6.8k
    :up: to se zna, pobjeda :strong:
  • Sajla
    5.1k
    Dinamo igra dovoljno utakmica, a i u svakodnevnim situacijama ima dovoljno prilike za nošenje obilježja Dinama. na utakmici reprezentacije, bar po mom mišljenju, treba nositi nacionalna, a ne klupska obilježja. možeš zamisliti kako bi prošao na utakmici reprezentacije u Splitu noseći Dinamov grb? i naravno, da netko reagira na ovoga bilo bi vrištanje po medijima kako se napada invalida tak da se nadam da neće bit ništa
  • reziser
    6.8k
    naravno, kad je repka, nema klupskih obiljezja...tako bi trebalo biti

ali jbg..oni ih nose..
    i nedo bog da je na vaterpolu ovom navijaču u kolicima itko ista dobacio..

8.1k
    Nakon što smo razbili odvratne Grke, odličan ulaz protiv ništa manje odvratnih Španjolaca. Naši baš izgledaju napaljeno.
  • Mihaljević
    9.8k
    Bravo dečki, pobjeda danas i već smo na korak do polufinala.
  • reziser
    6.8k
    fantasticmo plouvrijeme, fanaticna obrana, i odlican napad...
    18 godina spalnjoskoj u 1 poluvremenu..
    i sva sreca njihovi golmani nista nisu obranili
    treba izdrzati taj tempi
  • Nolifer
    8.1k
    Nisam gledo vaterpolo protiv Grčke razbili ih, ne gledam sad ovo protiv Španjolske igramo fenomenalno, jer kad god gledam i uživim se momčadske sportove, mi gubimo i živciram se. Možda bi bilo dobro da prestanem gledat i Dinamo, ali to će se teško dogoditi...
  • Salva
    2.5k
    Lučin definitivno prvo ime prvog poluvremena. Malo smo pali u obrani u zadnjih 10-15 minuta, ali tranzicija i napad vrhunski. Dugo nismo gledali ovako poletnu Hrvatsku. Mandić mora na gol, Ivić jako loš.
  • San Lorenzo
    15.8k
    Da smo mi odigrali ovakvo prvo poluvrijeme kao Španjolci, gubili bi 10 razlike.
    8.1k
    Okrenuo i Dinamo.
    8.1k
    Kakav ulaz i 2. pol. Bravo dečki
  • superhik
    11.1k
    Ova rukometna reprezentacija osim što je trenutno podcijenjena, ne napuhana, ali jako kvalitetna će doći do finala.