• plavac173
    2.6k
    U nadi da bi se mogao realizirati transfer u Dinamo, Josip se odrekao dijela plaće, spreman se, kako saznajemo iz kluba, odreći i premije za naslov prvaka, koja navodno iznosi 100.000 eura.wolfgang14

    Neka ga je njega pola foruma popljuvala, jos jedan dokaz kakve pljuvotije covjek moze dobiti bez razloga
  • plavac173
    2.6k
    S druge strane imas klub za koji navodno navijas, bori se za naslov i LP. Dva igraca koja su dosla u HNL su te pogurala sa popis izbornika.. I sad ti kao imas dilemu :lol:Efes Pilsen

    Dragi ljudi da li vi citate sta pise u tim clancima iz kojih jedino imamo izvore?
    Svima je jasno da Josip ZELI u Dinamo, nigdje nije birao izmedju bilo kojeg drugog kluba, da ne zeli u Dinamo vec bi bio uslikan sa dresom novog kluba... Zasto bi ostao, covjek je 5. izbor na krilu i poslije bekova, Fiorentina ga se zeli rijesiti, pa samo da Brekalo pristane na taj klub sa slovom S vec bi bio tamo, ali nije, zna se i zasto nije..
    Ti si vezan ugovorom za klub, i klub te moze prodati a ne mora, koliko god ti to htio, isto kao sto ti ne moras nigdje otici ako ne zelis do kraja ugovora.

    Preporucavam svima koji ovako mislite da dobro ispitate sta znaci bit povezan ugovorom sa nekim i da ne mozes raditi sta te je volja.
  • Dinaminjo
    931


    To je nas problem, nadam se bivsi.
  • cibona
    3k
    Izgleda da je kolega sanjin bio u pravu, Brekalo je bio jako blizu dinama, a razapeli ste čovjeka bezveze.wolfgang14

    Pa ti si jucer napisao "ako brekalo dode, moze doci samo kao zamjena hoxhi" hahahah.

    Nisu ga DRUGI "razapeli bezveze", vec si i ti si sudjelovao u tome.

    Ova sapunica s brekalom je sve izmorila i vise nitko nije uzbuden radi eventualnog dolaska, ali ne mozes reci da ako povremeni reprezentativac zeli doci u dinamo, moze doci samo ako ce pristati biti zamjena donedavnom igracu slaven belupa.
  • wolfgang14
    1.4k
    Nisu ga DRUGI "razapeli bezveze", vec si i ti si sudjelovao u tome.cibona

    Kaj pričaš frende, ja sam govorio za sanjina tu a ne za Brekala. Ja nisam napadao sanjina kad je "propao" Brekalov transfer

    Krivo si ti skužio, mislio sam na to da se sanjina razapinjalo a ne Brekala. A u tom mom orginalnom postu nisam ništa za Brekala rekao već samo prenio šta su ovi sa 24sata napisali
  • cibona
    3k
    Krivo si ti skužio, mislio sam na to da se sanjina razapinjalo a ne Brekala.wolfgang14

    Aha, krivo sam shvatio. U redu.:up:

    Ali ja i dalje mislim da se brekala takoder previse razapinje.
  • sanjinlego
    3k


    Hvala legendo.

    Stvarno nisam imao namjeru nekoga trzati, paliti, prevariti .. pisao sam ono što je bilo provjereno, ali što se na kraju nije dogodilo iz nekih drugih razloga. Jbg.
  • plavac173
    2.6k
    ali što se na kraju nije dogodilo iz nekih drugih razloga. Jbg.sanjinlego

    Za sada :sweat:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Da Brekalo vidi koliko se zbog njega svađamo već bi bio u Rovinju.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    jel ima šta novo ili si još u depri? Zasoli nam malo
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jeli danas Gazibegovicu ona klauzula ističe
  • Thompson
    52


    Zauvijek, on da je htio doc imao je vise puta priliku a koliko voli Dinamo dovoljno govori da je otišao nakon 10 utakmica.
  • plavac173
    2.6k
    ZauvijekThompson

    Govori u svoje ime
  • Crni86
    3.7k
    tako je pisalo 15.1.
    Da je Noa dve tri godine stariji ne bi ja mislim ni pomisljali vise o novom beku. Ovako je ipak jos malo pre mlad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions