• dinamo u srcu
    1.6k
    Meni su osobno dresovi preskupi i opcenito su stvari iz fan shopa preskupi za nekoga tko bi na mjesecnoj bazi uzimao po stvar dvije iz fan shopa i to samo za sebe. Sad za cijelu obitelj ode cijela placa
  • Bosskovitz
    11.7k
    opcenito su stvari iz fan shopa preskupi za nekoga tko bi na mjesecnoj bazi uzimao po stvar dvije iz fan shopadinamo u srcu

    Kad bi mjesečno uzimao po dvije stvari iz fan shopa, kupio bi kroz dvije godine sve kaj u shopu ima :D

    Realno, to su današnje cijene. Na Adidas ne možemo utjecati, a ostalo niti nije skupo, barem mi se ne čini skupim. Ja svake godine uzmem jedan dres, koji mi se najviše sviđa, a sve ostalo - trenirka, majica i sl - mi traje dugo jer ih ne nosim toliko često. Kupovao bih puno više kad bi ponuda bila bolja: više casual i suptilnijih stvari, bolji t-shirti, bilo kakve kape koje nisu Adidas i sl.
  • Mrvica
    3.9k
    Ne znam jel netko skužio akciju na web shopu futsal Dinama, polo majica sa 25 na 15€ a baš izgleda jednostavno i odlično!

    https://webshop.futsal-dinamo.hr/proizvod/polo-majca/?v=fd4c638da5f8

    Edit: brzina je vrlina, nažalost samo S :rofl:
  • Brusa
    1.5k
    Jel zna nektko kakvo je stanje sa šalovima u fan shopovima? Stari je bio koji dan prije Božića i jedino je u jurišićevo bio 1 šal i to dinamo austrija.
    Ili u ilici u BBB dućanu?
  • NitkoBitan
    17k
    U Ilici uvijek ima salova. Daleko su bolji od klupskih.
  • Brusa
    1.5k
    hvala! Do 8 rade danas kako na google piše, a sutra od 10, jel znaš možda?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Realno, to su današnje cijene. Na Adidas ne možemo utjecati, a ostalo niti nije skupo, barem mi se ne čini skupim. Ja svake godine uzmem jedan dres, koji mi se najviše sviđa, a sve ostalo - trenirka, majica i sl - mi traje dugo jer ih ne nosim toliko često. Kupovao bih puno više kad bi ponuda bila bolja: više casual i suptilnijih stvari, bolji t-shirti, bilo kakve kape koje nisu Adidas i sl.Bosskovitz

    Ponuda je onako, tak tak i jedna te ista već neko vrijeme. Također, više sam puta pisao, ali i opet ću, ponuda za djecu je jako, jako tanka što je šteta, jer ulažem u klince da budu dinamovci i jedan od načina je da ih oblačim u dinamo kad mogu i kad žena ne gleda. :D
  • Riot
    1.9k
    da, radnim danom 12-20, subotom 10-15
  • Draž
    1.3k
    jer ulažem u klince da budu dinamovciMali Zeus

    Ja već nekoliko godina djeci frendova i kumova za rođendane, pričesti i krizme kupujem obleku i artikle od Dinama. Nek se širi Dinamovština.
    Nažalost, ponuda u fanshopu je očajna i više nemam ideja. Morat ću vrtiti u krug.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Nažalost, ponuda u fanshopu je očajna i više nemam ideja. Morat ću vrtiti u krug.Draž

    U udruzi je pet puta bolja ponuda svega, morat ću svratiti koji dan malo osvježiti asortiman, mali i mala mi imaju svaki samo po 5 majica. :D
  • Draž
    1.3k
    Znam, znam. Tamo ženu šaljem jer blizu šljaka. :wink:
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus Znam, znam. Tamo ženu šaljem jer blizu šljaka. :wink:Draž

    Srečkoviću. Ja da svoju probam pitati da ode u Udrugu BBB kupiti nekaj za klince, samo zamišljam pogled. :rofl:
  • Draž
    1.3k
    A gle, realno za manju djecu nema izbora, ali od veličine S pa na gore uvijek nađe nekaj.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    To radim i ja.. Frend ocekuje bebu u 2. mjesecu i mislio sam pokupit bodi u shopu dok sam bio u HR, al nema doslovno nijednog.
    Ta roba nema veze s Adidasom i Castoreom, to je klupska roba i tko god im radi nabavu to radi za kurac.
    Jedno vrijeme su imali samo one skupe pakete za djecu. Uglavnom ocaj, a roba ocito ide i to posebno oko blagdana..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.