• Izet Hajrović
    2k
    iskreno, radije bih gledao Menala na lijevom krilu nego Frigana. Špica, ljevak, bez neke tehnike, da nam igra lijevo krilo? Bojim se pomisliti na takvo nešto. Koliko bismo ga platili? Westerlo je prije samo godinu dana dao 6 mil., za koliko bi ga pustili nama? Siguran sam ne puno manje. Iskreno, čini mi se da je bio one season wonder. Jednostavno ne vidim realno uporište niti potrebu za njegovim dovođenjem. Tu bi priča trebala stati.
  • badblueboy86
    23
    kako to da favorizira Dinamo, a pjevao je volim te Hajduce pa se ispricavao kasnije hahahah
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    To je bila nekakva zajebancija ili tak nes. Tako se pricalo tu ako se dobro sjecam
  • badblueboy86
    23
    aha, nisam isao dublje u priču no dobro je znati
  • Mihaljević
    9.8k
    Frigan je top igrač.
  • Joza
    455
    Izete spasi nas, oprostit cemo ti svaku modnu kombinaciju.
  • Thompson
    52


    Nemoj samo previse pametovat jer sam te lijepo pitao, s cime bi bilo povezano pracenje Nikole More koji je vec bio nas igrac, znaci zasto su ga bas sad u ovom trenu zapratili.. To kolko ja dugo pratim Dinamo uopce nije bila tema
  • Thompson
    52


    Hvala na normalnon odgovoru.
  • plavac173
    2.6k
    Pa ne pametujem brate, ako pratis drustvene mreze znao bi. Dinamo prati svakog igraca koji je igrao za Dinamo u novijoj povijesti, ne odpracuje nikoga.
  • Infinity
    16.4k
    Matija Frigan zapratio sluzbenu stranicu Dinama... :monkey:plavac173

    Sluzbenu stranicu Dinama, kao i sluzbenu stranicu Bunyodkora, vjerojatno se dvoumi izmedju ta dva kluba. Prati i Leticiju Hajnic, Miu Samardzic, Emu Nikoloski, Enu Babic, Enu Grozdic, sve frisko zapraceno, kao i klubovi. Teske muke po malog Matiju, ne zna ni sam u kojem bi dresu zabijao, a treba izabrati i gdje ce gol zabijati.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ma ja mislim da su gluposti, Westerlo se nalazi na pripremama u Antalyi i on je tamo..

    Realne podloge po meni nema, kupljen prije pola godine za 5.5 mil, valjda ocekujes, da je situacija da ga se rješavaju, da povrate bar blizu tih 5.5 a mi tome ne mozemo parirati...

    Ali et vidjeti cemo
  • plavac173
    2.6k
    Samo sam napisao jer je to danas "moderan" znak za nesto, a ne mora bit, chill.

    Prati i Leticiju Hajnic, Miu Samardzic, Emu Nikoloski, Enu Babic, Enu GrozdicInfinity

    Takve persone prati svaki covjek, tako i on.
  • wolfgang14
    1.4k
    Sluzbenu stranicu Dinama, kao i sluzbenu stranicu Bunyodkora, vjerojatno se dvoumi izmedju ta dva kluba. Prati i Leticiju Hajnic, Miu Samardzic, Emu Nikoloski, Enu Babic, Enu Grozdic, sve frisko zapraceno, kao i klubovi. Teske muke po malog Matiju, ne zna ni sam u kojem bi dresu zabijao, a treba izabrati i gdje ce gol zabijati.Infinity

    pusti nas da sanjamo
  • Georg Koch
    4.5k
    Nema logike za Frigana ni po kojoj osnovi. Desno krilo, relativno nedavno otisao za 5.5m, mi nemamo te pare. Dosao bi na poziciju gdje jedino imamo top igraca uz Petka. Za lijevog krila mi nije nikako.
    Cisto da smanjite/smanjimo dozivljaje.
  • Infinity
    16.4k
    pusti nas da sanjamowolfgang14

    Nema sanjarenja na Zoni :rofl: Sanjam i ja Brekala vec par prijelaznih rokova, pa nista. Vise puta mi je slomio srce nego neka zenska :confused:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions