• plavac173
    2.6k
    A bas ima dobar prvi dodir i lijepo se izbaci na stranu
  • Miro Vugrinec
    4.8k
    Imam dojam bas kao i većina ovdje da mu ovi ne daju loptu. Vidi se da je živ igrač, da ima dobar izbačaj i dalje iako je po meni pao u tome
  • Ban
    698
    Siguran sam da je velika urota protiv njega u pitanju.
  • hardek
    2.8k
    Nebih rekao da ga namjerno zaobilaze. Biraghi kao lijevi bočni nije toliko prodoran, pa im igra više ide preko desne strane di je mali Kayode koji je izrazito fizički moćan. Al sve u svemu još jedno užasno poluvrijeme Fiorentine.
  • plavac173
    2.6k
    Ma mora ono biti iz namjere, ne samo kad su neke prilike, vec i dok kombiniraju na sredini terena i kad se Brekalo spusti po loptu samo se okrene od njega i doda na drugu stranu, tako mali milion puta.
  • hardek
    2.8k
    Ovo je izrazito važna utakmica za Fiorentinu i treba im pobjeda u lovu na 4. mjesto. Ako ti misliš da igrači u trenutku kada gube takvu utakmicu razmišljaju, ej nećemo dodavati Brekalu jer želi otići iz kluba, ne znam šta bi ti rekao.
  • Ban
    698
    Previše ste fokusirani na jednog igrača i priželjkujete loptu kod njega pa vam se čini da ga zaobilaze.
  • plavac173
    2.6k
    Siguran sam da je velika urota protiv njega u pitanju.Ban

    Pa sam si gore rekao Ban...
  • Miro Vugrinec
    4.8k


    Istina čak bih rekao, vjerojatno svi onda očekujemo da svaku loptu daju njemu
  • Ban
    698

    Bio sam malo ironičan. Oprosti.
  • Miro Vugrinec
    4.8k
    Za ove stvari kao kod gola je Brekalo top, brzi izbačaj prolazak i promjena strane. I onda dobar centaršut od beka i gol
  • Doktor Kunić
    3.4k
    miro daj nam zasoli malo
  • Krizy
    43.2k
    Kad već spominjemo tu utakmicu, kakva je igračina Sandi Lovrić. Kad se sjetim da sam ga pet puta spominjao tu kada je bio slobodan igrač, nakon završetak ugovora sa Sturmom. Otišao besplatno u Lugano, nakon toga besplatno u Udinese.
    U 59 utakmica 7 golova i 9 asistencija. Odličan.
    Danas gol i asist.
  • plavac173
    2.6k
    No iz Maksimira stižu signali da će do kraja prijelaznog roka pokušati dovesti barem još jedno veliko pojačanje.
    Traži se golgeter, ne nužno centarfor, nego igrač koji može i zna zabijati u serijama.

    Gol.hr
  • Mlađi referent
    12.3k


    Dodaj ovaj dio “no takvog je jako teško naći i realnije je zaključiti da će se Modri osloniti na snage koje već imaju u svojem rosteru.”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions