• wolfgang14
    1.4k
    Izgleda da je kolega sanjin bio u pravu, Brekalo je bio jako blizu dinama, a razapeli ste čovjeka bezveze.

    "U jednom trenutku Brekalo je bio toliko blizu Dinamu da su u Maksimiru već pripremili broj 7, koji nosi Stojković. Luka će rado prepustiti broj Brekalu do kraja sezone, ali pitanje je koliko je sad taj transfer blizu."

    "U nadi da bi se mogao realizirati transfer u Dinamo, Josip se odrekao dijela plaće, spreman se, kako saznajemo iz kluba, odreći i premije za naslov prvaka, koja navodno iznosi 100.000 eura. Josip je veliki dinamovac, igrač koji nikad u karijeri nije propustio niti jedno okupljanje reprezentacije, od najmlađih selekcija pa do seniorske."

    "Priče da se se Josip uplašio konkurencije u liku Arbera Hoxhe su potpuna glupost, poznavajući Brekala, on se ne boji ni Kylianna Mbapeea. Uvijek je bio pun samopouzdanja i nikome neće priznati da je bolji. "

    "No Josipa je na telefon zvao legendarni Pippo Inzaghi, trener Salernitane, i poručio mu da u njemu vide zalog za ostanak u ligi. Dinamo u njemu vidi zalog za naslov.

    Zvao ga je i direktor Salernitane, i on ga moli da dođe. A kad jedan klub u kojem igraju Candreva, Fazio moli Brekala da ih spasi, onda znate kakov mišljenje imaju... Što bi Josip? Da se njega pita, samo Dinamo. A svi u Dinamu dobro znaju što Josipov dolazak u Maksimir donosi, dva koraka bliže naslovu..."

    24sata
  • sport
    3.3k
    Josipe,molim te dođi u Dinamo.
  • Brusa
    1.5k
    Očito kad netko iz dinama želi otić u neki drugi klub, onda se tu ništa ne može napraviti, ali kad netko baš želi doći u dinamo, onda 100 problema.... :chin:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mozda je vrijeme da se neki ovdje pospu pepelom i dobro razmisle ubuduce prije nego krenu bubati pretpostavke

    Lp
  • badjibadara
    3.1k
    Da ne znam da je Salernitana nogometni klub, mislio bih da je tvornica paste za cipele.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Znači jako, baš jako je htio doći, al onda mu se javio Inzaghi.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Da nije 24 sata u potpisu pomislio bi da je Andy Bara slozio tekst.
  • Nino Bule
    13.7k
    Pa jasno je da brekalo tu nije problem nego fiorentini zahtjevi
  • nemapredaje
    3.2k
    Al jebeno mi je kak se ovdje masovno mijenjaju stavovi i mišljenje prema Brekalu na temelju novinarskih članaka.

    Konačan stav prema njemu će se moći donijeti kada prođe transfer rok i vidimo gdje će završiti, sve ostalo je "trla baba lan".
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tekst je ono.. kao ima se o cemu vagat.. nije cak ni tipican jojo klub koji se povlaci izmedu Serie A i B nego im je iznimka bit clan najviseg ranga. Posrnuli velikan u europskim okvirima koji samo sto nije uzletio gore ili kojeg samo sto nisu kupili Arapi bi mozda i to veliko mozda imali nekog smisla.
    S druge strane imas klub za koji navodno navijas, bori se za naslov i LP. Dva igraca koja su dosla u HNL su te pogurala sa popis izbornika.. I sad ti kao imas dilemu :lol:
  • Mr Anderson
    8k
    Volio bih da dođe između ostalog da se prestanu pisati gluposti na temi o njemu. I bio bi nam pojačanje.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Što bi Josip? Da se njega pita, samo Dinamo.wolfgang14

    A koga se drugog tocno pita? Da on zeli dosao bi u Dinamo makar krajem prijelaznog roka. Fiorentina ga sigurno nece drzat na klupi kao 5. krilo za punu placu.

    Da se razumijemo ja sam uvjeren da osvajamo naslov i bez njega, a sad ako oni oce davat milju za polugodisnju posudbu...
  • Joza
    455
    Tocno to, ispada da kao oke zelim u dinamo al ajmo jos malo pricekat mozda mi dode neka zanimljivija ponuda ili me neka glavesina nazove na mob, ali da ne bi bilo ja zelim samo u dinamo.
  • Mr Anderson
    8k
    A koga se drugog tocno pita? Da on zeli dosao bi u Dinamo makar krajem prijelaznog roka.NitkoBitan

    Kak to misliš koga se drugog pita? On ima ugovor s klubom i svojim menadžerom.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Pa lijepo pise "Da se njega pita samo Dinamo". Eto, ako se njega pita ili ca zavrsit u Dinamu ili ce ostat sjedit na klupi Fiorentine jer ga nisu pustili u Dinamo. Nitko njega nemre natjerat da ide u Salernitanu ili Besiktas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions