• Zagi
    7.7k
    Nisu fizikalije samo snaga i visina.
    Napredan u svim parametrima za svoju poziciju. Na to sam mislio.
  • plavac173
    2.6k
    I? Sta i da je? (A sumnjam da je) Ni prvi ni zadnji. U Dinamu (kao i u svakom klubu) su igrali igraci koji ga puno manje postuju i vole od Brekala... Jel i Corica mrzis jer je pobjegao prvom prilikom? A covjek voli Dinamo, brat mu ide na sjever, ali je opet otisao prvom prilikom, i sta sad? Gledao je karijeru svoju i nema nista lose u tome.
  • jedan u nizu
    8.3k

    Jedno je otici iz kluba, pogotovo za vladavine brace Dalton.
    A drugo je kada trebas ozivjeti karijeru, i onda ti je Dinamo opcija za to, i prilika da malo vratis svom klubu, pa makar jednu polusezonu, i to kada vise nema Daltona, a ti umjesto toga odaberes Salernitanu.
  • Zagi
    7.7k
    Ovo sa Brekalom je brak iz obostranog interesa. Ništa više ,ništa manje.
    Ja ne vidim u tome nikakav problem.
  • plavac173
    2.6k
    to kada vise nema Daltona, a ti umjesto toga odaberes Salernitanujedan u nizu

    Buraz tko je izabrao Salernitanu? Evo nadji mi to gdje si ti to pronasao i uz to mi posalji bankovni racun, nagradit cu te.

    Nevjerovatno, bas nevjerovatno kakve se gluposti i lazi ovdje pisu i kakvo se pljuvanje dogadja prema decku koji to nije zasluzio.
  • plavac173
    2.6k
    Ovo sa Brekalom je brak iz obostranog interesa. Ništa više ,ništa manje.
    Ja ne vidim u tome nikakav problem.
    Zagi

    Upravo tako.
  • Thompson
    52


    Mješaš kruške i jabuke, nije bilo tako talentiranog juniora kao recimo Brekalo a da se manje zadržao u klubu, znači tebi je uredu da odgojiš jednog klinca od limača pa sve do seniora, sve mu pružiš i omogućiš i on ti kao zahvalu ode nakon 5 utakmica u seniorima. Druga stvar je sto kad dovedes igraca od npr 25 godina kojeg nisi školovao pa ne voli Dinamo, mješaš kruške i jabuke ali nije za zamjerit jer se vidi da nisi u sportu. Tko hoće razumit, razumit će.
  • Eduardo
    20.1k
    Jel i Corica mrzis jer je pobjegao prvom prilikom?plavac173

    Ćorić je u Dinamu igrao 4-5 sezona i ima cca 150 nastupa. Kakva prva prilika?
  • jedan u nizu
    8.3k

    okej, u pravu si, pricekat cu da nesto bude sluzbeno. Ako ipak dode u dinamo,dici cu mu kapu.
    Ako odabere Salernitanu opet cu ponoviti isto.

    Makar ako se jos dvoumi ili ako ga 'agenti', klub ili netko uspije nagovoriti za drugi klub to ide njemu na dusu.
    Ako on stvarno odluci za dinamo, nema tog agenta, kluba ili posrednika koji ce ga nagovoriti da ode negdje drugdje
  • Thompson
    52


    Ma priča samo bez argumenata, uspoređuje Brekala sa Ćorićem, Halilovićem itd.. A Brekalo odigrao 10 utakmica za Dinamo. Možda ima amneziju iz tog vremena.
  • plavac173
    2.6k
    Nisam u sportu :rofl: Sportom se bavim cijeli zivot, kako u hobiju tako i malo 'sluzbenije'
    Ne mijesam ja nikakve kruske i jabuke vec si umislio da svaki igrac mora dati svoj maksimum u Dinamu te da bi mogao ic bez pljuvanja? Covjece, on je trenirao kao i svatko cijeli zivot da bi se jednog dana vidio na velikoj sceni i uradio je sta je mislio da je najbolje za njega i njegovu karijeru... Ti mislis da njega boli ona stvar sta ti pises kako on nije dao jos vise Dinamu (ne mogu vjerovat kakva glupost) dok on trpa golove u ligi petice (Wolfsburg i Torino) i na radaru je kako hrvatskog sporta tako i svijetskog... Samo je kod nas to 'problematicnije' jer preskaces par stepenica u karijeri za top klub, a to je u svijetu svugdje normalno i svatko bi to trebao znati, naravno onaj tko prati to.

    Preporucujem da bacis oko na nogomet u svijetu i na "politiku" odlazaka igraca te onda komentare na isti taj potez, garantiram ti da neces nigdje procitat ovo sta ti pises, a s obzirom da nisi maknuo dalje od dinama sto se tice nogometa samim time i sporta nemam sta dalje.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Trazenje isprike za odlazak Brekala je onako naivno, najblaze receno. Nogometasi imaju dijametralno suprotan stav spram Mamica od navijaca, Mamic malom nije bio menadzer, a i bez toga je dobio rano sansu u seniorima. Brekalo moze bit zrtva svog menadzera i pohlepe, al za to si je Brekalo sam kriv. Nogometasi mijenjaju menadzere tijekom karijere, Brekalo je svojim izborom ocito zadovoljan. Nemojte bit djeca, ne treba mi nikakva isforsirana romantika i suze sina razmetnoga kojem je uvijek neko drugi kriv.
  • plavac173
    2.6k
    Mislim na prvu pravu ponudu.
  • Zagi
    7.7k
    Na kraju krajeva što su svi ti mladi igrači htjeli , a na što su (ili nisu) bili prisiljeni znaju samo oni.
    Kako su to spakirali Olivari i co je jedna potpuno druga priča. Često za malu djecu.
  • Krizy
    43.2k
    To možeš reći za svakog igrača osim Ademija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions