• Imamo Dinamo
    3.6k

    Jedan od kvalitetnijih, ako ne i najkvalitetniji upis na ovoj temi od pocetka prijelaznog roka
  • Izet Hajrović
    2k
    nije isto ako igrač redovito igra i konstantan je u prvoj postavi pa ne zabija ili kada dobiva minute na kapaljku pa ne zabija. Kada je Brekalo dobio povjerenje trenera, kao što je bio slučaj kod Jurića u Torinu kada je imao 7 golova i 2 asistencije u sezoni 21/22, u Wolfsburgu isto tako, dobio je pravu priliku u sezoni 20/21 kada je u 29 utakmica skupio 7 golova i 3 asista. Ajde mi reci jedno hrvatsko krilo koje je u posljednjih 10 godina imalo bolju statistiku od njega u tim sezonama? Ja jedino znam Perišića i Rebića u primeu. Poanta, Brekalo je paklen igrač kad dobije povjerenje.
  • Ban
    698
    Neka ti razumijes nogomet, doktor koji je uporan za to da se Rukavina stavlja ispred svih zbog 2 dobre utakmice u juniorima a kod 4 trenera se nije mogao dokazati ni na treningu, ti si veci strucnjak i od Kopica, Cacica, Biscana I Jakirovica. Ja ne znam zasto ti vec ne radis u nekom klubu poput Liverpoola, nisi ti za nas neznalice ovdje.plavac173

    Čačić je doktor nogometa ne samo za sve nas nego i za sve ostale trenere koje si nabrojao zajedno. To što je Čačić toliko osporavan isto pokazuje koliko nitko ne razumije nogomet.
  • plavac173
    2.6k
    Jedva cekam vidiet pljuvacinu po Hoxhi nakon prve odigrane lose utakmice, kao i po svakome, onda ce bit ipak bolje da je Brekalo dosao, pa ce 20 stranica o tome kako nam igrac od 25 godina iz Belupa moze biti pojacanje, kako ovo, kako ono. (Daj Boze da ne dodje do toga)
  • plavac173
    2.6k
    Čačić je doktor nogometaBan

    Ne ne, inzistiram na tome da si ti taj doktor.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Eto Brekalo danas u prvoj postavi, igra za pol sata. Jel opet navijamo da nis ne napravi i tako se povecaju sanse za transfer ili bi ipak nekaj htjeli vidjet od njega da vidimo je li spreman radit razliku u HNLu?

    Ja osobno zelim nes od njega vidjet da bih rekao da nam treba u momcadi za osvajanje titule. Kaj mi mislimo da ak tamo igra lose da ce tu svejedno zablistat jer je to eto HNL, kak da ne.
  • plavac173
    2.6k
    Dao Bog da zabio 20 golova i prodao se u Napoli.
  • Ban
    698
    Ne ne, inzistiram na tome da si ti taj doktor.plavac173

    Ne pravim se nigdje doktorom, prozivate me za gluposti. Jučer me na istu foru neki lik prozvao jer sam rekao da su asimetrične postave prekomplicirane za Jakira. Nisam to rekao zato što sam ja nekakav doktor nego zato što je već imao priliku tako igrati sa Perkovićem lijevo pa ga je svejedno uglavnom igrao kao tradicionalnog beka. Slijedom toga, pretpostavljam da asimetriju neće igrati ni sa Riletom desno. Pogotovo jer je Rile ipak više bek od Perkovića. Nisam tom liku ni odgovorio na tu provokaciju jer stvarno nemam volje. Sad si se ti uhvatio iste fore pa sam ti objasnio odmah ovo od jučer i molim te da ubuduće prestaneš.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Brekalo bi nam dobro došao kao zamjena Hoxhi, kad se Arber umori da Brekalo uđe zadnjih 20 minuta.Maksim Maksimirski

    Prosipate dijamante danas :heart:
  • Facke
    3.6k
    Al ja tu Fiorentinu ne kuzim. Znaci sad kad decko oce tranafer oni njega forseraju da igra. Razmem zbog afrikacuv , ozljede itd. Al cemu ? Nezadovoljen je. Zna da kad se budu drugi vrnuli on pada v rangu i nebu ni minute dobil. I kaj bi sad trebal dobre igrati? To oni ocekivaju ?! Nije mi tu v cele price oko Brekala absolutne nis jasne. Od Bare do Fiorentine i do samuga igraca teri se da tak jebati.
  • Ban
    698
    Ako netko treba stream za Brekala.
  • wolfgang14
    1.4k


    jesam ja lud ili ovi kao da namjerno ne žele dodat Brekalu loptu? U 20 minuta je imao 2-3 dodira s loptom
  • emilperska
    5.5k
    Ne bi mu ni ja dodao da znam da vec 2 mj place da hoce ic, pa ne ide, pa ide. Sigurno je omiljen lik u svlacionici. I on i ovaj drugi Andrijin..
  • dumitrumitu
    1.3k
    I prošlu utakmicu mi je tako izgledalo. Ne dobije ni jednu loptu.
  • plavac173
    2.6k
    jesam ja lud ili ovi kao da namjerno ne žele dodat Brekalu loptu? U 20 minuta je imao 2-3 dodira s loptomwolfgang14

    Doslovno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions