• Armagedon13
    958
    Za Jusufa će se sve znati do 15.01.
  • Ban
    698
    Rijeka danas igrala pripremnu sa Sturmom u Čatežu.Gazibegovic igrao drugo poluvrijeme(60 min)...doslovno je u predgrađu Zagreba hmmmTime

    Jel gledao tko, kakav je bio?
  • LaznjakProsineckog
    451
    Ja sam gledao tekmu i brutalan mi je stoper Sturma, lik igra s pola gasa, ovog nisam ni primjetio iskreno
  • Slush
    99
    Jel ima netko da mi da sumarum zadnja dva dana, nisam stigao popratit.

    Lijevi bek/krilo su tu.

    Koji su najnoviji tracevi sta kruze za Dinamo i igrace?
  • Izet Hajrović
    864
    Brekalo propao, došla ponuda za Rukavinu, po medijima se špekulira od 2.5 mil. do 6 mil., ali svi su složni da Rukavina ima pravo na postotak od transfera, a Dinamo ga neće pustiti ako se ne odrekne postotka ili ne dođe veća ponuda. Škotski mediji su danas pisali o interesu Rangersa za Bulata, transfer bi mogao biti oko 5 mil. ako do njega uopće i dođe. Frigan nedavno zapratio Dinamo na Instagramu pa se digla bura oko toga te je on jučer otpratio Dinamo, ali svakako taj transfer nema realno uporište. Evo, to je to ukratko.
  • veselko tenžera
    1.3k
    Frigan - kako došlo, tako prošlo.
    Bulat - Škoti pišu da je zanimljiv Rangersima
    Rukavina - Bara ga, kao, odcjepljuje, mi ga, kao, nedamo.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Jel ima netko da mi da sumarum zadnja dva dana, nisam stigao popratit.Slush

    Suma sumarum da treba posebnu temu za Plavca i Orca- transferi, gdje ce lupat po temi ko Ogiwara po beku.

    Šala mala.
  • plavac173
    2.6k
    Plavac nije lupo po transferima zadnja 2 dana, po 5 postova, 4 njemu :cheer:
  • Ban
    698

    Koji, Affengruber?
  • LaznjakProsineckog
    451
    Da, bas mi je top, vidim da je placen samo 400k, tolko lagano otresao Pjacu i Ivanovica par puta ko balavce
  • Orc123
    5.1k
    Kad bi prodali Rukavinu i ako bi zaradili oko 3m eura isao bih odmah ulozit to u Ibrahima Osmana iz Nordsjlanda. To je igrac koji cw ti za par sezona fonjeti transfer od 10+ mil eura sigurno. Vidim da mu skocila vrijednost na TM na nekih 1,5m eura i tu bi ukoliko se Ruki proda isao s bonusima i do 4mil eura. Strasan igrac, a mlađi od Rukavine sa puno vec iskustva kako odlicne Danske lige tako do Europe....
  • Ban
    698
    Ugovor mu istječe na ljeto tako da već sad možemo u pregovore s njim. Kakav je bio s loptom?
  • LaznjakProsineckog
    451
    Pa tu me se i dojmio najvise, prodao je Ivanovicu laznjak, i ja sam se scimao sta radi ovaj stoper, al kak je tekma odmicala tolko lagano igra nemoguće, rekao bi cak da je presiguran u sebe
  • Ban
    698
    Stavi ga na scout temu. Budem ga poledao baš malo pozornije u drugom dijelu sezone ako ne napravi transfer već ove zime. Situacija sa ugovorom je idealna.
  • Ban
    698
    Mislim da puno vas bez razloga podcjenuje Rukavinu. Može Rukavina ispasti flop, ali ne bih ga mijenjao za ovog Osmana. Ima jedno zanimljivo krilo u Norveškoj, Gulliksen. Nedavno prešao u Bodo/Glimt, ali zasad ne igra puno tamo. Treba to ispratiti kroz narednu sezonu.

    Klince po tim nordijskim ligama treba uhvatiti prije nego što pređu u njihove veće klubove. Ti klubovi isto gledaju prodati ih u top 5-8 liga za ozbiljnu lovu, a njihove lige su trenutno dosta popularne na tržištu. Budi siguran da tog Osmana i Nordshsjfjdkdjdjland planira utopiti nekome u Njemačkoj ili Italiji za 15+m.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.