jedan talent bu propal zbog tupavog menađera.
  • Facke
    3.6k


    To ti je tak v danasnje vreme. Ucjenivanje prek medija, novina i menadzera. Nogomet je postala totalna ludost kak se toga tice. Ja nemam pojma kaj si je mali Rukavina zamislil ali nemu nit se da iti na posudbu , nit ima neku zelju da na treningu pokaze vise. Ali nazalost je puno mladih koji ideju tem smerem "imam talenta moram v prvih 11". Jednostavne bezveze. Ja da sam v Dinamu, da sam imel tu priliku, saki dan bi grizel, ostal duze dosel ranije , dodatne treneral i trudil se kulike morem. Al to pri Rukavine jednostavne nije tak.

    Edit:

    A za te novce nek ide. I znam da se nebu naigral.
    Oni sad gradiju tim za sledecu sezonu i za sigurne se budu jos dosta pojacali na krilu.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Vidović odgovara na pitanja navijača.
    Na pitanje, dali mu više odgovara pozicija "10" ili krilo nije smio dat odg, ali zato pored njega Jakir potvrdno klima glavom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions