• Facke
    3.6k
    Je kak se nebi pratil. Kulke put mi se taj sport zgadil same zbog ceste sramotnoga sudenja. Pogotove vu prvem mesecu suci imaju poseban zadatak.
  • Eduardo
    20.2k
    @ksapi Emil Nielsen i Niklas Landin su najbolji golmanski par na prvenstvu? Što je radio Nielsen sinoć protiv Češke kad je stao na gol umjesto Landina, ubio ih je. U jednom trenutku imao je 9 obrana od 11 udaraca. Završio je na kraju s 13 od 18, 72%. Sa svojih 125kg koji mu ne predstavljaju nikakav problem dečko je čudo od golmana. Jak je na obranama iz svih pozicija i s razlogom brani u Barceloni. Gušt ga je za gledati.
  • serbus
    4.2k
    Meni je zanimljivo da se suci komentiraju kod naših isključivo kad izgubimo, kad dobijemo onda valjda ne griješe.
  • reziser
    6.8k
    do sad nije bilo iznenađenja, sve očekivano čak i s prevelikom razllikom

    a tko ne prati, farski otocu su dobra momčad, imaju dobre igrače....
  • ksapi
    2.8k


    Je, definitivno najjači golmanski par turnira. Ti Danci imaju najjaču prvu postavu i najveću širinu od svih, zato i jesu toliki favoriti za zlato.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Dan poboljšan predstavljanjem Ogia, nek završi pobjedama naših vaterpolista i rukometaša, ajmo Hrvatska!
  • Mali Zeus
    13.1k
    Kakvi su Španjolci tj. imamo li kakve šanse?
  • Doktor Kunić
    3.4k
    imamo napokon kvalitetne golmane reko bi, tako da pozitivno
  • Mali Zeus
    13.1k
    ↪Mali Zeus imamo napokon kvalitetne golmane reko bi, tako da pozitivnoDoktor Kunić

    Koji su nam?

    Vidiš kolko pratim. :D

    Pas mater, opet prijenos na RTL-u, najgore moguće.
  • Facke
    3.6k


    Mandic , Ivic , treci Pilipovic. Kuzmanovic je otpal zbog ozljede.
  • Facke
    3.6k


    Ma nije same kad mi igrame. Opcenite se dogodi u rukometu ,na europskim i svetskim prvenstvina , da stvarne uzasne sudiju i samo za jednu momcad. Sudenje scera na tekme Svedska / BiH je bile uzasne.
    Na svakem turniru iste sranje i ti vec godinama.
  • Juznjak
    3.8k

    Meni jako dragi, ali je pitanje koliko su kvalitetni da pruže partiju na tom nivou koji nam treba. Mandić je u nevjerojatnoj formi i to sigurno veseli, međutim sigurno mu nije isto sad braniti jer treba kliknuti i s obranom koja je ispred njega u reprezentaciji. Ivić mi je možda i najdraži naš golman ali teško da može pružiti vrhunske izvedbe protiv nekih top 5 reprezentacija. Rukomet je do prije par godina bio moj sport broj jedan jer sam se bavio njime skoro 10 godina, kad bih sad faksu posvećivao vremena kao tad rukometu što se tiče analiziranja, praćenja itd. vjerojatno bih bio najbolji student ikad :rofl: . Ali već 2-3 godine pratim nogomet više tako da se nisam imao hrabrosti javit neki dan da sam hc pratitelj rukometa :lol:
  • Facke
    3.6k


    A bumo vidjeli. Mana su nam vec duge golmani.
    Mene poraz rukometne repke razjebe ko v nogometu. :lol:
  • Benito
    865
    Bome Grci plivaju ko blesavi, borba će bit do kraja...ali pjesme na tekmi u Zagrebu, dalmatinac sam, nije u šoldima sve...užas
  • Petar86
    887
    Trpa tovar ko nezdrav
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.